1

Super zmiany. Nasi odpoczywają

0

Yamal jest pod formą i to widać. Fajnie by było jakby mógł trochę odpocząć, ale kiedy

0

@mercurial2000 Inigo kontuzja Cubarsi kontuzja Christensen kontuzja Araujo kadra na Ossasune duet Dominguez-Garcia

1

@lithotripter Norwegia mi najbliżej bo mam tam rodzinę

4

@NeroTFP1 No w tej chwili jest bezpiecznym i spokojnym. Zobaczymy co będzie po 1 lipca 2026 roku

12

Przerażające ile tu jest uśmiechniętych zwolenników obecnej władzy.
Główkuję, analizuję, interpretuję, co może być powodem, ale jedyne, co przychodzi mi do głowy, to nienawiść do PiS.
Trzeba chyba pomału pakować manatki i pomyśleć o nowym miejscu do życia..

22

To był najsłabszy mecz Pedriego od bardzo długiego czasu i otrzymuje ocenę 7? Ja wiem że jest ostatnio na świeczniku, ale ten mecz po prostu Hiszpanowi nie wyszedł, ile on miał niedokładnych podań w tym meczu, prostych dodajmy to się można było za głowę złapać.. I tak jak napisałem w trakcie meczu słaby Pedri=słaba Barca tak jak to wyglądało do 70 minuty.. Dla mnie maks 5 za ten mecz dla naszego młodego maestro

5

@Andrzej_Majonez no wlaśnie brak Araujo w naszej sytuacji gdzie Inigo nie może grać jest większym problemem

1

Bibao z Osasuną mogą spokojnie grać w poniedziałek niestety

1

@MesQueUnClub96 a on nie jedzie na mlodziezowke?

4

@July_6_BcN tak remisu

1

Jak serio mamy grać tego 27 marca to nie wyobrażam sobie żeby Araujo miał grać z Boliwią.. Raphinha jeszcze okej, grają prestiżowy mecz ważny w kontekscie tabeli więc raczej go nie odpuści, ale Urus w naszej sytuacji w obronie to musi wrócić do Barcelony po pierwszym meczu

47

Czy Yamal po meczu położył kurtkę na murawie Atleti i zamieścił już jakiś prowokujący wpis w mediach czy to robią jedynie ci, którzy tylko chcą grać w piłkę??

2

@sevs a oglądałeś mecz? Jeśli nie to Ci na spokojnie wytłumaczę, w 67 minucie nastąpiła zmiana Ferran wszedł za Olmo, a Garcia za Casado, zmiana spowodowała że Ferran grał na lewym skrzydle a Raphinha zostal przesunięty do środka na pozyzję 10 gdzie byl wolnym elektronem przez reszte meczu.

0

@Coutinho007 na moje dziubnął piłkę do Raphinhi przy drugim golu Ferrana

5

Chłop w studiu chwali Pedriego za ten mecz.. To chyba ten sam co daje MVP w Lidze Mistrzów

1

Ten przepis z tym kasowaniem akcji przy wcześniejszym złamaniu przepisów jest chory. Oby go zmienili

1

Do meczu z Realem 11 maja najtrudniejsze mecze Barcelony to spotkania z Betisem i Celtą na Monjuic. Terminarz jest korzystny, byle tego nie spieprzyć

1

@budel17 reka jest, ale jest tez przejęcie piłki przez Barce które kasuje akcje

0

Atletico leży na deskach, 2 kwietnia trzeba zadać im ostateczny cios

1

Rapha dwie asysty

0

Ważna bramka bo jak sie zrównamy z punktami na koniec z Atletico to jesteśmy mistrzami

1

Możemy zadać nokautujący cios atletico, nie spieprzmy tego

1

Teraz tylko się nie podpalić, powinniśmy szanować ten wynik

0

Przejeliśmy piłkę potem, akcja skasowana

0

Dobrze ofensywniee

3

Ależ ten Giuliano jest dzisiaj irytujący

4

Pedri co się dzieje

0

Te zmiany mówią że Atleti jeszcze większy autobus ustawi

1

Jedna bramka może wpadnie, ale o więcej będzie ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?