kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko nie zwalniali Carlo
3
Tak się zastanawiam jaki mecz musiałby Pedri zagrać żeby otrzymać ocenę 5 lub niżej. Z Atletico w lidze zdecydowanie najgorszy mecz Pedriego w sezonie ocena 7, z Betisem również nie oglądaliśmy Pedriego w najwyższej formie, masa niedokładności, proste straty ocena 6,5.. Jeśli Pedri dostaje za takie mecze oceny 7 i 6,5 to redakcja powinna być konsekwentna i wtedy kiedy Hiszpan rozgrywa prawdziwe partidazo, a już wiele było takich spotkań w tym sezonie, powinien otrzymywać 9,10, a takich ocen dla młodego Hiszpana w tym sezonie jeszcze nie widziałem..
0
@Pedri16Future Getafe niewygodne ale nie dla Realu
0
@Rifek nie mogło, bo zremisowaliśmy
0
@Derean jak nie graja, 5 punktów do Mainz którzy złapali teraz dołek na 6 kolejek przed końcem nie jest tak dużo
0
@lambard uaaa z łapami do Ter Stegena, no ladnie ostatnio Rapha ma styki przepalone
5
My się wkurzamy bo mogło być +6, biali się wkurzają bo mogło być -1. Każdy moze być niezadowolony po tej kolejce, ale to Real przegrał z Valencią broniącą sie przed spadkiem, która wygrała 1 mecz na wyjeżdzie w lidze w tym sezonie, a my po solidnym meczu remisujemy z niepokonanym od 7 meczów w lidze Betisem będąc po 10 dniowym maratonie spotkań. Nie ma co płakać, jest niedosyt ale jest też +1 i jeden mniej mecz do rozegrania.. Wyciągajmy pozytywy, a w środę trzeba dać lekcje futbolu BVB, by spać spokojnie przed reważnem na Signal Iduna Park i z czystą głową pojechać w weekend do Leganes skopać tyłek Ogórkom.
1
@RoberDzik No nie, jak z nimi przegramy to zostanie 1 punkt, a przy remisie tracimy 2
0
@RoberDzik no remisu nie możemy jak przegramy z Realem
0
@Consigliere my też mamy podobny terminarz, Bilbao na San Mames, Villareal i Celta u siebie i derby z Espanyolem u nich
1
Dobra Maja na odstresowanie
0
@SinMistico Daje, możemy dwa razy zremisować
0
@Bykunn To był dobry mecz Barcelony, decyzje były złe, szczególnir Yamala
1
Jeszcze rożny powinien być dla Barcelony
0
@Terapuls Fermin widzisz mnie
2
Trzeba wpuścic Kłapouchego. Gorzej niż Balde nie będzie wyglądał
1
Żarty się skończyły rzeźnik wchodzi
0
@jacobFCB lewy to drewno
1
@norbi77 Gavi najlepszy, ale De Jong też dobrze
0
Nie wiem kto gorszy w pierwsze połowie Yamal, Balde czy Araujo
0
@Szmulek toc przecież z Atletico w lidze zagrał najgorszy mecz
3
Jaki gaz ma Anthony. Niesamowite
1
@kubix05 De Jong też świetny mecz
0
Araujo robi to samo co przy golu
0
Frenkie fenomenalnie wygląda, natomiast Pedri dzisiaj dużo strat
4
Araujo na czym był tutaj skupiony?
100% jego bramka
2
Ale Balde fatalnie wszedł w mecz
0
@kiper09 widać po nim zmęczenie, myślę że będzie częściej rotowany teraz
0
@Pedri16Future Raphinha to ostatnio w takiej formie że Ferran bardziej zasługuje na 1 skład
0
Ohh bez rotacji. Flick stawia wszystko na jedną kartę. Oby bez kontuzji