kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alvarez dwa razy z Realem wkręcał, teraz kolejny raz z Barcą
9
Slaby Pedri=slaba Barca
0
Ferran od początku?
1
Trzeba się rzucić na nich po przerwie
1
@Coutinho007 dobrze grali z Realem w obronie
1
Za duzo zawodników gra dzisiaj słaby mecz
0
Reinildo z kartka leciał na sankach, wystarczyło zostawić nogi
0
Casado się ciąglę ślizga
3
Dawać karki za takie symulki
1
Czuję ze Lamine to rozstrzygnie
0
Pedri jakie niecelne podanie, myślalem że to niemozliwe
1
Casado na razie nie dojechał
0
Lemine no musisz się z tym zabrać lepiej
5
@gukwa co? XD
Ja chyba nie rozumiem
2
Jutro koniecznie zwycięstwo
0
Real wyjdzie z połowy?
1
Super, 21 maja to idealny czas by wybrać się do Barcelony na meczyk...
0
Nie ma Laporte, Le Normand grzeje ławę w Atleti czyżby na Holandię duet Cubarsi-Inigo??
17
Wpiszcie sobie w google Steph Curry
0
Ale Stefek ma dzisiaj plaster. Nigdy wcześniej nie widziałem czegos takiego. Nawey w playoffach. Murray jest po prostu do niego przyklejony. Chyba nie będzie dzisiaj rekordu
0
Gorszego karnego od tego Rudigera dawno nie widziałem
0
Na kanale sportowym w studiu całą przerwę rozmawiają o rzekomym rzucie karnym dla Realu
Podoliński upiera sie że powinien być karny dla Realu
4
Ależ Rafael musiał się tutaj natrudzić żeby dogonić Balde biegnącego z piłką.. Otrzymał jednak nagrodę w postaci podania i finalnie bramki.. Raphinha to taki piłkarz który wypluje płuca za te barwy. Szacun
4
@nabial Akurat Dembele odrodził się u Xaviego i zaczął w końcu coś grać a nie jeździć po szpitalach. Powiem więcej, sądzę że bez niego nie zdobylibyśmy majstra w 2023 roku. Dembele był naszym najlepszym zawodnikiem na wiosnę kiedy sięgaliśmy po tytuł..
0
@tbas A ja się nie zgodzę, na ławce mamy sporo jakości
Araujo - który wchodzi w ciezkich momentach i daje rade
Garcia - który też dużo dobrego daje w tym sezonie
Fort - jak dostaje szanse to ja wykorzystuje
Casado - tak jak wspomniałeś, klasa
Fermin - jeśli wchodzi na swoją pozycje jest świetny, daje liczby gorzej jak Flick wstawia go na skrzydło, tam wygląda jak dziecko we mgle
Martin - nawet Kłapouchy się ostatnio ogarnął i pokazuje że może być wartoscia dodana do tego zespołu
Jedynymi minusami z ławki są na ten moment Ferran i Gavi ale temu drugiemy dajmy czas, wraca po długiej kontuzji
0
Pruna troszkę podobny do Minarro
0
Lamine podawał czy strzelał?
1
Najpierw fcbarca.com teraz instagram?
2
@sendesara a ile tam komentarzy że sprzedać to można ale Raphinhe :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika