0

@dzefrej234 jak powrócą do 1:1 to i tak byliby wstanie go zarejestrować, nawet bez kontuzji mts

3

Niby wie, od czego zależne są płace, ale powiela ten bełkot w celu wyrównania płac, trochę głupia wypowiedź

0

@JordiAlbion a to nie wiedziałem, myślałem, że we Włoszech

1

Anka niech dzwoni do Mariny i poopowiada o Hiszpanach, odrazu żona przekona Szczęsnego do powrotu.

0

@Hubert102 warto czekać i obserwować ceny po premierze, ja osobiscie kupilem kilkadziesiat kart które są trudne do kupienia celem zarobku

0

Komentarz usunięty

0

@Allblacks86 Garcia też był kupiony w razie czego..

0

@rogal478 problemem nie jest liga, a ustawienie, każdy kto choć trochę obserwuje mecze a nie wysuwa wnioski na podstawie wyniku to powie. Na meczu widać jak Vini i Mbappe są siebie blisko, bo tego drugiego naturalnie ciągnie na skrzydło, to nie jest typowa 9 i tu jest ich problem.

0

@czarek78 jaka propaganda? xD To jest normalne, sprawdź sobie statystyki w jakim przedziale wiekowym w najwyższych ligach przydarzają się take kontuzje

0

@Hajny bo młodzi są bardziej podatni na takie kontuzje, niestety większa intensywność niż to co jest w Barca B lub niżej, a ciało jeszcze nie jest dostosowane. Co prawda w każdej chwili to może się zerwać, niemniej gracze ze stażem którzy naturalnie nie są podatni na tego typu kontuzje mogą mieć mocniejsze więzadła.

0

@messi33 10-12 miesięcy

0

Mam nadzieję, że jest to rzeczywiście tylko uszkodzenie, a nie zerwanie, inaczej cały sezon w d...

0

@Tridente2015 jak pozyskasz nie musisz oddawać, Polska język trudny język najwyraźniej

0

@kruszol Gundogan robi dużo miejsca w limicie.

0

@Tridente2015 pozyskac a wypożyczyć to są dwa różne pojęcia :)

1

Nie no, artykuł lekko przesadzony z jednego powodu: przecież Joaos byli na wypożyczeniu, czasami się zastanawiam czy to nie tv republika pisze tutaj artykuły xD

0

@lysy1015 ffp nie wynika bezpośrednio z pieniędzy tylko limitów płacowych narzuconych przez LL, myślisz że Barcelona nie może zarejestrować Olmo bo im nie starczy na pensje czy nie ma miejscu w limicie? Uprzedzę cię, to drugie.

0

@KaroLOCO bo pieniądze na transfer a miejsce w Ffp to dwie różne sprawy

0

@Herbert tym że po odejściu Gundo pewnie się znajdzie miejsce w FFP, ciekawe tylko dlaczego nie ruszą po Nico w takiej sytuacji

0

@th@les formuły 1:1 nie osiągniesz kredytem, transfer natomiast opłacisz

0

@Eto'opiryna mieli 60 baniek na Nico, Athletic doskonale o tym wiedział, to tylko zależało od samego zawodnika, bo obawiał się o brak rejestracji. Kwota za transfer a miejsce w limicie płacowym narzucanym przez FFP to dwie różne kwestie

0

@Boss227 jak nie było jak było? Nico tylko dlatego nie jest w FCB bo nie ma gwarancji na rejestrację, klauzula nigdy tam nie była problemem.

4

Da się bez głupiego skakania przed strzałem? Jak widać się da

0

@Rupert_Haubica nikt nie każe im odwalać, ale w sumie polscy kibice to nawet hymnu ich nie znają, tylko się uruchamiali jak było „y nada mas, hala madrid” xDDDD

5

Jestem na narodowym i patrzę na sektor „ultrasów” realu, ładna stypa tam panuje, chyba za dużo fanów mekambe przybyło, może z 10 osób macha szalikami xD za to kibice Atalanty cały mecz jak dotąd doping klasa

0

@on1977 bo nadal nie rozumiesz na czym polega różnica na wydawaniu pieniędzy (które nawet można by pozyskać z kredytu pewnie w 20 minut) a mozliwością rejestracji, te 60 mln nie jest żadnym problemem, pewnie jeśli Barcelona by sprzedała J.Araujo (co już zrobili), Lengleta i Roque, ew. jeszcze Fatiego, pewnie znalazłoby się miejsce na rejestrację Nico. To są po prostu chore przepisy FFP

0

@Kulakula a gdzie ja napisałem, że to jest zła cena? Przecież wyraźnie napisałem, że jest to deal życia dla fcb

0

Ale jaja xD deal życia

1

@Faro aluart 90% zawodników dreptało w pierwszej połowie, Gundo wybiegał cały sezon lepiej niż nie jeden młodzik + Euro, nie dziwne że w tym wieku na sparingach nie daje z siebie 100%.

1

@Konstanty23 wszyscy zawodnicy mieli multum innych ofert w momencie przechodzenia do Barcelony, FDJ miał na stole oferty od City i PSG, Kounde miał lepszą ofertę od Chelsea, Lewandowski PSG, City, Manu, Chelsea i z tego co pamiętam identyczne warunki w Monachium, Gundogan lepszy projekt sportowy i lepsza kasa w City plus PSG, Kessie też miał kilka innych klubów które oferowało więcej pieniędzy, więc nie, na pewno nie można powiedzieć o FCB że jest mało atrakcyjna, gdyby nie atrakcyjność tego klubu większość zawodników nawet by na niego nie spojrzała. PSG zazwyczaj oferuje 30% od innych pod względem finansów, ale wielu zawodników powiedziało im nie, bo nie są dla wielu atrakcyjnym klubem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?