kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to jak będą puszczać również Barcę to zwracam honor.
1
Nie no to są jakieś jaja. Ligi Mistrzów nie pokazują, a teraz sobie puszczą mecz towarzyski bo Robercik gra. Kompromitują się, a ja nie obejrzę kolejnego odcinka Elif:(
1
Jeśli byłbym na miejscu PSG to tak. Potrzebują lidera, który w pojedynkę może wygrać mecz, a to niezbędne, żeby coś zdziałać w Europie, po drugie rok w rok Neymar wyrzuca ich z LM.
0
Znowu grali z ogórkami?
0
Modeste odszedł do Chin. Kolejny dobrze zapowiadający się zawodnik wybrał kasę.
0
Coutinho. Iniesta niech rozgrywa, a Cou też potrafi fenomenalnie podać. Czuję w kościach, że Brazylijczyk dołączy do nas tego lata.
1
I Milan by się wzmocnił (czego chciałbym) i my byśmy zarobili pokaźną sumkę, a Rakiete można zastąpić.
2
Myślę że Coutinho będzie tym graczem który do nas dołączy. Pojawiła się informacją, że ma dołączyć do PSG, ale jak Veratti jutro powie że zostaję to najprawdopodobniej Cou wybierze Barcę.
0
Semedo był tą bombą. Co Ty chcesz 2 transfery w 4 dni? Zapomnij! :D
0
Dwóch pierwszych przereklamowanych. Chicharito nie wyciśnięty potencjał.
3
Garbine Muguruza w finale Wimbledonu. Hiszpanka w półfinale pokonała w dwóch setach 6-1, 6-1 Słowaczkę Magdalenę Rybarikovą.
12
Jak bomba to tylko Veratti albo Coutinho.
0
Może jest ktoś w Barcelonie z użytkowników naszej strony. Nie widzieliśmy czasami tego bombowego transferu który mają ogłosić w ciągu czterech dni? Azpilicueta nie przechodził przez La Ramble?
3
To jest akurat dobra informacja.
0
Macie jakiś link do Wimbledonu?
0
Ja jestem spokojny. Veratti będzie nasz jeszcze tego lata.
0
Przecież Francja ich rozbije.
1
Jak przyjdzie Ceballos to Denis będzie grał jeszcze mnie niż dotychczas. Najlepszym rozwiązaniem dla niego będzie wypożyczanie, biorąc pod uwagę że przyjdzie jeszcze Veratti.
0
A tymczasem Neymar razem z Danim spędza wakację. Pewnie był filmik z ich wspólnej gry w siatkonogę. Super duet.
0
Co tak cicho?
Widzę że wszyscy na ślubie Leo i Anto są.
0
I tak mało osób jej używa.
0
To prawda, że w Warszawie cieplutko,bo u nas na Pomorzu strasznie brzydko? Pada wieje, wszystkie imprezy odwołane.
0
Ale się pogoda zepsuła :(
5
Mam one, ale teraz chyba lepiej kupić PS4 tym bardziej że legendy beda na wszystkich platformach
0
Okej dajmy szansę Gomesowi napewno wypali. Dzięki stary przekonałeś mnie do portugalczyka.
0
Gomes nadaję się co najwyżej do tarcia chrzanu. On nawet w kadrze jest pierwszy do zmiany.
0
I co według Ciebie w kardze gra słabo i nie nadaję się do niej? Oglądałem ostatni mecz towarzyski z Argentyną i mecze eliminacyjne Brazylii i wyglądał naprawdę solidnie.
0
Nie lepiej żeby grał 50 meczy w sezonie i pod koniec był trupem. Ty to jednak dobrze myślisz. Widzę że oglądasz ligę chińską. Jak tam sobie chłopcy grają?
1
No okej w Barcelonie presja, ale w Portugalii? Oglądałem ich trzy mecze w pucharze Konfederacji i nie pokazał kompletnie nic. Tam też musi się odblokować czy jak?
0
Ludzie, ale on nie będzie grał u nas w pierwszym składzie. To ma być nasz drugi Keita lub Toure, żeby dać Busiemu trochę odsapnąć.