0

Oby tylko nie zwalniali Carlo

3

Tak się zastanawiam jaki mecz musiałby Pedri zagrać żeby otrzymać ocenę 5 lub niżej. Z Atletico w lidze zdecydowanie najgorszy mecz Pedriego w sezonie ocena 7, z Betisem również nie oglądaliśmy Pedriego w najwyższej formie, masa niedokładności, proste straty ocena 6,5.. Jeśli Pedri dostaje za takie mecze oceny 7 i 6,5 to redakcja powinna być konsekwentna i wtedy kiedy Hiszpan rozgrywa prawdziwe partidazo, a już wiele było takich spotkań w tym sezonie, powinien otrzymywać 9,10, a takich ocen dla młodego Hiszpana w tym sezonie jeszcze nie widziałem..

0

@Pedri16Future Getafe niewygodne ale nie dla Realu

0

@Rifek nie mogło, bo zremisowaliśmy

0

@Derean jak nie graja, 5 punktów do Mainz którzy złapali teraz dołek na 6 kolejek przed końcem nie jest tak dużo

0

@lambard uaaa z łapami do Ter Stegena, no ladnie ostatnio Rapha ma styki przepalone

5

My się wkurzamy bo mogło być +6, biali się wkurzają bo mogło być -1. Każdy moze być niezadowolony po tej kolejce, ale to Real przegrał z Valencią broniącą sie przed spadkiem, która wygrała 1 mecz na wyjeżdzie w lidze w tym sezonie, a my po solidnym meczu remisujemy z niepokonanym od 7 meczów w lidze Betisem będąc po 10 dniowym maratonie spotkań. Nie ma co płakać, jest niedosyt ale jest też +1 i jeden mniej mecz do rozegrania.. Wyciągajmy pozytywy, a w środę trzeba dać lekcje futbolu BVB, by spać spokojnie przed reważnem na Signal Iduna Park i z czystą głową pojechać w weekend do Leganes skopać tyłek Ogórkom.

1

@RoberDzik No nie, jak z nimi przegramy to zostanie 1 punkt, a przy remisie tracimy 2

0

@RoberDzik no remisu nie możemy jak przegramy z Realem

0

@Consigliere my też mamy podobny terminarz, Bilbao na San Mames, Villareal i Celta u siebie i derby z Espanyolem u nich

1

Dobra Maja na odstresowanie

0

@SinMistico Daje, możemy dwa razy zremisować

0

@Bykunn To był dobry mecz Barcelony, decyzje były złe, szczególnir Yamala

1

Jeszcze rożny powinien być dla Barcelony

0

@Terapuls Fermin widzisz mnie

2

Trzeba wpuścic Kłapouchego. Gorzej niż Balde nie będzie wyglądał

1

Żarty się skończyły rzeźnik wchodzi

0

@jacobFCB lewy to drewno

1

@norbi77 Gavi najlepszy, ale De Jong też dobrze

0

Nie wiem kto gorszy w pierwsze połowie Yamal, Balde czy Araujo

0

@Szmulek toc przecież z Atletico w lidze zagrał najgorszy mecz

3

Jaki gaz ma Anthony. Niesamowite

1

@kubix05 De Jong też świetny mecz

0

Araujo robi to samo co przy golu

0

Frenkie fenomenalnie wygląda, natomiast Pedri dzisiaj dużo strat

4

Araujo na czym był tutaj skupiony?
100% jego bramka

2

Ale Balde fatalnie wszedł w mecz

0

@kiper09 widać po nim zmęczenie, myślę że będzie częściej rotowany teraz

0

@Pedri16Future Raphinha to ostatnio w takiej formie że Ferran bardziej zasługuje na 1 skład

0

Ohh bez rotacji. Flick stawia wszystko na jedną kartę. Oby bez kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?