2

Martin do zmiany natychmiast.
Sędzia nam ratuje dupe na maksa xD

0

4 Norwegów w pierwszej dziesiątce w kwalifikacjach.
Niezła paczka.

3

@Salchent i z Hitlerem w Argentynie sie spotyka.

0

@FcPortoFan1999 to ja nie dożyje do tego czasu

0

Myślicie, że za ile lat będziemy się znowu liczyć w skokach?

2

@Szklaner mi jakoś się to nigdy nie podobało.
Wolę Modern Family :P

1

@jaras121 Nie skreśliłem. Ale realnie, to pis i po są w takich okopach, że na bank będzie druga tura z nimi.
Chyba, że PiS postawi na Morawieckiego, to nie wykluczone.

1

@maciar to najmądrzejszy z najgłupszych seriali jaki powstał :P

2

@Kondziubarca No to jest pewniak akurat. Weźmie udział w Marszu Niepodległości, stwierdzi, że ma wiele wspólnego z Bosakiem i Mentzenem i że Roman Dmowski zawsze był bliski jego sercu.

4

@Lucerfi no wiadomo, bo będzie wtedy na niego, że spowodował niepokoje na świecie i w kraju.

12

Nie mogę się doczekać drugiej tury wyborów.
To będzie rozgrywka o wszystko :D
Będzie kiełbasa, browary i inne towary. Marsze miliarda serc, wiece z Jarkiem i przymilanie się do Konfederacji obu stron.
To będzie fantastyczne wydarzenie.

1

@ToWinaSedziego dokładnie. Tiger Bonzo namierza po numerze IP.

1

@partymaker Nie mam pojęcia zielonego. To wszystko się zmienia.
Jedyne co się nie zmienia to ciągłe zmiany.

0

O której debata w sejmie dot. uwalenia CPK?
Edit: widzę, o 12:00

0

@Rewolucja123 jestem dyrektorem ds. rozwoju, mam masę wyjazdów, spotkań czy telekonferencji. Nie mogę sobie pozwolić na podbite oko, złamany nos czy pęknięty luk brwiowy. :P

1

@Rewolucja123 u nas sparingi są w ringu. W każdy piątek.
4 rundy. 3 po dwie minuty i jedna minutowa.
Na zawody mnie nie ciągnie, bo szkoda zdrowia i ryzyka w moim zawodzie.
Ale rywalizacja z kumplami z sali jest zawsze zajebista. Mimo, że lejemy się w kaskach to nie raz mi prad odcięło.
Niesamowite jest to jak boks uczy pokory. Cudowny sport.

1

@Rewolucja123 serio? Gdzie walkę?
Kurde ja chodzę 4 lata i bawię się jedynie w sparingi. W życiu na zawody bym nie pojechał.

0

@gumaz nooo to ktoś nie będzie miał miejsca parkingowego w garażu:D

1

@Safrani wtedy to pamiętam, że cheeseburgery były po 1.50 zł. :P
I zabawki z Potwory i Spółka

0

@Stinger_ nie no jasne.
Po prostu zabawne to. Kwota ta sama przez 20 ponad lat, a wartość pieniądza tak spada, że dramat.
Ciekawe czy w Wenezueli przed krachem i po nim też mieli taki program. :P

1

@Rewolucja123 nooo to pięknie! Jak długo? Jaka grupa?

1

@Rewolucja123 trenujesz boks?

0

@SzczenaWojtula dodatek zimowy wszedł do paliwa to i ceny w górę.

6

Wygrana w Milionerach powinna być wyższa w tych czasach.
Na początku XXI wieku za milion złotych można było kupić przepastną willę z basenem i ogrodem wielkości kilku tysięcy metrów.
Dzisiaj ta kwota starczy max na mieszkanie 40-45 m2 w Warszawie.

16

@TheNekro94 cześci Rambli jeszcze nie było na świecie podczas tego sezonu.

2

@Jakchcesz bo to kobieta przyszłości.
W 2137 r. tak będą wyglądać baby wiejskie

0

@TheNekro94 niekorzystnie? xD
Wiadomo, że trochę sztucznie i zbyt dopieszczone to zdjęcie, aż przesadzone.
Ale nie gadaj, że wygląda niekorzystnie, bo nie podejrzewałbym Cie o bycie waginosceptykiem. :P

0

@DIPENSE Leao i Williams są nawet podobni.
Ale patrząc po kosztach to zdecydowanie wolałbym Williamsa.

3

Ojejku. Z łóżka bym nie wygonił...
https://x.com/MoviesAndchills/status/1859285532049801597

0

Kiedy fałszujesz nawet z autotunem XDDDD:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?