@BORO_12 FDJ jest zawsze jednym z najlepszych zawodników w drużynie w każdym meczu, kto uważa, że go za wszelką cenę należy sprzedać na lekko nierówno pod sufitem w mojej ocenie.
Ja widzę miny tych starych Francuzów i innych zgredów co tam siedzą i muszą słuchać jak czarnoskóry śpiewa i czarnoskóre kobiety trzęsą dupą xDDD Piekło rasistow (ja nie nie mam nic przeciwko)
-Poskarż się do UE, że zakaz importu Ukraińskich produktów jest niezgodny z prawem handlowym -Mów, że szukasz cywilizowanych form rozwiązania sporu -Wprowadź zakaz importu Polskich produktów XDDDDDD
@misterio nigdy nie wiesz co będzie z piłkarza, inwestycje takie są, niosą ze sobą ryzyko. W tamtym momencie było sporo zainteresowanych, ale tylko Barcelona i Bayern były finalnie w grze, udało się tej pierwszej ale jak widać, nie wypalił. Gdyby jednak nie został kupiony, każdy by się śmiał że znowu nie kupiliśmy gracza. To samo masz z Gullerem czy jak mu tam, każdy był podekscytowany, później zły na zarząd że nie kupili, a finalnie chłopak już w szpitalu i niewiadomo co z nim będzie. Wyluzuj majty
@Faro jesteś w ch.. zabawny. W artykule dotyczącym aktualnej formy fatiego który został napisany na podstawie meczów w USA i pucharu Gampera, porównujesz ją do formy innych zawodników w poprzednim sezonie, gdzie akurat Fati był mega słaby..
Ja nie wiem co wszyscy szczekają, że to jakaś promocyjna cena. Gdyby tak było, to pół Europy by się zleciało, a tak to mamy Juventus który chciałby wypożyczyć i to bez opcji transferu definitywnego oraz wiecznie zastanawiający się Tottenham.
@MessiForeverTheBest jasne, że mogą być. Tylko dlaczego nie są? Bo nie są na tym samym poziomie piłkarskim co mężczyźni i futbol w ich wykonaniu jest wręcz śmieszny do oglądania.
@MichuZ44 i oczywiście nie będę nimi grał, dla zasady. Tylko boli mnie pchanie i promowanie na siłę kobiecego futbolu, nie bardzo wiem do czego to można porównać, bo to jest czysty absurd.
Trzymajcie mnie, EA całą prezentację gada o historii, autentyczności, realizmie tylko po to, żeby na końcu powiedzieć o mieszaniu bab z facetami, ta poprawność polityczna i równouprawnienie zaraz mi z lodówki wyskoczy
11
@BORO_12 FDJ jest zawsze jednym z najlepszych zawodników w drużynie w każdym meczu, kto uważa, że go za wszelką cenę należy sprzedać na lekko nierówno pod sufitem w mojej ocenie.
0
@Maynard666 i tak na obecną Barcelonę jest top
0
@Maynard666 Czabi do ynwa
3
Może zainteresujemy się takim zawodnikiem jak Kessie? A czekaj..
0
@lampka klub który generuje 304 mln netto euro zysku i stara się kupić piłkarzy nie może być bez kasy
1
@denis9401 my? Jak już to klub może nie mieć, kasa jest, problemem są limity
8
@Onlikox chyba każdy normalny kibic, a nie pseudo Katalończyk z polskim paszportem.
8
Ja widzę miny tych starych Francuzów i innych zgredów co tam siedzą i muszą słuchać jak czarnoskóry śpiewa i czarnoskóre kobiety trzęsą dupą xDDD Piekło rasistow (ja nie nie mam nic przeciwko)
0
@gumaz Polacy potrzebują takiego trenera, nie wybitnego taktycznie, co mówi poprawnie, tylko co zna Polska mentalność, może wtedy coś tu ruszy
1
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ukraina-wprowadzi-zakaz-importu-polskich-owocow-i-warzyw/jfpqqjq?
-Poskarż się do UE, że zakaz importu Ukraińskich produktów jest niezgodny z prawem handlowym
-Mów, że szukasz cywilizowanych form rozwiązania sporu
-Wprowadź zakaz importu Polskich produktów
XDDDDDD
2
@Arasz pewnie Papszuna wezmą
1
Jak oni z tej grupy nie wyjdą to przestaje im kibicować bo aż wstyd XD
0
@seba1324 w Niemczech będzie grał
0
@Tomek54321 może przez to, że byli z nami w poprzednim roku
0
@misterio nigdy nie wiesz co będzie z piłkarza, inwestycje takie są, niosą ze sobą ryzyko. W tamtym momencie było sporo zainteresowanych, ale tylko Barcelona i Bayern były finalnie w grze, udało się tej pierwszej ale jak widać, nie wypalił. Gdyby jednak nie został kupiony, każdy by się śmiał że znowu nie kupiliśmy gracza. To samo masz z Gullerem czy jak mu tam, każdy był podekscytowany, później zły na zarząd że nie kupili, a finalnie chłopak już w szpitalu i niewiadomo co z nim będzie. Wyluzuj majty
0
Neymar 15 znaków
3
@MarcelNJ11 nowa umowa.
0
Ten Ramazani może namieszać w obecnym sezonie
1
@swiergol2 e tam, śmiesznie rozmawia się z człowiekiem który ma deluzje :D
0
@Faro to ty jesteś ultra śmieszny, jeśli mówisz o zarządzaniu kadrą na sezon kiedy on się jeszcze nie zaczął XDDDD
0
@Faro jesteś w ch.. zabawny. W artykule dotyczącym aktualnej formy fatiego który został napisany na podstawie meczów w USA i pucharu Gampera, porównujesz ją do formy innych zawodników w poprzednim sezonie, gdzie akurat Fati był mega słaby..
0
Ja nie wiem co wszyscy szczekają, że to jakaś promocyjna cena. Gdyby tak było, to pół Europy by się zleciało, a tak to mamy Juventus który chciałby wypożyczyć i to bez opcji transferu definitywnego oraz wiecznie zastanawiający się Tottenham.
2
@Arczi87 ja nie wiem jak ty nie zrozumiales jego wypowiedzi, jasno pisze, że przy b.dobrej grze Romeu xavi będzie stawiał na 4 pomocników.
0
@Iniesta19820815 a to co to? Kolejny przejaw głupoty? Współczuję.
15
@Iniesta19820815 ale głupszy jak ty na pewno nie. Nie mają nic do gadania jak PSG opłaci klauzule.
4
@Barcabarca3562157 wyraźnie napisał, od czasów Eto. Nazario był przed Eto.. Kibice z YouTube’a..
1
@tomek1656 chyba ansu drugi torres obecnie. Fati przez pewien czas pokazywał wysoki poziom.
0
@MessiForeverTheBest jasne, że mogą być. Tylko dlaczego nie są? Bo nie są na tym samym poziomie piłkarskim co mężczyźni i futbol w ich wykonaniu jest wręcz śmieszny do oglądania.
0
@MichuZ44 i oczywiście nie będę nimi grał, dla zasady. Tylko boli mnie pchanie i promowanie na siłę kobiecego futbolu, nie bardzo wiem do czego to można porównać, bo to jest czysty absurd.
14
Trzymajcie mnie, EA całą prezentację gada o historii, autentyczności, realizmie tylko po to, żeby na końcu powiedzieć o mieszaniu bab z facetami, ta poprawność polityczna i równouprawnienie zaraz mi z lodówki wyskoczy