kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie jak nie sprowadzimy Coutinho to będzie tragedia.Tylko on może chociaż w jakimś stopniu wypełnić lukę po Neymarze. Dembele może kiedyś będzie świetnym grajkiem, ale ludzie wierzycie że on w wieku 20 lat będzie lekiem na nasze problemy?
0
Klub się rozpada.
3
Kompletna kadra? Mieliśmy się wzmacniać, a nie osłabiać.
0
Ludzie Dembele jest już załatwiony. Teraz zarząd chcę tylko ściągnąć Coutinho żeby ich razem zaprezentować. A słowa, które Dembele napisał że ciężko jest wybrać dobrą rzecz kiedy jesteś... ?? tylko to potwierdzają.
1
Dembele usunął w opisie na instagramie że jest zawodnikiem Borussi Dortmund. Coś musi być ma rzeczy, myślę że niedługo wszystko się wyjaśni.
4
Jeśli Roberto odejdzie lecę osobiście do Bartomeu.
1
Coutinho trzeba wyciągnąć. Jak go nie sprowadzimy, leżymy...
0
Kibice Barcy śpiewali "Neymar umrzyj" czy to wymysły klatusa?
0
To przez Neymara
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Watzke: "Dembele definitywnie zostaję w Borusii.
1
Neymar zaobserwował PSG na insagramie.
0
Ty chyba nie widziałeś strzałów Cou. Świetnie ma ułożoną tą prawą nogę. Do stałych fragmentów to my możemy sprowadzić Pirlo.
2
Tak, ale z dnia na dzień coraz lżej.
0
Strzał, drybling, wszechstronność, szybkość, skill, zmysł do kombinacyjnej gry
2
Nie jara mnie transfer Dembele tak jak Coutinho. Cou jest genialny, musimy go mieć.
1
On go sprowadza, dlatego że Umtittiego nie darzy zaufaniem.
1
Genialny jest ten filmik.
Ciężko będzie się przyzwyczaić, że już go nie zobaczymy w tych barwach.
0
Cou już jest dopięty.
0
Pytanie do redakcji!
Będzie artykuł o tym w jaki sposób Pique i Iniesta pożegnali Neymara, a także Neymar kolegów? Chodzi mi o tłumaczenie.
11
Na ulicach Paryża święto jakby zdobyli Ligę Mistrzów.
4
No z Cavanim w przodzie i obsranym Silvą w obronie.
0
Wyprzedziłeś mnie zanim edytowałem
1
Neymar już w Parku Książąt.
4
Niech Neymara zapyta się o numer 61
8
Mam nadzieję, że Vitinho chociaż trochę zbliży się do poziomu Neymara.
14
Wtedy to już się ino zakopać i czekać aż sezon się skończy.
8
Za każdym razem gdy wchodzę na stronę i widzę news Neymar-oficialnie w PSG, myślę że to jakiś zły sen i zaraz się obudzę...
0
Zapomniałeś o 0-4 w Paryżu w Walentynki, więc 6-7 :(
2
Liczę teraz na 3 transfery.
Coutinho,Dembele,Seri