kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hokus pokus czary mary Sławek piję zdrowie Klary.
6
Kiedy ostatni raz ktoś z Barcy dostał czerwoną kartkę w klasyku?
0
Jak tam "Wesele" Wyspiańskiego na maturze?
5
Napisał ktoś, że CR7 a ktoś mu odpowiedział: "Spróbuję z karnego czy ze spalonego?" I wybuchła gównoburza.
0
Jak komuś się nudzi niech wbija na Ekstraklasa Trolls na fb i zajrzy do komentarzy pod gifem gdzie Buffon szuka piłkarza który mu strzeli bramkę. Można się pośmiać. Dorośli ludzie, a inteligencja na poziomie podstawówki.
0
Wiecie czego się najbardziej obawiam, że Realowi znów się fartnie i na finał wypadnie jakiś kluczowy gracz Juve. Tak jak to było już w tej edycji z Lewym i Hummelsem oraz z prawą obroną Atleti.
0
Jeszcze Chaos sędziuję,
2
A idź nic nie mów. Zawsze na początku kwietnia już coś miałem upatrzone, a teraz nic mi nie wpada w me gusta xd
0
Jak to jest. Dzisiaj jest święto nakazane kościelne czy nie?
11
Bardzo zła wiadomość.
Rzeźniczak na instagramie: "Król jest tylko jeden-CR7" to najprawdopodobniej oznacza, że już nigdy nie zobaczymy go w koszulce Barcy.
20
Boli mnie tak strasznie cholernie dupa że to szok, ale jak sobie przypomnę co Messi zrobił z tymi pajacykami na Bernabeu to od razu mi przechodzi.
0
804 ZDF.
1
Panowie, które Fluxy wybrać? Mam trzy rodzaje na oku. Liczę na pomoc.
1.https://worldbox.pl/buty-adidas-zx-flux-primeknit-core-blackgum-ba7371.html
2.https://worldbox.pl/buty-adidas-zx-flux-bb2177.html
3.http://allegro.pl/adidas-buty-zx-flux-primeknit-biale-do-biegania-i6628334316.html
0
Jakiś kozacki perfum na lato do 200zł?
1
Ale te zagranie piętą bodajże Lallany też klasa. Cała akcja palce lizać.
6
Tak jest. Nice pokonuje PSG i Monaco już jedną ręką trzyma puchar.
28
Oby Nicea dowiozła zwycięstwo do końca.
0
Wyślijcie streama na priv.
0
Dajcie jakiegoś zagranicznego streama na priv.
0
Da ktoś strama na priv? Może być zagraniczny.
0
Ma ktoś dobrego streama do meczu Realu i wyślę na priv?
0
Jest coraz cieplej nie narzekaj.
1
Gościu w milionerach w pierwszym pytaniu dostał pytanie: Kogo wita się pępkowym? I co zrobił? Wziął pytanie do publiczności, oczywiście na dziecko było 95 procent.
0
Valencia się obudziła.
1
Real dzisiaj tylko z Marcelo z podstawowego składu.
1
Czy pranie, które kibice Barcy wywiesili dzisiaj po pierwszej bramce Messiego już wyschło?
0
On już chyba nigdy nie strzeli.
5
hahahaah Bravo kibice :D
3
Rakitić do momentu gdy strzelił bramkę był najgorszy na boisku w szeregach Barcy więc jak dla mnie nota za wysoka.
5
Hahahaha Jaki Koleś w milionerach. Dzwoni do przyjaciela. On mu pomoga i mówi poprawną odpowiedż, po czym uczesnik programu pyta się go jeszcze jak leci i czy coś jadł, a on do niego "Stary, później pogadamy skup się na grze"