@Mazi Vinicius przez dwa pierwsze sezony kopał się w czoło, na la bambli była mega beka z jego umiejętności a teraz co? Polaczki i ich super umiejętności oceniania mnie przerażają
Vinicius przez pierwsze dwa lata potykał się o własne nogi w LL i był ogólnie biegającym memem, ktoś w ogóle pamięta jak miał tragicznie ułożoną stopę? Dziwi mnie to, że sprowadzają 19 latka w okresie zimowym i myślą, że to będzie nowy Nazzario, dać chłopakowi pograć i wtedy można oceniać.
@Herbert lepiej mieć tysiące na koncie i mieć jakiekolwiek możliwości i ruchy które zaraz pozwolą Ci je wydać, aniżeli mieć komornika i mieć minusowe konto, różnica marginalna, ale nie dla ludzi w Polsce jak widać…
Mokry sen staje się rzeczywistością, nie twierdzę, że nasi nie mają wytrzymałości, ale brakuje tego doskoku do rywala i boli od patrzenia jak czasami stoją i się patrzą, mam nadzieję, że to się zmieni
@Recha_0684 dlatego napisałem o ryzyku, wg. mnie ryzyko jest bardziej opłacalne, za 200 mln nawet nie ma zawodnika na rynku który wejdzie na skrzydło i zrobi od razu różnicę.
@Recha_0684 jeśli będzie dalej się rozwijał w takim tempie, te 200 mln będzie on generował marketingowo przez pół sezonu, ale to trzeba trochę myśleć w jakim kontekście użyłem słowa „grosze” XD
@Dany9555 co to za argument XD Maratończycy mają mordercze treningi i starty, a nóżki mają jak wykałaczki. Wielkość uda nie swiadzczy o jego wytrzymałości.
@BORO_12 FDJ jest zawsze jednym z najlepszych zawodników w drużynie w każdym meczu, kto uważa, że go za wszelką cenę należy sprzedać na lekko nierówno pod sufitem w mojej ocenie.
Ja widzę miny tych starych Francuzów i innych zgredów co tam siedzą i muszą słuchać jak czarnoskóry śpiewa i czarnoskóre kobiety trzęsą dupą xDDD Piekło rasistow (ja nie nie mam nic przeciwko)
0
@Lokusekpl kiedy wy zrozumiecie, że pieniądze są, ale przez pewnie regulacje nie mogą ich od tak wydawać.
53
Messi pewnie napluł do wody i stąd taki talent u Laminka
2
@Mazi Vinicius przez dwa pierwsze sezony kopał się w czoło, na la bambli była mega beka z jego umiejętności a teraz co? Polaczki i ich super umiejętności oceniania mnie przerażają
10
Vinicius przez pierwsze dwa lata potykał się o własne nogi w LL i był ogólnie biegającym memem, ktoś w ogóle pamięta jak miał tragicznie ułożoną stopę? Dziwi mnie to, że sprowadzają 19 latka w okresie zimowym i myślą, że to będzie nowy Nazzario, dać chłopakowi pograć i wtedy można oceniać.
0
@Simon1777 ale jedzie na IO, czyta się do końca.
15
W LA jest dużo Hiszpanów, Anka jest na tak.
0
Super News, dobrze się to czyta
0
@Herbert lepiej mieć tysiące na koncie i mieć jakiekolwiek możliwości i ruchy które zaraz pozwolą Ci je wydać, aniżeli mieć komornika i mieć minusowe konto, różnica marginalna, ale nie dla ludzi w Polsce jak widać…
0
@Romario87 2024 a ludzie dalej nie ogarniają, że Barcelona ma pieniądze tylko ze względu na ffp nie mogą ich tak wydawać.
0
Dovbyk może potrafi strzelać, ale technicznie to on jest tragiczny
21
@Cyprix to się leczy kolego
0
Jaki tu był faul? Kopnął go sam i zabolało piłkarzykami realu to sędzia gwiżdże? XDD
3
Mokry sen staje się rzeczywistością, nie twierdzę, że nasi nie mają wytrzymałości, ale brakuje tego doskoku do rywala i boli od patrzenia jak czasami stoją i się patrzą, mam nadzieję, że to się zmieni
0
Niech pakuje Zirkzee w walizkę i witamy na pokładzie
0
@Recha_0684 dlatego napisałem o ryzyku, wg. mnie ryzyko jest bardziej opłacalne, za 200 mln nawet nie ma zawodnika na rynku który wejdzie na skrzydło i zrobi od razu różnicę.
0
@Recha_0684 jeśli będzie dalej się rozwijał w takim tempie, te 200 mln będzie on generował marketingowo przez pół sezonu, ale to trzeba trochę myśleć w jakim kontekście użyłem słowa „grosze” XD
1
@Recha_0684 potencjalną stopa zwrotu jest tak ogromna, że te 200 mln aktualnie to są grosze. Lepiej ryzykować i nie sprzedawać.
6
@umtiti cale szczęście Czawi czyta komentarze na tym portalu i weźmie sobie tą radę do serca.
0
@JohnBarça a ile miał busquets kontuzji przez jakże ważny aspekt czyli chude nóżki? Bo to o tym mowa, a nie o występie ogólnie..
0
@Dany9555 co to za argument XD Maratończycy mają mordercze treningi i starty, a nóżki mają jak wykałaczki. Wielkość uda nie swiadzczy o jego wytrzymałości.
8
@igoliwerwitaofficial ta maszyna z Kovacem grała totalny piach, przypominam, że przejął drużynę w trakcie sezonu i całkowicie ją odmienił.
11
@BORO_12 FDJ jest zawsze jednym z najlepszych zawodników w drużynie w każdym meczu, kto uważa, że go za wszelką cenę należy sprzedać na lekko nierówno pod sufitem w mojej ocenie.
0
@Maynard666 i tak na obecną Barcelonę jest top
0
@Maynard666 Czabi do ynwa
3
Może zainteresujemy się takim zawodnikiem jak Kessie? A czekaj..
0
@lampka klub który generuje 304 mln netto euro zysku i stara się kupić piłkarzy nie może być bez kasy
1
@denis9401 my? Jak już to klub może nie mieć, kasa jest, problemem są limity
8
@Onlikox chyba każdy normalny kibic, a nie pseudo Katalończyk z polskim paszportem.
8
Ja widzę miny tych starych Francuzów i innych zgredów co tam siedzą i muszą słuchać jak czarnoskóry śpiewa i czarnoskóre kobiety trzęsą dupą xDDD Piekło rasistow (ja nie nie mam nic przeciwko)
0
@gumaz Polacy potrzebują takiego trenera, nie wybitnego taktycznie, co mówi poprawnie, tylko co zna Polska mentalność, może wtedy coś tu ruszy