0

@Lokusekpl kiedy wy zrozumiecie, że pieniądze są, ale przez pewnie regulacje nie mogą ich od tak wydawać.

53

Messi pewnie napluł do wody i stąd taki talent u Laminka

2

@Mazi Vinicius przez dwa pierwsze sezony kopał się w czoło, na la bambli była mega beka z jego umiejętności a teraz co? Polaczki i ich super umiejętności oceniania mnie przerażają

10

Vinicius przez pierwsze dwa lata potykał się o własne nogi w LL i był ogólnie biegającym memem, ktoś w ogóle pamięta jak miał tragicznie ułożoną stopę? Dziwi mnie to, że sprowadzają 19 latka w okresie zimowym i myślą, że to będzie nowy Nazzario, dać chłopakowi pograć i wtedy można oceniać.

0

@Simon1777 ale jedzie na IO, czyta się do końca.

15

W LA jest dużo Hiszpanów, Anka jest na tak.

0

Super News, dobrze się to czyta

0

@Herbert lepiej mieć tysiące na koncie i mieć jakiekolwiek możliwości i ruchy które zaraz pozwolą Ci je wydać, aniżeli mieć komornika i mieć minusowe konto, różnica marginalna, ale nie dla ludzi w Polsce jak widać…

0

@Romario87 2024 a ludzie dalej nie ogarniają, że Barcelona ma pieniądze tylko ze względu na ffp nie mogą ich tak wydawać.

0

Dovbyk może potrafi strzelać, ale technicznie to on jest tragiczny

21

@Cyprix to się leczy kolego

0

Jaki tu był faul? Kopnął go sam i zabolało piłkarzykami realu to sędzia gwiżdże? XDD

3

Mokry sen staje się rzeczywistością, nie twierdzę, że nasi nie mają wytrzymałości, ale brakuje tego doskoku do rywala i boli od patrzenia jak czasami stoją i się patrzą, mam nadzieję, że to się zmieni

0

Niech pakuje Zirkzee w walizkę i witamy na pokładzie

0

@Recha_0684 dlatego napisałem o ryzyku, wg. mnie ryzyko jest bardziej opłacalne, za 200 mln nawet nie ma zawodnika na rynku który wejdzie na skrzydło i zrobi od razu różnicę.

0

@Recha_0684 jeśli będzie dalej się rozwijał w takim tempie, te 200 mln będzie on generował marketingowo przez pół sezonu, ale to trzeba trochę myśleć w jakim kontekście użyłem słowa „grosze” XD

1

@Recha_0684 potencjalną stopa zwrotu jest tak ogromna, że te 200 mln aktualnie to są grosze. Lepiej ryzykować i nie sprzedawać.

6

@umtiti cale szczęście Czawi czyta komentarze na tym portalu i weźmie sobie tą radę do serca.

0

@JohnBarça a ile miał busquets kontuzji przez jakże ważny aspekt czyli chude nóżki? Bo to o tym mowa, a nie o występie ogólnie..

0

@Dany9555 co to za argument XD Maratończycy mają mordercze treningi i starty, a nóżki mają jak wykałaczki. Wielkość uda nie swiadzczy o jego wytrzymałości.

8

@igoliwerwitaofficial ta maszyna z Kovacem grała totalny piach, przypominam, że przejął drużynę w trakcie sezonu i całkowicie ją odmienił.

11

@BORO_12 FDJ jest zawsze jednym z najlepszych zawodników w drużynie w każdym meczu, kto uważa, że go za wszelką cenę należy sprzedać na lekko nierówno pod sufitem w mojej ocenie.

0

@Maynard666 i tak na obecną Barcelonę jest top

0

@Maynard666 Czabi do ynwa

3

Może zainteresujemy się takim zawodnikiem jak Kessie? A czekaj..

0

@lampka klub który generuje 304 mln netto euro zysku i stara się kupić piłkarzy nie może być bez kasy

1

@denis9401 my? Jak już to klub może nie mieć, kasa jest, problemem są limity

8

@Onlikox chyba każdy normalny kibic, a nie pseudo Katalończyk z polskim paszportem.

8

Ja widzę miny tych starych Francuzów i innych zgredów co tam siedzą i muszą słuchać jak czarnoskóry śpiewa i czarnoskóre kobiety trzęsą dupą xDDD Piekło rasistow (ja nie nie mam nic przeciwko)

0

@gumaz Polacy potrzebują takiego trenera, nie wybitnego taktycznie, co mówi poprawnie, tylko co zna Polska mentalność, może wtedy coś tu ruszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?