kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To według Ciebie kto jest głównym faworytem?
0
Jak dobrze kojarzę Pratto grał za czasów trenerskiego geniusza Gerardo Martino, który podejrzewam że ma takie same pojęcie o piłce jak ja i jako napastnik strzelił jednego gola w eliminacjach więc nie było tematu.
3
Ten odpadek z ligi chińskiej o którym mówisz gra w pierwszym składzie Brazylii, która według mnie na tą chwilę jest głównym faworytem do zgarnięcia MŚ, a w ostatnich dwóch meczach eliminacyjnych Paulinho zaliczył 3 bramki i 2 asysty.
3
Jak mamy sprowadzić Paulinho na ławkę za Busiego to jestem jak najbardziej za. Widzę, że mało kto oglądał ostatnie mecze kadry Brazylii, w którym Paulinho po prostu był wyróżniającą się postacią.Cena też nie powinna być wysoko, pewnie około 25 mln, a Busiemu napewno przyda się jakiś zmiennik.
0
Grupa A naprawdę mocna. Nie ma faworyta, choć Chorwacja, która gra u siebie wydaję się być głównym faworytem tej grupy.
0
Paulinho jest genialny. W reprezentacji Brazylii prezentuje świetną formę, ale to nie jest zawodnik, którego teraz nam potrzeba.
0
Był spalony według Was bo ja sam nie wiem?
1
Co tam film jak Polacy grają.
4
Ale dzieję się na Ibizie. Może ktoś jest z naszych użytkowników właśnie tam na wakacjach i mógłby zbadać sytuację.
1
Widzieliście Griezmana, który omija herb Realu?
20
Jeden Portugalczyk nam wystarczy.
29
Mi tam nie przeszkadza ciągłe pisanie o Verattim. Można się sporo nowego dowiedzieć, a i nudzić się nie można, bo podejrzewam że gdyby nie Marco to teraz na La Rambli byłyby pustki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coutinho też koło tego opuścił.
0
Mówicie że Coutinho to konzuzjogenny zawodnik, ale Veratti też ma co chwilę mikro urazy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Jest słynna "truskawka na torcie"
0
Gdyby tylko Blanc wrócił jako trener do reprezentacji Francji to byłaby machina do wygrywania. Wyrzucić na ławkę Giroud,Sissoko,Payeta i Kościelnego za nich Mbappe lub Lacazette,Kante,Dembele,Umtiti i najlepsze paka w Europie.
1
Potencjalny rywal Legii w 4 rundzie eliminacji LM.
18
"Wiecie co mówi informatyk po ślubie?
Pobieranie zakończone"
Jędza w formie.
0
Fabregas nic by teraz nie pomógł, Thiago owszem.
0
Ronaldo wykonał właśnie swoją cieszynkę, a całe Bernabeu Siiiiiii.
10
Casemiro łysy
Założył się z kolegami że dostanie jedną czerwoną kartkę w sezonie starał się jak mógł, ale ostatecznie nie dostał i Marcelo wykonał egzekucję goląc go na łyso. Teraz to dopiero jest rzeźnik.
0
Peszkin chyba cały czas w solarium siedzi.
2
Na Eurosporcie 2 karne w MŚ u-20.
7
Przeanalizujmy wszystkie bramki Ronaldo w tej edycji LM.
1. vs Sporting - Strzał z rzutu wolnego (jeden kontakt)
2. vs Borussia - patelnia od Bale (jeden kontakt)
3. vs Bayern - patelnia od Carvalaja (jeden kontakt)
4. vs Bayern - patelnia od Asensio (jeden kontakt)
5. vs Bayern - Casemiro wprost na głowę do Ronaldo (jeden kontakt)
6. vs Bayern - bramka ze spalonego (dwa kontakty)
7. vs Bayern - bramka wypracowana przez Marcelo, Ronaldo dostawia nogę (jeden kontakt)
8. vs Atletico - Casemiro wprost na głowę do Ronaldo (jeden kontakt)
9. vs Atletico - Benzema robi całą robotę, wystawia piłkę do Ronaldo, a ten silnym strzałem pokonuję Oblaka (dwa kontakty)
10 vs Atletico - Lucas wystawia patelnię, Ronaldo przyjmuje i uderza do pustej bramki (dwa kontakty)
11 vs Juventus - Carvajal idealnie obsłuża Ronaldo, który po rykoszycie zdobywa bramkę (jeden kontakt)
12 vs Juventus - Ronaldo dostawia nogę, po podaniu Modricia (jeden kontakt)
Podsumuwując, zwycięzca ZP 2017 potrzebował 15 kontaktów z piłką przy 12 golach zdobytych w tej edycji LM. Żadnego nie wypracował sobie sam.
1
Jest lepszy i te 45 minut z Realem tego nie zmienią.W 1 połowie Juventus wyglądał naprawdę dobrze, nie wiem co się stało po przerwie.
3
Nie spodziewałem się że dożyje czasów, w których Real wygra dwa razy z rzędu LM z Benzemą w składzie i z Zidanem na ławce.
6
Tylko proszę nie mówcie że sędzia wygrał dzisiaj mecz Realowi, bo ta czerwona kartka i tak by nic nie zmieniła. Juventus nie wyszedł na drugą połowę.
17
Najgorszy sezon kibicowski w mojej karierze właśnie się kończy.