3

Nie spodziewałem się że dożyje czasów, w których Real wygra dwa razy z rzędu LM z Benzemą w składzie i z Zidanem na ławce.

6

Tylko proszę nie mówcie że sędzia wygrał dzisiaj mecz Realowi, bo ta czerwona kartka i tak by nic nie zmieniła. Juventus nie wyszedł na drugą połowę.

17

Najgorszy sezon kibicowski w mojej karierze właśnie się kończy.

0

CanałMielcarski

7

Ale trzeba przyznać, że meczycho na razie wyborne.

1

Toć to pół dnia leciało.

0

4 minuta Juve 2 celne strzały

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chcę dzisiaj widzieć jak biali z medalami na murawie, ze łzami w oczach patrzą jak Gigi podnosi puchar.

30

Ronaldo czy Messi?
Bonucci: "Wolę Messiego"

0

Stawiam na Varane.

22

Zawsze przeżywam finał LM jako święto piłkarskie i nie inaczej będzie tym razem. Liczę, że Juve da radę i utrze nosa białasom.

1

Ruch i Łęczna spada.

0

To, że Rui Costa wszedł dopiero w dogrywcę może o tym świadczyć. Żadnego słabego punktu. Brakuję tylko Inzaghiego.

0

O ja cie!

0

A jednak Arka. Zagłębie kompletnie bez ognia. Tutaj już się nic nie wydarzy. Ruch i Łęczna zdegradowane.

0

"Joga Bonito Dani Jogaa Bonito"

0

https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/vb.547999712048832/719604444888357/?type=2&theater
Oby się to sprawdziło. Oby Gigi podniósł w sobotę puchar. Tego sobie i Wam życzę.

0

Nie ma szans żeby w jedno okienko przybyli do nas Dembele i Veratti. Wybierz jednego z nich.

0

A, dobra zwracam honor.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie mówie tutaj o Messim. Bo to jest nadczłowiek. Mówię tutaj o naszych pomocnikach. Przy każdym meczu słyszałem narzekanie czemu nie uderzamy z dystansu tylko próbujemy wejść do bramki. Że nikt nie potrafi uderzyć i że potrzebujemy kogoś kto uderzy.

41

Oby oby :D.

0

Faktycznie masę bramek zdobyliśmy w tym sezonie zza pola karnego. Coutinho z 14 bramek, które strzelił w tym sezonie, połowe strzelił z dystansu.

4

Chciałbym bardzo aby Coutinho do nas dołączył. Czuję, że będzie to strzał w dziesiątkę. Potrafi uderzyć z dystansu, portrafi podać, jest niesamocie wyszkolony technicznie, ma tą brazyliską fantazję. Dla mnie jest to ten zawodnik, którego najbardziej widziałbym w Barcelonie. Ma to coś, dzięki czemu znakomicie wkomponuje się w nasz zespół. A wy jak uważacie. Sprawdzi się czy się nie sprawdzi, a jak nie to dlaczego? Tylko nie mówcie, że to nie ta pozycja, bo oglądając Brazylijczyka w środku pola zrobił na mnie ogromne wrażenie.

2

Brać go i się nie zastanawiać.

1

Grudziądz właśnie zaczyna padać.

2

Kamień z serca.

14

Priorytetem? Co oni ćpią w tym zarządzie?

0


Ktoś pokusi się o przetłumaczenie słów Leo i Suareza?
5.05 początek.
O jakim Diego Luis mówił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?