kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi o to, że schodził bardzo wkurzony z boiska i nie przybił piątki z Valverde.
0
Aleix już chyba na dłużej usiądzie na ławce, po tym co ostatnio zrobił.
0
No na prezentacji Neymara udostępnili. Ciekawe jak to będzie z Coutinho.
0
Dlaczego nie udostępnili całego stadionu?
0
Mniej ludzi niż na prezentacji Neymara.
0
Grupa K według mnie najmocniejsza.
2
Już w RMF mówią że Dembele w Barcelonie i to nie w faktach.
0
Ile ten Paulinho ma meczy w barwach Barcelony, że tak go nie doceniasz?
6
Chyba czas najwyższy przytoczyć słowa Maćka Dąbrowskiego po pierwszym meczu z Sheriffem. "Jestem przekonany, że za tydzień po meczu rewanżowym z Sheriffem będziemy w całkiem innych nastrojach" - zapewnił piłkarz Legii.
1
Cała La Rambla oglądała.
0
Jest Paulinho u Neymara.
2
Delou za to potrafi podać w miejsce gdzie powinien, ale nie przedrybluje 3/4 zawodników. Ciężko komuś dogodzić.
0
A oglądne sobie jeszcze drugą połowę ze względu na tego młodego francuza na boku. Co chłop robi z Hysajem na boku to się w głowie nie mieści.
0
Przecież ten młody francuz Maksimę robi taki szum na tej lewej stronie, że to się w głowie nie mieści. Dobrze, że już przerwa bo Hysaj musi odpocząć.
0
Paulinho już będzie, więc nie rozumiem Twojego zmartwienia.
0
Dembele nie ma fb.
1
Pamiętam jak rok temu zaczynaliśmy sezon i przed pierwszym meczem Realu każdy pisał cytaty, które piszemy w czasie meczu prześcieradeł. I proszę jak ten czas szybko minął i od dzisiaj znowu się zaczyna.
0
Zaraz koniec meczu...
0
Kupmy Coutinho, Dembele, Seriego i jestem w siódmym niebie.
0
Nie wydaję mi się, że Asensio będzie chciał odejść z klubu który kocha do odwiecznego rywala.
29
Wy serio wierzycie że Asensio do nas przyjdzie?
3
Coutinho.
4
Ousmane uciekaj!
0
Było tydzień temu.
4
Gignac???
4
Już wiemy dlaczego Dembele był taki nie wyraźny na zdjęciach drużyny.On poprostu kombinował w jaki sposób ma uciec do Barcelony.
0
Według mnie z Dembele jest coś na rzeczy. Po co te cyrki z usuwaniem BVB z opisu i obserwujących na insta i tt. Teksty Auby i jeszcze ten wyraz twarzy na zdjęciach drużyny.
0
Jakby nie czekali na Coutinho to już pewnie w poniedziałek byłaby oficialka Dembele i w niedzielę mógłby zagrać.
0
Czekajcie dłużej żeby potwierdzić transfer Dembele, a w niedzielę wyjdziemy Deulofeu na Real.
0
To on już przychodzi?