kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zadzwonimy do Ciebie, jak będzie coś się działo.
2
Ale w szeregach hala dzieci panuję radość, prawie taka jakby to z nimi łączono Neymara. Oby Ney został i przypomniał im o sobie już w meczach SPH.
1
Przypominam, że głównie to Neymar ich ośmieszał w LM.
1
Wszyscy czekamy na wypowiedź Neymara, a on siedzi cicho. Chociaż, żeby jakieś głupie zdjęcie wrzucił w koszulcę Barcy, nie lepiej z ojcem na pokładzie samolotu, żeby nakarmić osoby, którzy myślą że odejdzie.
0
Proponuję sąsiada w takim razie na prezydenta za Bartomeu.
0
Ja wierzę. To jest tylko zły sen. Neymar zostanie.
0
Nie ma sensu drążyć tematu. Zdjęcie nieaktualne.
4
Globo xDDDDDDDDD
0
Neymar się uśmiechnął jak wsiadał do autobusu.
17
Tak, kupmy Riberiego i po triplete!!!
0
Przed Neymarem Barca miała najlepszą pomoc na świecie i Messiego, który najlepsze lata miał jeszcze przed sobą.
0
Toć jak Barto za 150 go puści.
0
Jeśli Neymar odejdzie czekają nas lata posuchy.
19
Czy to ważne? Ważne, że się dogadałem.
2
Właśnie rozmawiałem z Neymarem przez telefon gadka szmatka trochę po angielsku, trochę po hiszpańsku, trochę po brazylisku, ale koniec końców wyszło na moje.Neymar zostaje w Barcelonie.
0
Nie razumiecie, że jeśli Neymar dołączy do PSG to Veratti nigdzie nie odejdzie. Budują tam projekt sprowadzą Neymara i wypuszczą największą gwiazdę zespołu. Nie ma szans.
6
Bez Neymara to już nie będzie ta Barca. Żaden Coutinho, Dybala czy Dembele go nie zastąpi.
2
Ten wywiad był zaraz po sezonie...
1
Ten od finałów. Gruby z Turynu.
0
Tak dużo Barto wyciągnie? Myślałem, że 90 max. Jeśli to prawda osobiście jadę do Barcelony mu wpierdzielić.
0
Oj zatęsknicie jeszcze za Neymarem, zatęsknicie.
1
Wygraliśmy z Realem bez Neymara okej. Ale jaki tu był płacz przed meczem, że Ney nie zagra, że bez niego nie ma szans ma wygraną, że to on ciągnie grę Barcy w tym okresie.Ten mecz zagraliśmy ma maksimum tamtej dyspozycji. Gdyby było inaczej Real by nas pokonał.A mówienie, że przegralibyśmy ten mecz gdyby nie było Messiego jak kolega niżej wspomniał to dodam, że bez Leo wygrywaliśmy 3-0 na Bernabeu, a Neymar był wtedy architektem tego zwycięstwa.
0
Czekaj, czekaj Dembele jest prawym skrzydłowym czy lewym?
1
I mamy... Piękną bramkę.
Kuchy nawet z karnego pięknie strzela.
1
Rocznik 99 przytoczę.
0
Po sprzedaniu Moraty za taki hajs jestem teraz niemal przekonany, że Real kupi w tym okienku kogoś z dwójki De Gea, Mbappe.
0
Ale pajac z Elnenego. Powinien wylecieć, a on jeszcze dyskutuję.
1
Neymar na treningu poważny i spięty. Chyba jest coś na rzeczy.
0
No to jak będą puszczać również Barcę to zwracam honor.
1
Nie no to są jakieś jaja. Ligi Mistrzów nie pokazują, a teraz sobie puszczą mecz towarzyski bo Robercik gra. Kompromitują się, a ja nie obejrzę kolejnego odcinka Elif:(