1

Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno odliczaliśmy do grudniowego klasyku, gdzie zegar po rozegraniu meczu wciąż był na stronie przez kilka dni i odliczał ale w przeciwną stronę, a teraz już w niedzielę kolejny klasyk. Ale ten czas zapierdziela.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

"Nikt nie słucha, a każdy zna"

0

Kiedy półfinały LM?

1

Mogę wiedzieć ile zapłaciłeś za oglądanie El Clasico? Możesz napisać na priv.

21

Ależ będzie ogień na Calderon w rewanżu.

5

Co ty gadasz.Umtiti,Ney,Jordi,Pique też dobrze zagrali.

5

Chielini z Bonuccim najlepsza para stoperów na świecie na tą chwilę bez wątpienia.

0

Szkoda pierwszego meczu. Drugi o niebo lepszy, ale niestety para Bonucci i Chielini to na tą chwilę najlepsza para środkowych obrońców na świecie i ciężko przeciwko nim coś zrobić. Jestem dumny z tej drużyny po tym meczu i obyśmy w niedzielę zesłali Real na ziemie. Vamos.

2

Co do króla strzelców LM wydaję mi się, że jeśli Real trafi na Juve lub Atleti to Ronaldo nie da rady przegonić Messiego, gdyby jednak los padł na Monaco to wszystko może się zdarzyć.

0

Hahahaha Alves co robił.

0

Coś czuję,że będzie dzisiaj grad goli w LM. Obstawiam w obu spotkaniach że padnie razem 11 bramek.

4

Najbardziej boli mnie ta kartka dla Vidala bo wydaję mi się, że nie byłoby wtedy dogrywki i tych bramek ze spalonego Ronaldo bo po prostu Bayern roztrzygnął by sprawę awansu do 90 minuty.
Co do Casemiro to powinien dostać 4 żółte kartki w tym meczu, jedną dostał za faul, drugiej nie dostał za faul w polu karnym, trzeciej nie dostał za faul bez piłki na Robbenie i czwartej nie dostał za żałosną symulkę i rzucenie się w nogi Boatenga. To wszystko przesądziło o tym kto awansował.

1

Żeby tylko w czasie tego odpoczynku nie stracić bramki.

0

No właśnie dzisiaj wystarczy jedna bramka do przerwy. 1-0 do przerwy brałbym w ciemno.

0

Wszyscy piszą, że Vidala powinno już nie być na boisku, to samo tyczy się Casemiro, który powinien wylecieć po jednym z dwóch fauli na Robbenie.

6

Cały sezon wyzywany, wyśmiewany a nawet wygwizdywany przez własnych kibiców raz dostawia głowę trzy razy dostawia nogę raz strzela ze spalonego i tym o to sposobem jest teraz faworytem do zdobycia złotej piłki. Mowa tu o Maszynie, człowieku z kosmosu jak to pan komentator powiedział dzisiaj po jego drugiej bramce XDD Fakt żarcik mu się udał, bo nawet śmiechłem.
Ale prawda jest taka, że ten kiepski Ronaldo w sytuacji gdyby jutro Barca nie awansowała naprawdę może wysunąć się na prowadzenie w wyścigu o złotą piłkę. Nie daj Boże.

0

Co napisał Pique na twetterze?

5

Sędzie robi dzisiaj różnicę.

0

Atleti wygra w tym roku LM. Rób screena.

0

Oby Alonso nie wyszedł już dzisiaj na boisko.

0

Hummels i Alonso to jest parodia piłkarza dziś.

0

No tak zapomniałem o meczychu na Etihaid.

0

Najlepszy mecz w tym sezonie. Zdecydowanie.

3

Alonso chyba zapomniał że przeszedł z Realu do Bayernu bo dzisiaj eweidentnie gra z białymi.

0

Hummelsa i Alonso to bym tak opierniczył w przerwie, że by było wstyd im wyjść na drugą połowę.

0

Wszystko wskazuję na to, że będzie.

3

Marzy mi się jutro 2-0 do 70 minuty. Końcówka to byłby ogień i znów bramka w końcówkę na wagę dogrywki.

1

Dla wszystkich narzekających na pogodę. W majówkę ponad 20° ciepła.

0

Co ma gaz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?