1

Hokus pokus czary mary Sławek piję zdrowie Klary.

6

Kiedy ostatni raz ktoś z Barcy dostał czerwoną kartkę w klasyku?

0

Jak tam "Wesele" Wyspiańskiego na maturze?

5

Napisał ktoś, że CR7 a ktoś mu odpowiedział: "Spróbuję z karnego czy ze spalonego?" I wybuchła gównoburza.

0

Jak komuś się nudzi niech wbija na Ekstraklasa Trolls na fb i zajrzy do komentarzy pod gifem gdzie Buffon szuka piłkarza który mu strzeli bramkę. Można się pośmiać. Dorośli ludzie, a inteligencja na poziomie podstawówki.

0

Wiecie czego się najbardziej obawiam, że Realowi znów się fartnie i na finał wypadnie jakiś kluczowy gracz Juve. Tak jak to było już w tej edycji z Lewym i Hummelsem oraz z prawą obroną Atleti.

0

Jeszcze Chaos sędziuję,

2

A idź nic nie mów. Zawsze na początku kwietnia już coś miałem upatrzone, a teraz nic mi nie wpada w me gusta xd

0

Jak to jest. Dzisiaj jest święto nakazane kościelne czy nie?

11

Bardzo zła wiadomość.
Rzeźniczak na instagramie: "Król jest tylko jeden-CR7" to najprawdopodobniej oznacza, że już nigdy nie zobaczymy go w koszulce Barcy.

20

Boli mnie tak strasznie cholernie dupa że to szok, ale jak sobie przypomnę co Messi zrobił z tymi pajacykami na Bernabeu to od razu mi przechodzi.

0

804 ZDF.

0

Jakiś kozacki perfum na lato do 200zł?

1

Ale te zagranie piętą bodajże Lallany też klasa. Cała akcja palce lizać.

6

Tak jest. Nice pokonuje PSG i Monaco już jedną ręką trzyma puchar.

28

Oby Nicea dowiozła zwycięstwo do końca.

0

Wyślijcie streama na priv.

0

Dajcie jakiegoś zagranicznego streama na priv.

0

Da ktoś strama na priv? Może być zagraniczny.

0

Ma ktoś dobrego streama do meczu Realu i wyślę na priv?

0

Jest coraz cieplej nie narzekaj.

1

Gościu w milionerach w pierwszym pytaniu dostał pytanie: Kogo wita się pępkowym? I co zrobił? Wziął pytanie do publiczności, oczywiście na dziecko było 95 procent.

0

Valencia się obudziła.

1

Real dzisiaj tylko z Marcelo z podstawowego składu.

1

Czy pranie, które kibice Barcy wywiesili dzisiaj po pierwszej bramce Messiego już wyschło?

0

On już chyba nigdy nie strzeli.

5

hahahaah Bravo kibice :D

3

Rakitić do momentu gdy strzelił bramkę był najgorszy na boisku w szeregach Barcy więc jak dla mnie nota za wysoka.

5

Hahahaha Jaki Koleś w milionerach. Dzwoni do przyjaciela. On mu pomoga i mówi poprawną odpowiedż, po czym uczesnik programu pyta się go jeszcze jak leci i czy coś jadł, a on do niego "Stary, później pogadamy skup się na grze"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?