@rogal478 problemem nie jest liga, a ustawienie, każdy kto choć trochę obserwuje mecze a nie wysuwa wnioski na podstawie wyniku to powie. Na meczu widać jak Vini i Mbappe są siebie blisko, bo tego drugiego naturalnie ciągnie na skrzydło, to nie jest typowa 9 i tu jest ich problem.
@czarek78 jaka propaganda? xD To jest normalne, sprawdź sobie statystyki w jakim przedziale wiekowym w najwyższych ligach przydarzają się take kontuzje
@Hajny bo młodzi są bardziej podatni na takie kontuzje, niestety większa intensywność niż to co jest w Barca B lub niżej, a ciało jeszcze nie jest dostosowane. Co prawda w każdej chwili to może się zerwać, niemniej gracze ze stażem którzy naturalnie nie są podatni na tego typu kontuzje mogą mieć mocniejsze więzadła.
Nie no, artykuł lekko przesadzony z jednego powodu: przecież Joaos byli na wypożyczeniu, czasami się zastanawiam czy to nie tv republika pisze tutaj artykuły xD
@lysy1015 ffp nie wynika bezpośrednio z pieniędzy tylko limitów płacowych narzuconych przez LL, myślisz że Barcelona nie może zarejestrować Olmo bo im nie starczy na pensje czy nie ma miejscu w limicie? Uprzedzę cię, to drugie.
@Eto'opiryna mieli 60 baniek na Nico, Athletic doskonale o tym wiedział, to tylko zależało od samego zawodnika, bo obawiał się o brak rejestracji. Kwota za transfer a miejsce w limicie płacowym narzucanym przez FFP to dwie różne kwestie
@Rupert_Haubica nikt nie każe im odwalać, ale w sumie polscy kibice to nawet hymnu ich nie znają, tylko się uruchamiali jak było „y nada mas, hala madrid” xDDDD
Jestem na narodowym i patrzę na sektor „ultrasów” realu, ładna stypa tam panuje, chyba za dużo fanów mekambe przybyło, może z 10 osób macha szalikami xD za to kibice Atalanty cały mecz jak dotąd doping klasa
@on1977 bo nadal nie rozumiesz na czym polega różnica na wydawaniu pieniędzy (które nawet można by pozyskać z kredytu pewnie w 20 minut) a mozliwością rejestracji, te 60 mln nie jest żadnym problemem, pewnie jeśli Barcelona by sprzedała J.Araujo (co już zrobili), Lengleta i Roque, ew. jeszcze Fatiego, pewnie znalazłoby się miejsce na rejestrację Nico. To są po prostu chore przepisy FFP
@Faro aluart 90% zawodników dreptało w pierwszej połowie, Gundo wybiegał cały sezon lepiej niż nie jeden młodzik + Euro, nie dziwne że w tym wieku na sparingach nie daje z siebie 100%.
@Konstanty23 wszyscy zawodnicy mieli multum innych ofert w momencie przechodzenia do Barcelony, FDJ miał na stole oferty od City i PSG, Kounde miał lepszą ofertę od Chelsea, Lewandowski PSG, City, Manu, Chelsea i z tego co pamiętam identyczne warunki w Monachium, Gundogan lepszy projekt sportowy i lepsza kasa w City plus PSG, Kessie też miał kilka innych klubów które oferowało więcej pieniędzy, więc nie, na pewno nie można powiedzieć o FCB że jest mało atrakcyjna, gdyby nie atrakcyjność tego klubu większość zawodników nawet by na niego nie spojrzała. PSG zazwyczaj oferuje 30% od innych pod względem finansów, ale wielu zawodników powiedziało im nie, bo nie są dla wielu atrakcyjnym klubem.
0
@dzefrej234 jak powrócą do 1:1 to i tak byliby wstanie go zarejestrować, nawet bez kontuzji mts
3
Niby wie, od czego zależne są płace, ale powiela ten bełkot w celu wyrównania płac, trochę głupia wypowiedź
0
@JordiAlbion a to nie wiedziałem, myślałem, że we Włoszech
1
Anka niech dzwoni do Mariny i poopowiada o Hiszpanach, odrazu żona przekona Szczęsnego do powrotu.
0
@Hubert102 warto czekać i obserwować ceny po premierze, ja osobiscie kupilem kilkadziesiat kart które są trudne do kupienia celem zarobku
0
Komentarz usunięty
0
@Allblacks86 Garcia też był kupiony w razie czego..
0
@rogal478 problemem nie jest liga, a ustawienie, każdy kto choć trochę obserwuje mecze a nie wysuwa wnioski na podstawie wyniku to powie. Na meczu widać jak Vini i Mbappe są siebie blisko, bo tego drugiego naturalnie ciągnie na skrzydło, to nie jest typowa 9 i tu jest ich problem.
0
@czarek78 jaka propaganda? xD To jest normalne, sprawdź sobie statystyki w jakim przedziale wiekowym w najwyższych ligach przydarzają się take kontuzje
0
@Hajny bo młodzi są bardziej podatni na takie kontuzje, niestety większa intensywność niż to co jest w Barca B lub niżej, a ciało jeszcze nie jest dostosowane. Co prawda w każdej chwili to może się zerwać, niemniej gracze ze stażem którzy naturalnie nie są podatni na tego typu kontuzje mogą mieć mocniejsze więzadła.
0
@messi33 10-12 miesięcy
0
Mam nadzieję, że jest to rzeczywiście tylko uszkodzenie, a nie zerwanie, inaczej cały sezon w d...
0
@Tridente2015 jak pozyskasz nie musisz oddawać, Polska język trudny język najwyraźniej
0
@kruszol Gundogan robi dużo miejsca w limicie.
0
@Tridente2015 pozyskac a wypożyczyć to są dwa różne pojęcia :)
1
Nie no, artykuł lekko przesadzony z jednego powodu: przecież Joaos byli na wypożyczeniu, czasami się zastanawiam czy to nie tv republika pisze tutaj artykuły xD
0
@lysy1015 ffp nie wynika bezpośrednio z pieniędzy tylko limitów płacowych narzuconych przez LL, myślisz że Barcelona nie może zarejestrować Olmo bo im nie starczy na pensje czy nie ma miejscu w limicie? Uprzedzę cię, to drugie.
0
@KaroLOCO bo pieniądze na transfer a miejsce w Ffp to dwie różne sprawy
0
@Herbert tym że po odejściu Gundo pewnie się znajdzie miejsce w FFP, ciekawe tylko dlaczego nie ruszą po Nico w takiej sytuacji
0
@th@les formuły 1:1 nie osiągniesz kredytem, transfer natomiast opłacisz
0
@Eto'opiryna mieli 60 baniek na Nico, Athletic doskonale o tym wiedział, to tylko zależało od samego zawodnika, bo obawiał się o brak rejestracji. Kwota za transfer a miejsce w limicie płacowym narzucanym przez FFP to dwie różne kwestie
0
@Boss227 jak nie było jak było? Nico tylko dlatego nie jest w FCB bo nie ma gwarancji na rejestrację, klauzula nigdy tam nie była problemem.
4
Da się bez głupiego skakania przed strzałem? Jak widać się da
0
@Rupert_Haubica nikt nie każe im odwalać, ale w sumie polscy kibice to nawet hymnu ich nie znają, tylko się uruchamiali jak było „y nada mas, hala madrid” xDDDD
5
Jestem na narodowym i patrzę na sektor „ultrasów” realu, ładna stypa tam panuje, chyba za dużo fanów mekambe przybyło, może z 10 osób macha szalikami xD za to kibice Atalanty cały mecz jak dotąd doping klasa
0
@on1977 bo nadal nie rozumiesz na czym polega różnica na wydawaniu pieniędzy (które nawet można by pozyskać z kredytu pewnie w 20 minut) a mozliwością rejestracji, te 60 mln nie jest żadnym problemem, pewnie jeśli Barcelona by sprzedała J.Araujo (co już zrobili), Lengleta i Roque, ew. jeszcze Fatiego, pewnie znalazłoby się miejsce na rejestrację Nico. To są po prostu chore przepisy FFP
0
@Kulakula a gdzie ja napisałem, że to jest zła cena? Przecież wyraźnie napisałem, że jest to deal życia dla fcb
0
Ale jaja xD deal życia
1
@Faro aluart 90% zawodników dreptało w pierwszej połowie, Gundo wybiegał cały sezon lepiej niż nie jeden młodzik + Euro, nie dziwne że w tym wieku na sparingach nie daje z siebie 100%.
1
@Konstanty23 wszyscy zawodnicy mieli multum innych ofert w momencie przechodzenia do Barcelony, FDJ miał na stole oferty od City i PSG, Kounde miał lepszą ofertę od Chelsea, Lewandowski PSG, City, Manu, Chelsea i z tego co pamiętam identyczne warunki w Monachium, Gundogan lepszy projekt sportowy i lepsza kasa w City plus PSG, Kessie też miał kilka innych klubów które oferowało więcej pieniędzy, więc nie, na pewno nie można powiedzieć o FCB że jest mało atrakcyjna, gdyby nie atrakcyjność tego klubu większość zawodników nawet by na niego nie spojrzała. PSG zazwyczaj oferuje 30% od innych pod względem finansów, ale wielu zawodników powiedziało im nie, bo nie są dla wielu atrakcyjnym klubem.