0

No to jak będą puszczać również Barcę to zwracam honor.

1

Nie no to są jakieś jaja. Ligi Mistrzów nie pokazują, a teraz sobie puszczą mecz towarzyski bo Robercik gra. Kompromitują się, a ja nie obejrzę kolejnego odcinka Elif:(

1

Jeśli byłbym na miejscu PSG to tak. Potrzebują lidera, który w pojedynkę może wygrać mecz, a to niezbędne, żeby coś zdziałać w Europie, po drugie rok w rok Neymar wyrzuca ich z LM.

0

Znowu grali z ogórkami?

0

Modeste odszedł do Chin. Kolejny dobrze zapowiadający się zawodnik wybrał kasę.

0

Coutinho. Iniesta niech rozgrywa, a Cou też potrafi fenomenalnie podać. Czuję w kościach, że Brazylijczyk dołączy do nas tego lata.

1

I Milan by się wzmocnił (czego chciałbym) i my byśmy zarobili pokaźną sumkę, a Rakiete można zastąpić.

2

Myślę że Coutinho będzie tym graczem który do nas dołączy. Pojawiła się informacją, że ma dołączyć do PSG, ale jak Veratti jutro powie że zostaję to najprawdopodobniej Cou wybierze Barcę.

0

Semedo był tą bombą. Co Ty chcesz 2 transfery w 4 dni? Zapomnij! :D

0

Dwóch pierwszych przereklamowanych. Chicharito nie wyciśnięty potencjał.

3

Garbine Muguruza w finale Wimbledonu. Hiszpanka w półfinale pokonała w dwóch setach 6-1, 6-1 Słowaczkę Magdalenę Rybarikovą.

12

Jak bomba to tylko Veratti albo Coutinho.

0

Może jest ktoś w Barcelonie z użytkowników naszej strony. Nie widzieliśmy czasami tego bombowego transferu który mają ogłosić w ciągu czterech dni? Azpilicueta nie przechodził przez La Ramble?

3

To jest akurat dobra informacja.

0

Macie jakiś link do Wimbledonu?

0

Ja jestem spokojny. Veratti będzie nasz jeszcze tego lata.

0

Przecież Francja ich rozbije.

1

Jak przyjdzie Ceballos to Denis będzie grał jeszcze mnie niż dotychczas. Najlepszym rozwiązaniem dla niego będzie wypożyczanie, biorąc pod uwagę że przyjdzie jeszcze Veratti.

0

A tymczasem Neymar razem z Danim spędza wakację. Pewnie był filmik z ich wspólnej gry w siatkonogę. Super duet.

0

Co tak cicho?
Widzę że wszyscy na ślubie Leo i Anto są.

0

I tak mało osób jej używa.

0

To prawda, że w Warszawie cieplutko,bo u nas na Pomorzu strasznie brzydko? Pada wieje, wszystkie imprezy odwołane.

0

Ale się pogoda zepsuła :(

5

Mam one, ale teraz chyba lepiej kupić PS4 tym bardziej że legendy beda na wszystkich platformach

0

Okej dajmy szansę Gomesowi napewno wypali. Dzięki stary przekonałeś mnie do portugalczyka.

0

Gomes nadaję się co najwyżej do tarcia chrzanu. On nawet w kadrze jest pierwszy do zmiany.

0

I co według Ciebie w kardze gra słabo i nie nadaję się do niej? Oglądałem ostatni mecz towarzyski z Argentyną i mecze eliminacyjne Brazylii i wyglądał naprawdę solidnie.

0

Nie lepiej żeby grał 50 meczy w sezonie i pod koniec był trupem. Ty to jednak dobrze myślisz. Widzę że oglądasz ligę chińską. Jak tam sobie chłopcy grają?

1

No okej w Barcelonie presja, ale w Portugalii? Oglądałem ich trzy mecze w pucharze Konfederacji i nie pokazał kompletnie nic. Tam też musi się odblokować czy jak?

0

Ludzie, ale on nie będzie grał u nas w pierwszym składzie. To ma być nasz drugi Keita lub Toure, żeby dać Busiemu trochę odsapnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?