0

Karim narazie w formie :D

0

Myślałem, że ten El Jarek to jakiś cwaniak a to zwykły gość.

2

Oj Paco Paco :D

0

Macie link do studia meczu Realu, bo muszę zobaczyć tego pajaca.

0

Bez Messiego ciężko będzie wysoko wygrać. Zadowoli mnie zwycięstwo jedną bramką.

0

Dać na Barcę poniżej 3,5 gola?

5

Myślałem, że w szatni Hiszpanii otrzymał brawa.

0

Jak obstawiacie dzisiejszy mecz Herty z Hoffenheim?
Dobry kurs na wygraną jednych i drugich. Myślicie, że ktoś z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko czy padnie remis?

8

Prognozowane 23 stopnie na.sobotę. No proszę będziemy mieli lato w Prima Aprillis.

1

I dłuższy weekendzik. Szkoda tylko,że post bo pewnie na balety byś wyskoczyl gdzieś.

1

Kto jest szczęściarzem i ma jutro wolne, bo jego szkoła bierze udział w strajku nauczycieli? Chyba tylko nasza szkoła postanowiła nie bawić się w tą dziecinadę.

2

Sylwester z Dudą w Milionerach.

2

Jest złota zasada. Nigdy nie obstawiaj spotkań po meczach reprezentacyjnych.

0

Ibra to samo:

Milan,Barca,UNT,PSG

0

Podpowiedzią byłoby czy gra jeszcze.

0

Grzesiu Rasiak?

0

Ten Bale wszystko psuje

0

Chyba najbliżej, ale nie gral a ni z Silvą ani z Balem.

0

Grał w Tottenhamie, bo za czasów Bale w Realu nie było trenera z Hiszpani.

0

Ibra.

0

Jaki widzicie skład Brazylii na MŚ?
Według mnie najsilniejszy na tą chwilę.
Diego Alves,Dani Alves,Thiago Silva,Miranda,Marcelo,Casemiro,Paulinho,Coutinho,Neymar,Jesus,Costa
Na obwodzie zostają
Alisson,Marquinhos,F.Luis.Alex Sandro,Fabinho,Augusto,Fernandinho,Lucas,Willian,Firmino
Dla mnie faworyci MŚ.

4

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na Paulinho. Gość, który kopie w Chinach dla Brazylii jest kluczowy. 3 bramki z Urugwajem, teraz dwie niesamowite asysty z Paragwajem. On przeżywa swoją drugą młodość w reprezentacji. Co gra to poezja. Szacunek.

0

Żródło?

0

Jak Mbappe się prezentuje na tle Hiszpanów?

1

Efekt Ronaldo. Zszedł i przegrali. Najlepszy piłkarz świata XD

0

Pewniaczek narazie nie zawodzi. Brawo Boliwia.

0

Poszła jedynka na Boliwię. Nie wydaję mi się, żeby Argentyna wywiozła trzy punkty dzisiaj.

0

Zawiesili go.

0

I gitara Leo wraca do Barcelony. Walić tą Argentynę i tak nic nie osiągną z tym trenerem i z tymi plackami. Może jak dzisiaj przegrają to zwolnią Bauze i zatrudnią kogoś sensownego choć w to wątpię.

0

Wiedziałem nie wchodząc w linka, że coś o Tomku będzie i się nie pomyliłem. Padłem to jest truskawka na torcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?