kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie spodziewałem się że dożyje czasów, w których Real wygra dwa razy z rzędu LM z Benzemą w składzie i z Zidanem na ławce.
6
Tylko proszę nie mówcie że sędzia wygrał dzisiaj mecz Realowi, bo ta czerwona kartka i tak by nic nie zmieniła. Juventus nie wyszedł na drugą połowę.
17
Najgorszy sezon kibicowski w mojej karierze właśnie się kończy.
0
CanałMielcarski
7
Ale trzeba przyznać, że meczycho na razie wyborne.
1
Toć to pół dnia leciało.
0
4 minuta Juve 2 celne strzały
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chcę dzisiaj widzieć jak biali z medalami na murawie, ze łzami w oczach patrzą jak Gigi podnosi puchar.
30
Ronaldo czy Messi?
Bonucci: "Wolę Messiego"
0
Stawiam na Varane.
22
Zawsze przeżywam finał LM jako święto piłkarskie i nie inaczej będzie tym razem. Liczę, że Juve da radę i utrze nosa białasom.
1
Ruch i Łęczna spada.
0
To, że Rui Costa wszedł dopiero w dogrywcę może o tym świadczyć. Żadnego słabego punktu. Brakuję tylko Inzaghiego.
0
O ja cie!
0
A jednak Arka. Zagłębie kompletnie bez ognia. Tutaj już się nic nie wydarzy. Ruch i Łęczna zdegradowane.
0
"Joga Bonito Dani Jogaa Bonito"
0
https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/videos/vb.547999712048832/719604444888357/?type=2&theater
Oby się to sprawdziło. Oby Gigi podniósł w sobotę puchar. Tego sobie i Wam życzę.
0
Nie ma szans żeby w jedno okienko przybyli do nas Dembele i Veratti. Wybierz jednego z nich.
0
A, dobra zwracam honor.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie mówie tutaj o Messim. Bo to jest nadczłowiek. Mówię tutaj o naszych pomocnikach. Przy każdym meczu słyszałem narzekanie czemu nie uderzamy z dystansu tylko próbujemy wejść do bramki. Że nikt nie potrafi uderzyć i że potrzebujemy kogoś kto uderzy.
41
Oby oby :D.
0
Faktycznie masę bramek zdobyliśmy w tym sezonie zza pola karnego. Coutinho z 14 bramek, które strzelił w tym sezonie, połowe strzelił z dystansu.
4
Chciałbym bardzo aby Coutinho do nas dołączył. Czuję, że będzie to strzał w dziesiątkę. Potrafi uderzyć z dystansu, portrafi podać, jest niesamocie wyszkolony technicznie, ma tą brazyliską fantazję. Dla mnie jest to ten zawodnik, którego najbardziej widziałbym w Barcelonie. Ma to coś, dzięki czemu znakomicie wkomponuje się w nasz zespół. A wy jak uważacie. Sprawdzi się czy się nie sprawdzi, a jak nie to dlaczego? Tylko nie mówcie, że to nie ta pozycja, bo oglądając Brazylijczyka w środku pola zrobił na mnie ogromne wrażenie.
2
Brać go i się nie zastanawiać.
1
Grudziądz właśnie zaczyna padać.
2
Kamień z serca.
14
Priorytetem? Co oni ćpią w tym zarządzie?
0
Ktoś pokusi się o przetłumaczenie słów Leo i Suareza?
5.05 początek.
O jakim Diego Luis mówił?