kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Andre Gomes chyba najlepszy mecz odkąd dołączył do Barcelony.
15
Egzamin gimnazjalny to pikuś w porównaniu z tym co czeka Cię w Liceum lub na studiach. Do tego dochodzi jeszcze prawko, więc nie ma co się przejmować nic znaczącym egzaminem gimnazjalnym.
1
Prawko zdane przed 18? W jakim kraju zdawałeś?
1
Teraz gra pieresze skrzypce w kadrze Brazylii.
0
Jak spadną to kup. Teraz wszystko drogie
0
Jakbyś nie wiedział to Paulinho jest ostatnio w wyśmienitej w formie. Świetna forma Brazylii to głównie jego zasługa. Mogłeś o tym napisać, a nie że z powodzeniem grał w Totkach czy w ŁKS, bo ludzie bardziej kojarzą go właśnie z ostatnich świetnych występów w kadrze.
0
No właśnie od jakiegoś czasu strasznie wolno chodzi, a gdyby tego było mało wczoraj przed meczem Barcy padł na amen i do teraz nie działa.
0
Do osób z internetem z Orange.
Chodzi Wam normalnie internet?
1
Ronaldo XD To była truskawska na torcie.
0
Chociaż walczą nie tak jak Barca
0
Neuer i Vidal to jedyni piłkarze którzy w szeregach Bayernu wyszli na drugą połowę.
0
No od Barcy tak
0
Przelew dotarł.
2
Jak ktoś bezczelnielnie wystawia rękę aby zdobyć nieprawidłowo gola to zdziwyłbym się jak by nic nie powiedział.
1
Kto ogląda na ZDF? Realizator 5 razy pokazał przyjęcie Marcelo. Ja w szoku co się dzieje.
0
Lewy na trybunach na biało sobie siedzi z Anią.
0
Fajnie się stadion Atleti prezentuję. Jak Finał Ligi Mistrzów.
7
Szczerze to te 3-0 nie robi na mnie większego wrażenia. Odrobiliśmy 4 bramki to i 3 się da. Vamos.
3
Wydaję mi się, że będzie to najmniej emocjonujący klasyk od czasu 2-1 na Bernabeu kiedy to Real wyszedł na nas rezerwowym składem.
0
Wiara a zadowolenie się wynikiem to dwie zupełnie inne sprawy kolego. Ja wierzę w naszych chłopaków ,ale zadowoli mnie remis lub przegrana jedną bramką, bo racjonalnie myśląc wiem jak cholernie ciężko będzie dzisiaj nam się grało przeciwko tak dobrej defensywie Juve.
0
Oj aż chyba poświęce sobie chwilkę czasu i sobie poszukam, bo po meczu z Sevillą takich perełek było przynajmniej kilka.
4
Co tutaj wczyscy tak pesymistycznie nastawieni? Po meczu z Sevillą słyszałem, że wchodzimy w najważniejszą część sezonu z kosmiczną formą i nikt nas nie zatrzyma, a po Juve przejedziemy się palcem w dupie, a teraz co? Coś się zmieniło? Od meczu z Sevillą minęło raptem 6 dni.
1
Gramy na stadionie na którym nikt nie wygrał od 46 spotkań, gramy z najsilniejszym Juventusem w historii z solidną obroną i niesamowitym przodem. I każdy racjonalnie myślący powie Ci że będzie cholernie ciężko. A Ty wyjeżdzasz z tekstem "Jak można być kibicem Barcy bo któś powiedział że możemy dzisiaj przegrać blablabla" Przypominam Ci, że nie gramy dzisiaj na Camp Nou i wynik 2-1 dla Juve będzie nas stawiał w komfortowej sytuacji wyjściowej w rewanżu na swoim stadionie, na którym jesteśmy niesamowicie mocni i o to czy tam wygramy jestem spokojny. Dzisiaj biorę bramkowy remis w ciemno.
0
Remis/wygrana Juve i remis BVB Monaco
5
Plan na dziś:
Strzelić bramkę.
0
Żeby się nie przeliczyli. 2 mecze minimum.
0
Szczególnie na El Prat czeka nas ciężki mecz z tymi rzeźnikami za miedzy. Ostatnio Espanyol u siebie imponuję formą.
0
Na Balaidos sobie radzą do tego Celta gra bardzo w kratkę. To samo Sevilla, Real się przejedzie po nich jak my w środę. Na Malagę liczę tylko dlatego, że Kamieni może mieć znowu mecz życia, a Sandro będzie chciał oddać to co zabrał Barcie. Valencia potrafi grać z gigantami, więc wydaję mi się że powalczą.
0
Nie bójmy się tego powiedzieć liga rozstrzygnęła się na La Rosaleda.
Terminarz z kim Real i Barca mogą jeszcze stracić punkty w tym sezonie.
Real
-Klasyk
-Malaga
-Valencia
Barca
-Klasyk
-Espanyol
-Las Palmas
-Villareal
Tracimy 3 punkty + zaległy mecz Realu + trudniejszy terminarz.
Prześcieradła są już naprawdę bardzo blisko tytułu.
0
To Ty?
Twoje komentarze Diss przytaczał w filmiku?