jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy fałszujesz nawet z autotunem XDDDD:
0
@ranger3120 ustawienia prywatności.
4
@Azazel_Pazuzu no dobra ale co to ma do rzeczy?
Wcześniej przed tą wypowiedzią jest tylko jego zdanie mówiące, że jeżdżąc po Polsce korzystają z zaproszeń tych, którzy ich zapraszają i wszystkie inne koszty ponoszĄ sami i nikt inny za to nie płaci. To się redaktor zapytał kim są Ci co "ponoszą sami".
Czyli podsumowując, miasta i gminy same zapraszają Trzaskowskiego żeby robił sobie prekampanie (korzystając z ich zaproszeń), a wszystkie INNE koszty (podróży na przykład) ponoszą sami. Łatwo wydedukować, że za organizacje tych eventów idą pieniądze z budżetów miast.
11
@Azazel_Pazuzu uwielbiam losowe wrzucanie wszędzie konfiarzy xD
12
@Safrani No ja rozumiem. Ale jeżeli pojawia się w prasie teza, że "kampania" Trzaskowskiego w zasadzie przed wystartowaniem kampanii prezydenckiej jest finansowana z budżetów miejskich, to co za problem powiedzieć, że tak jest?
Organizacja takich spotkań to koszt podejrzewam kilkunastu, może dwudziestu paru tysięcy złotych.
A chłop się irytuje, gadając, że zapłacił za paliwo. Trochę to dziecinne.
16
@Safrani No jeżeli nie ma cierpliwości do takiej pierdoły, to pytanie jak będzie znosił psychicznie większe problemy.
10
@Safrani jak chce być prezydentem to niech się przyzwyczai.
14
Ojejku ale biedny Lafałek. Ktoś mu zadał niewygodne i zasadne pytanie :(
1
@JimMorrisonFCB gra się bugowała przy konkretnej ilości mieszkańców. Z czego wiem to jest to naprawione.
1
@negreanu mam Legiona od kilku lat i nie kupiłbym innej marki.
5
@PatrychoO uwielbiam kiedy on jest taki losowy
5
Widzę, że z powrotem na Camp Nou jest jak z powrotem do zasady 1:1.
Będzie to miało miejsce w miesiącu X+1.
0
@Eto'o9 R10 a nawet planetoida, według wikipedii
7
@urbipl Myślę, że był to bardzo udany skok na kasę.
5
Kometa Apophis 13 kwietnia 2029 roku przeleci około 30 tysięcy kilometrów od powierzchni Ziemi. To 1/11 odległości miedzy nasza planetą a Księżycem.
Ma średnicę 370 metrów. Będzie można obserwować to zjawisko gołym okiem nad Europą i Azją.
To najbliższy przelot asteroidy tej wielkości w znanej nam historii.
8
@TankerHunter dwa różne filmy. Oba genialne.
8
W piątek w sejmie odbędzie się pierwsze czytanie projektu obywatelskiego dot. CPK.
Ciekawe jak szybko to uwalą. :)
0
@Azazel_Pazuzu chwilę myślałem, że to podkład z jakiegoś filmu, bo genialnie moduluje głosem.
Ale to Sebastian Żmuda z instagrama i on w rzeczywistości taki jest.
7
Jest po prostu zajebiscie. Jest ok
0
@bartekvisca no i super połączenie z muzyką folkową.
1
@Kazragore film powstaje właśnie dlatego, że jej nie dostał. :P
0
@bartekvisca zabrakło tego na trasie.
1
@Danny Gaucho Totalnie się z Tobą zgadzam, w stu procentach oddałeś moje uczucia tym wpisem.
Też rok temu to jadłem pierwszy raz. Burgery 10-20 zł droższe w prawdziwej burgerowej knajpie są zdecydowanie lepsze i bardziej sycące.
7
@Kgorecki2500 oho "nie rozumiem fenomenu drwala" start za 3...2...1...
18
Zaśmiane. No niestety, tak to wygląda.
0
@Criss18Barca on tworzy zgranie wśród rezerwowych :)
7
@BorzyKrzys no bo dla nich ważniejsze od dobra Polski jest walenie w pisiorow. Widać to nawet po Twitterze Donalda xd co chwilę wali do niech wrzutki.
Oczywiście dla pisu walenie w platformę też jest priorytetem.
Takie mamy elity, ale co się dziwić jak Polacy od 30 lat głosują na "mniejsze zlo". Społeczeństwo jest same sobie winne. Odpowiedzialnosc zbiorowa. :P
3
@Rust_Cohle Sentino to taki niepełnosprawny intelektualnie i przećpany Tarantino.
1
@KamQiX podsmazona cebula z kiełbaska w plasterkach i do tego chleb na zakwasie ze smalcem.
1
@Marian_Pazdzioch dokładnie tak go sobie wyobrażałem xDD