kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarze pod zdjęciem Krychowiaka na instagramie:
Szczęsny: "Patrz a myślałem że już w zeszłym roku się nasiedziałeś...
Ale skończmy już z tymi żartami bo Hajto się obrazi.
Krychowiak: "2 mecze w kadrze w pierwszym i już soda, w Juve Cię trochę utemperują."
Szczęsny: "Tylko żeby nie kazali grać jak Busquets i będzie dobrze."
5
Weźmy się w garść i wygrajmy to głosowanie bo hala dzieciaki będą miały wielką satysfakcję z tego że notatnik wygrał z najlepszym serwisem w Polsce.
0
No no półfinaliści i mistrzowie Europy po za mundialem? Całkiem możliwe.
0
Dla mnie Sterling to jeden z najlepszych prawych skrzydłowych w tej fifie. Tylko ta fizyczność.
0
Też nie możecie wejść na web appa?
0
To tak Ramos i Kante Coutinho 3 ify dwa razy Iniesta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A ja już o nim zapomniałem..
0
Na co iść LInia życia czy Botoks?
0
300-400zł.
1
Będzie droższy za tydzień przed fut champions.
0
Ale Sterling jest kozakiem w tej fifie. Czysta przyjemność nim grać.
0
Ale w skład buttles na klasie jest ciężko wygrać.. Nie uważam się za świetnego gracza, ale też nie za słabego ale naprawdę żeby wygrać w buttles na klasie trzeba się ciężko natrudzić.
0
No nie można grać w fifę przez ten internet z orange. Grałem 5 meczy i w 3 mnie wywaliło bo internet co chwilę się rozłącza.
0
Ja już mam, byłem w media na nocnej sprzedaży fify. Fajny klimat.
11
Mamy potwierdzenie że atmosfera w szatni PSG nie jest najlepsza. Neymar dodał na instastory filmik w którym Veratti pokazuję środkowy palec do kamera Neya.
9
Don Balon to jak sport.pl czy inne onety.
0
Słyszałem, że Ronaldo wczoraj najlepszy na boisko. To prawda?
0
Czyżby Betis przerwał passę?
0
Nie, ale w takich chwilach jeszcze bardziej mi brakuje Neymara..
0
Skąd info, że dzisiaj wychodzi?
0
Ten niesamowity Maxime strzela bramkę dla Nicei.
0
Jak myślicie kiedy Szpaku się skapnie że Kovacević to Kovacic?
0
Był już ktoś z Was w kinie na filmie "To"? Podzieli się ktoś wrażeniami?
0
#BartomeuDimiteYa
7
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
Na szczęście to już koniec tego cyrku.
0
Nie bo dostajemy w łeb 0-4 od Danii, a liczy się bezpośredni mecz.
0
Ale Paulinho to Ty szanuj.
0
Idę spać.