kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I dobrze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie ma to jak posłuchać Kazka przed snem.
0
Jak w pierwszym kwadransie Atleti nie strzeli to wyłączam.
0
Oxlade w życiowej formie to ciężko żeby Hector grał.
7
Ja tak to widzę
8 minuta Carrasco ze spalonego
63 Griezmann z karnego z kapelusza
93 Ramos swojaka
121 Ramos z głowy i Real w finale
0
Akurat z tym, że wystawił Gomesa w meczu PSG Lucho popełnił duży błąd. Jestem pewny, że gdyby Rakitić grał nie przegralibyśmy tak wysoko. Andre był najgorszy na boisku.
0
Niech ktoś naskoczy nogą na twoje kolano metalowymi korkami.
1
To co zrobił wczoraj Glik to jest bandytyzm jeszcze większy od tego co zrobił Pepe i F.Luis Messiemu. Nie spodziewałem się tego po nim.
2
Można powiedzieć, że Alves spłaca się Juve. Oh wait...
1
Ja wiem że Ty żartujesz kolego spokojnie :D
0
Za dużo trzeba dać, w dodatku za stary już.
51
"Dziś piękności Twą w całej ozdobie widzę i opisuję, bo tęsknie po Tobie"
Dani to o Tobie :D
0
Gdzieś już widziałem podobną bramkę.
15
Nawet w studiu, z zarządu Barcy pieją.
0
Jak Dani podbiegał do tej piłki, przed oczami miałem wszystkie jego gole które były jego znakiem rozpoznawczym w Barcelonie, strzał z wybitej bezpańskiej piłki przed pole karne. Byłem pewien że to strzeli.
0
Nie wierzę,że tak pisali, Alves przecież przyszedł do nich za darmo, to co mieli narzekać.
5
Nie oszukujmy się z pozostałych meczów Realu tylko Malaga byłaby w stanie urwać punkty Realowi. Byłaby gdyby nie to, że ich prezydent nie chcę mistrzostwa dla Barcy i jeszcze ten milion, który był zawarty przy transferze Isco.
1
Brazylia w 13 sekundzie już prowadzi z Tahiti w finale Beach Soccera.
0
Jak myślicie ile lat jeszcze Leo pogra?
2
Przeciętnie miał 2/3 zrywy a poza tym niewidoczny.
0
Nie oglądałem meczu, może ktoś w skrócie napisać jak wyglądała dzisiaj gra Barcy i kto się wyróżniał na tle innych kolegów?
8
A tutaj dla każdego kto się dzisiaj nudzi.
Artykuł i komentarze na naszej stronie po bramce Iniesty.
http://www.fcbarca.com/26854-cud-nad-tamiza-chelsea-barca-1-1.html?p=4
0
34
Kurde to już 8 lat minęło od mojego najpiękniejszego momentu w kibicowskiej karierze. Do teraz mam przed oczami moją radość i euforię po golu Iniesty. Niezapomniana chwila i ten komentarz Darka. "Czy to jest ta akcja? Tak, to jest ta akcja! Tak, to jest Iniesta! Tak, to jest Barça! Tak, to jest ten cud!"
1
To jest możliwe, taki Andre pójdzie do polskiej B klasy, ty akurat wybierzesz się na mecz i Gomes odpali taką rakietę z 35, że po meczu pójdziesz go uściskasz.
26
Hajto dzisiaj w życiowej na Eurosporcie.
"Najgorszy wynik to jest 2-0, już 1-0 jest lepszy"
0
Chodziło mi o to, żeby ktoś napisał co dobrego leci. Kolega Vekk jakoś zrozumiał o co mi chodziło i za to mu dziękuję.
28
Kurde spodziewałem się takiej odpowiedzi. Czy tu za każdym razem trzeba rozwinąć swoją wypowiedź jak w przedszkolu?
1
Co grają teraz w kinach?