0

Mamy silną pomoc jak nie gra Gomes, Denis. Na Juve wyjdzie najsilniejsza w Europie Magik,Busi,Rakieta

1

Ja tutaj widzę tylko szanse w Maladze przy naszym zwycięstwie w Klasyku i to maksymalnie remis bo na więcej bym nie liczył.
Gijon - drugi garnitur Realu sobie z nimi poradzi
La Coruna - Real to nie Barca, nie zlekceważą rywala z La Coruni, kolejne gładkie zwycięstwo
Granada - najgorsza obok Osasuny drużyna w lidze, dla mnie najgorsza
Vigo - strasznie w kratkę grają, ostatnio ba Balaidos 0-2 z Eibar, nie widzę tu szansy na stratę punktów przez Real
Sevilla - z meczu na mecz coraz gorzej, myślę że Real przejedzie się z nimi tak samo jak my w środę
Valencia - Z Bernabeu Valencii po której można spodziewać się wszystkiego trudno będzie wywieść jakieś punkty.
Barca ma zdecydowanie trudniejszy terminarz, nie ma co się oszukiwać mistrzostwo zostało roztrzygnięte na La Rosaleda.

0

BVB.Lipsk,Roma reszta pewniaki dla mnie.

0

Szczerze ja mam wywalone czy Neymar zagra w Klasyku czy nie. Ten mecz będzie tylko o prestiż, nic więcej. Sami do tego dopuściliśmy, miał być mecz, który zadecydowałby o tytule mistrzostkim, a teraz wydaję się że sprawa jest już rostrzygnięta. Może nawet dobrze, że Neymar sobie odpocznie bo będzie świeży na LM. Jak już ma go zabraknąć w Klasyku, to niech mu wlepią 4 mecze kary, żeby nasz Crack był głodny gry przeciwko najlepszym drużyną w Europie. Priorytetem na tą chwile jest Champions League i tego się trzymajmy.

0

My możemy nie stracić punktów tylko z Osasuną.

0

I tak ten Klasyk będzie grany o marchew i kilogram ziemniaków.

24

Z 15 meczy, w których traciliśmy punkty w 14 nasz Portugalski crack był na boisku od pierwszej minuty.

#Talizman

0

Nie wierzyłem w remontadę z PSG, teraz nie wierzę w wygranie ligi. Real pokazał w tym sezonie, że potrafi grać z ogórkami i nie traci głupio punktów. Barca na wyjazdach gra tak jakby spotykali się po roku przerwy i dopiero co rozpoczynali se sobą wspólne treningi. Ligę wygrywa drużyna, która ma najmocniejszą kadrę, w tym sezonie ma ją Real, ale LM zdobywa już ta drużyna, która ma najlepszych zawodników, a tych ma w tym momencie Barca i Bayern i myślę, że te dwie drużyny zobaczymy w ostatnim meczu tego sezonu w Cardiff, a Real na pociecieszenie wygra w pełni zasłużenie Puchar Ligi Hiszpańskiej, dzięki przede wszystkim zmiennikom, którzy się sprawdzili w meczach z ogórkami w przeciwieńswie do Gomesów,Mathieu,Denisów ,Alcaserów itp...

1

Trzeba było myśleć o tym przed meczem Masche. Teraz jest już po ptakach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nasi to zupełnie inni ludzie na Camp Nou, a zupełni inni na wyjazdach, jakby ich podmienili. Oj boję się tego meczu w Turynie.
p.s Roberto dał super zmianę

3

To po ptakach. Real zasłużył na to mistrzostwo niestety.

1

Śmierdzi mi że Gruby zagra na środku obrony przediwko Barcie w El Clasico.

5

Jak tam z Waszymi podsumowaniami ligi. Ile nam tych procent szans zostało znawcy?

6

Obiektywnie patrząc Real na razie jest lepszy.

0

Real widać bardzo naładowany. Na razie Atleti nie ma nic do powiedzenia. Oby Simeone wstrząsnął trochę w przerwie, bo to najgorszy ich mecz od jakiegoś czasu.

0

Dobrze, że Castro jest chory, będziemy grać jednego zawodnika więcej.

0

Dałem same pewniaczki na jutro dla zabawy. Ciekawe kto sknoci. Obstawiam albo Monaco albo Liverpool.

1

Też byłem za Milanem, dopóki tata nie kupił mi koszulki Messiego. To był ten sezon, w którym wygraliśmy LM z Arsenalem. A do Milanu cały czas czuję jakąś sympatię.

0

Czy to prawda, że Rafinha nie zagra do końca sezonu?

0

Gamoń nie słyszał takiej piosenki. Dobrze, że szybko odpadł, trafiło mu się pytanie w eliminacjach.

1

Zastanawialiście się kiedyś co by się stało gdyby ktoś nie odebrał telefonu od Huberta z Milionerów?

2

Wejdżcie na insta Bartry i zobaczcie komentarze pod pierwszym z brzegu zdjęciem. Co drugi o Bale. Będą wypominać chłopakowi tą akcję chyba już do końca życia.

0

Widzieliście Peszkina w karnym w ciemno?

0

Nie Gomes był najlepszy na boisku. Zdecydowanie MOTM.

0

Trafny komentarz.

0

Lepiej od tego co dzisiaj prezentuję Granada? Nie ma szans.

0

Tak słabiej drużyny jak Granada jeszcze w tym sezonie La Liga nie widziałem. Pewniak do spadku. Powinniśmy prowadzić do przerwy 3/4 do zera.

1

Asysta Alby - Mistrzostwa Świata.

1

Dzisiaj wszystko będzie zależało od Brazylijczyka z 11 na plecach. Prowadź magiku, w Tobie nadzieja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?