0

Dla mnie jak nie sprowadzimy Coutinho to będzie tragedia.Tylko on może chociaż w jakimś stopniu wypełnić lukę po Neymarze. Dembele może kiedyś będzie świetnym grajkiem, ale ludzie wierzycie że on w wieku 20 lat będzie lekiem na nasze problemy?

0

Klub się rozpada.

3

Kompletna kadra? Mieliśmy się wzmacniać, a nie osłabiać.

0

Ludzie Dembele jest już załatwiony. Teraz zarząd chcę tylko ściągnąć Coutinho żeby ich razem zaprezentować. A słowa, które Dembele napisał że ciężko jest wybrać dobrą rzecz kiedy jesteś... ?? tylko to potwierdzają.

1

Dembele usunął w opisie na instagramie że jest zawodnikiem Borussi Dortmund. Coś musi być ma rzeczy, myślę że niedługo wszystko się wyjaśni.

4

Jeśli Roberto odejdzie lecę osobiście do Bartomeu.

1

Coutinho trzeba wyciągnąć. Jak go nie sprowadzimy, leżymy...

0

Kibice Barcy śpiewali "Neymar umrzyj" czy to wymysły klatusa?

0

To przez Neymara

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Watzke: "Dembele definitywnie zostaję w Borusii.

1

Neymar zaobserwował PSG na insagramie.

0

Ty chyba nie widziałeś strzałów Cou. Świetnie ma ułożoną tą prawą nogę. Do stałych fragmentów to my możemy sprowadzić Pirlo.

2

Tak, ale z dnia na dzień coraz lżej.

0

Strzał, drybling, wszechstronność, szybkość, skill, zmysł do kombinacyjnej gry

2

Nie jara mnie transfer Dembele tak jak Coutinho. Cou jest genialny, musimy go mieć.

1

On go sprowadza, dlatego że Umtittiego nie darzy zaufaniem.

1

Genialny jest ten filmik.


Ciężko będzie się przyzwyczaić, że już go nie zobaczymy w tych barwach.

0

Cou już jest dopięty.

0

Pytanie do redakcji!
Będzie artykuł o tym w jaki sposób Pique i Iniesta pożegnali Neymara, a także Neymar kolegów? Chodzi mi o tłumaczenie.

11

Na ulicach Paryża święto jakby zdobyli Ligę Mistrzów.

4

No z Cavanim w przodzie i obsranym Silvą w obronie.

0

Wyprzedziłeś mnie zanim edytowałem

1

Neymar już w Parku Książąt.

4

Niech Neymara zapyta się o numer 61

8

Mam nadzieję, że Vitinho chociaż trochę zbliży się do poziomu Neymara.

14

Wtedy to już się ino zakopać i czekać aż sezon się skończy.

8

Za każdym razem gdy wchodzę na stronę i widzę news Neymar-oficialnie w PSG, myślę że to jakiś zły sen i zaraz się obudzę...

0

Zapomniałeś o 0-4 w Paryżu w Walentynki, więc 6-7 :(

2

Liczę teraz na 3 transfery.
Coutinho,Dembele,Seri

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?