kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karim narazie w formie :D
0
Myślałem, że ten El Jarek to jakiś cwaniak a to zwykły gość.
2
Oj Paco Paco :D
0
Macie link do studia meczu Realu, bo muszę zobaczyć tego pajaca.
0
Bez Messiego ciężko będzie wysoko wygrać. Zadowoli mnie zwycięstwo jedną bramką.
0
Dać na Barcę poniżej 3,5 gola?
5
Myślałem, że w szatni Hiszpanii otrzymał brawa.
0
Jak obstawiacie dzisiejszy mecz Herty z Hoffenheim?
Dobry kurs na wygraną jednych i drugich. Myślicie, że ktoś z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko czy padnie remis?
8
Prognozowane 23 stopnie na.sobotę. No proszę będziemy mieli lato w Prima Aprillis.
1
I dłuższy weekendzik. Szkoda tylko,że post bo pewnie na balety byś wyskoczyl gdzieś.
1
Kto jest szczęściarzem i ma jutro wolne, bo jego szkoła bierze udział w strajku nauczycieli? Chyba tylko nasza szkoła postanowiła nie bawić się w tą dziecinadę.
2
Sylwester z Dudą w Milionerach.
2
Jest złota zasada. Nigdy nie obstawiaj spotkań po meczach reprezentacyjnych.
0
Ibra to samo:
Milan,Barca,UNT,PSG
0
Podpowiedzią byłoby czy gra jeszcze.
0
Grzesiu Rasiak?
0
Ten Bale wszystko psuje
0
Chyba najbliżej, ale nie gral a ni z Silvą ani z Balem.
0
Grał w Tottenhamie, bo za czasów Bale w Realu nie było trenera z Hiszpani.
0
Ibra.
0
Jaki widzicie skład Brazylii na MŚ?
Według mnie najsilniejszy na tą chwilę.
Diego Alves,Dani Alves,Thiago Silva,Miranda,Marcelo,Casemiro,Paulinho,Coutinho,Neymar,Jesus,Costa
Na obwodzie zostają
Alisson,Marquinhos,F.Luis.Alex Sandro,Fabinho,Augusto,Fernandinho,Lucas,Willian,Firmino
Dla mnie faworyci MŚ.
4
Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na Paulinho. Gość, który kopie w Chinach dla Brazylii jest kluczowy. 3 bramki z Urugwajem, teraz dwie niesamowite asysty z Paragwajem. On przeżywa swoją drugą młodość w reprezentacji. Co gra to poezja. Szacunek.
0
Żródło?
0
Jak Mbappe się prezentuje na tle Hiszpanów?
1
Efekt Ronaldo. Zszedł i przegrali. Najlepszy piłkarz świata XD
0
Pewniaczek narazie nie zawodzi. Brawo Boliwia.
0
Poszła jedynka na Boliwię. Nie wydaję mi się, żeby Argentyna wywiozła trzy punkty dzisiaj.
0
Zawiesili go.
0
I gitara Leo wraca do Barcelony. Walić tą Argentynę i tak nic nie osiągną z tym trenerem i z tymi plackami. Może jak dzisiaj przegrają to zwolnią Bauze i zatrudnią kogoś sensownego choć w to wątpię.
0
Wiedziałem nie wchodząc w linka, że coś o Tomku będzie i się nie pomyliłem. Padłem to jest truskawka na torcie.