jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ObiektywnyKibic121 Tak, poznaliśmy się na górnym prokocimiu, wtedy się dowiedziałem, że jest bogaty.
2
@AmigoBlancos Al-Khelaifi rozdupcył rynek transferowy i postawił go do góry nogami.
Zwykły pet bez czci i wiary. Ale bogaty.
0
@Kidd aaa okej :)
1
@Kidd a tak właściwie to skąd ksywka Dodi?
0
@ferdas_rawa Hmm, po części się zgodzę.
Z drugiej jednak strony, patrząc po kandydatach na prezydenta a najbardziej po Nawrockim, myślę, że gdyby to Bosak startował z Konfederacji to miałby zdecydowanie wyższe notowania.
Mentzena lubią prawaki.
Bosaka szanują praktycznie wszyscy nie licząc Lewicy i części KO.
Na pewno by ukradł część elektoratu PiSu.
2
Jezu ale ten łysol jest wielki!
0
@Azazel_Pazuzu kłamiesz. Oglądam meczyk Barcelonki. :)))
0
@macio_944 no rozumiałbym Twoja argumentację gdybyśmy grali z Sociedad albo Celtą na przykład. Ale z Brestem to powinna być przepaść widoczna.
Strasznie gramy niedokładnie. Olmo też zaczyna trochę niepokoić.
1
Strasznie gramy. Ciężko się na to patrzy.
1
I taki dystans się szanuje.
4
@FCB_dimiC Tak jak ofiary wypadków.
Do mnie do domu rodzinnego też ktoś kiedyś wracał i nie dojechał. To nawet po miesiącu do Ciebie nie dociera. Cały czas czekasz.
0
@Tasde No dobrze, ale co to ma do rzeczy? Nawet jeżeli zostanie to ocenione przez gremium, że zabieg ma się odbyć, czy rodzina wyda zgodę to jakie to ma moralnie znaczenie?
Robienie zabiegu dla zasady, żeby tylko wziąć kasę jest obrzydliwe. I tyle.
4
@misterio Okej. Zaraz napiszę 47 takich historii. Każdą w innym poście.
0
@MesQueUnClub_87 No nie w każdym przypadku.
6
Lekarze to generalnie w części kasta-dramat.
Przykład rodzinny.
Pacjent umiera, bez szans na jakąkolwiek poprawę. Kwestia może kilku godzin, może kilku dni maksymalnie.
Co robi lekarz? Dochodzi do wniosku, że zrobi operację. Po co? Żeby dostać za nią 20 000 PLN. Czy operacja pomogła? Oczywiście, że nie. Pacjent zmarł kilka godzin po niej.
Czy zaszkodziła? Nie zaszkodziła, bo i tak by zmarł.
Czy jest to moralnie, społecznie i efektywnie poprawne, patrząc po kolejkach do operacji? Nie wydaje mi się.
Nie jest to historia jednostkowa i nie jest to teoria spiskowa.
To jest na porządku dziennym wszędzie w Polsce.
0
Słucham własnie wystąpienia Nawrockiego w Sochaczewie.
Nie ma takiego dramatu jak był w niedziele.
Ale do ideału wciąż daleko xd. Charyzmatyczności nie można mu zarzucić.
0
@pt9 O to bym go nie podejrzewał. :P
Myślę, że o 5:30 wstaną na apel. Spakują się szybciutko i 6:15 już będą na boisku grać w dziadka.
0
@paweuwarrior a jaki rodzaj płatności? Karta?
7
@Rust_Cohle @jowita ma tak naprawdę na imię Bożena.
Kto by się spodziewal.
0
@BorzyKrzys na wigilię pewnie
0
@Mitch_Atleta ale prawilny post. :D
0
Gdyby Neymar przyszedł do Barcelony, to przynajmniej nauczyłby Ankę tańczyć.
3
@Azazel_Pazuzu na pewno nie z budżetów miast jak Rafał.
1
@draxidox potencjał ma faktycznie ogromny ;)
0
@Barcanajlepszyteam Bohemian Rhapsody ewentualnie ale tylko tylko do połowy.
1
O kurna jutro 13 stopni :O
1
@kubix05 wokalista genialny.
Ale ich muzyka jest dla mnie niesłuchalna. Te wokalizy, chóry... kompletnie nie dla mnie.
Queen i The Rolling Stones to giganci których nigdy nie byłem w stanie słuchać
3
Ciekawe, że Rumunia jest kolejnym krajem, w którym wygrywa prawica.
Co mówią media w postaci TVN? Prorosyjscy xD
Od razu porównania do Orbana i AFD.
Ehh. Ruskie onuce zdobywają Europe xD
1
@Lola120 zdecydowanie Phil i Gloria :D
0
Kounde niech się lepiej zajmie pielęgnowaniem swoich skórzanych kurtek a nie trzymaniem linii spalonego.