0

Alvarez dwa razy z Realem wkręcał, teraz kolejny raz z Barcą

9

Slaby Pedri=slaba Barca

0

Ferran od początku?

1

Trzeba się rzucić na nich po przerwie

1

@Coutinho007 dobrze grali z Realem w obronie

1

Za duzo zawodników gra dzisiaj słaby mecz

0

Reinildo z kartka leciał na sankach, wystarczyło zostawić nogi

0

Casado się ciąglę ślizga

3

Dawać karki za takie symulki

1

Czuję ze Lamine to rozstrzygnie

0

Pedri jakie niecelne podanie, myślalem że to niemozliwe

1

Casado na razie nie dojechał

0

Lemine no musisz się z tym zabrać lepiej

5

@gukwa co? XD
Ja chyba nie rozumiem

2

Jutro koniecznie zwycięstwo

0

Real wyjdzie z połowy?

1

Super, 21 maja to idealny czas by wybrać się do Barcelony na meczyk...

0

Nie ma Laporte, Le Normand grzeje ławę w Atleti czyżby na Holandię duet Cubarsi-Inigo??

17

Wpiszcie sobie w google Steph Curry

0

Ale Stefek ma dzisiaj plaster. Nigdy wcześniej nie widziałem czegos takiego. Nawey w playoffach. Murray jest po prostu do niego przyklejony. Chyba nie będzie dzisiaj rekordu

0

Gorszego karnego od tego Rudigera dawno nie widziałem

0

Na kanale sportowym w studiu całą przerwę rozmawiają o rzekomym rzucie karnym dla Realu
Podoliński upiera sie że powinien być karny dla Realu

4


Ależ Rafael musiał się tutaj natrudzić żeby dogonić Balde biegnącego z piłką.. Otrzymał jednak nagrodę w postaci podania i finalnie bramki.. Raphinha to taki piłkarz który wypluje płuca za te barwy. Szacun

4

@nabial Akurat Dembele odrodził się u Xaviego i zaczął w końcu coś grać a nie jeździć po szpitalach. Powiem więcej, sądzę że bez niego nie zdobylibyśmy majstra w 2023 roku. Dembele był naszym najlepszym zawodnikiem na wiosnę kiedy sięgaliśmy po tytuł..

0

@tbas A ja się nie zgodzę, na ławce mamy sporo jakości
Araujo - który wchodzi w ciezkich momentach i daje rade
Garcia - który też dużo dobrego daje w tym sezonie
Fort - jak dostaje szanse to ja wykorzystuje
Casado - tak jak wspomniałeś, klasa
Fermin - jeśli wchodzi na swoją pozycje jest świetny, daje liczby gorzej jak Flick wstawia go na skrzydło, tam wygląda jak dziecko we mgle
Martin - nawet Kłapouchy się ostatnio ogarnął i pokazuje że może być wartoscia dodana do tego zespołu
Jedynymi minusami z ławki są na ten moment Ferran i Gavi ale temu drugiemy dajmy czas, wraca po długiej kontuzji

0

Pruna troszkę podobny do Minarro

0

Lamine podawał czy strzelał?

1

Najpierw fcbarca.com teraz instagram?

2

@sendesara a ile tam komentarzy że sprzedać to można ale Raphinhe :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?