1

Reka karny dla Realu

0

Bardziej na Torre był faul niż teraz na Yamalu

1

Hahaha zrobił to. Brawo Domen

0

Niech tylko nie skracają belki a ktoś może zblizyć się do rekordu świata

1

1,70 kurs na Real w tej chwili. Chciałem zagrać ale to są grosze, myślałem że 2,50 spokojnie jest kurs

1

@Pedri16Future no bo wiedzą że z Viniciusem była podobna akcja

8

Komentarz z notatnika na temat sytuacji z Inigo: "Z Negreirą im się udało to myślicie ze teraz walkowerem przegrają? Laporta już zapewne wziął ze dwie skrzynki wódki i 20 kg kiełbasy na zagrychę i pojechał do Komitetu Rozgrywek Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej żeby się dogadać.."
Nawet śmiechłem :D

39

Jest początek października zeszłego roku. Vinicius i Militao są powołani do kadry na mecze z Chile i Peru 11 i 16 października. Nie jadą jednak na zgrupowanie z powodu rzekomych urazów. 19 października obaj jak gdyby nigdy nic wychodzą w pierwszym składzie w meczu ligowym z Celtą,a Vinicius strzela zwycięskiego gola. Jest to 3 dni po ostatnim meczu Brazylii.. Osasuna powołuje się na artykuł gdzie tych dni musi być 5.. Kurtyna, dobrej nocy wszystkim

0

@Eto'o9 R10 może jest jakieś okienko 10 dni czy coś a u nas przez to że graliśmy z Osasuną szybciej być może ten okres jeszcze nie minął

1

Fermin się rozkręcił

0

@PeterMaro ten sklad to chyba z poprzedniego meczu z Osasuną który ostatecznie się nie odbył, już poprawili

2

@Rhaan Casado jest przeciez kontuzjowany

1

Dembele na instagramie sobie ustawił zdjecie z Gavim na profilowym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oo dzisiaj Mentzen w Kanale Zero

2

@Comentateiro Messi blokuje innych reprezentantów i nie mogą wyjść z jego cienia

3

@blakkudium ale piła Enzo

1

@Lionel_Messi10 a na Urugwaj z Argentyna mieli? To są te same eliminacje

0

Czemu na Eleven nie ma meczu Argentyny z Brazylią?

11

Czy tylko ja pierwszy raz słyszę słowo "koncyliacyjna"? fcbarca bawi i uczy :)

1

@Encore szkoda ze Kyrie wypadł bo mogliby namieszać w play-offach
p.s wcale sie nie zdziwię bo Suns ma piekielnie trudny terminarz chociaż Dallas też nie ma łatwego ale z terminarzem Suns to bez porównania

0

Anthony Davis dzisiaj wraca do gry

2

Carragher i Pepe w obronie Malty, będzie ciężko

0

Zabawmy się, gramy finał LM, mecz kończy się remisem, dogrywka także nie wyłania zwycięzcy, decydujące będą rzuty karne i teraz zakładając że potenchalni wykonawcy pozostają na boisku kogo byśmy wyznaczyli do strzelania jedenastek mając na uwadze wczorajsze karne Kounde i Yamala?

15

Oo Atletico złożyło skargę na Real. I bardzo dobrze. Kara dla Rudigera to obowiązek

3

@betleyoneDEjong No to to samo mamy teraz z Raphinha, my potrzebujemy typowego skrzydłowego który będzie robił wiatr na lewym skrzydle

0

Oo Święty komentujee

0

@Tasde Araujo kartka dzisiaj i będzie miał przerwe

4

Vinicius chciał sie wykarkować na prestiżowy mecz z Argentyną i wrócić wcześniej do Madrytu? Ależ on ma w głębokim poważaniu Brazylię, ohydny człowiek i bezczelny piłkarz. Nie da się go lubić. Oby nigdy nie zdobył złotej piłki

0

@DonZibi Nie ma co porównywać rządów PiS do PRL, bo to zupełnie inna rzeczywistość. W PRL partia faktycznie rządziła autorytarnie, bez wolnych wyborów i możliwości zmiany władzy. PiS, czy komuś się to podoba, czy nie, działa w demokracji – wygrywa wybory, przegrywa, ludzie mogą głosować jak chcą. Można nie zgadzać się z ich polityką, ale mówienie, że to powrót do PZPR, to gruba przesada.
Co do 13. i 14. emerytury, naprawdę trudno nazwać to „przekupstwem”. To po prostu dodatkowe pieniądze dla ludzi, którzy całe życie pracowali, a emerytury w Polsce wciąż nie są wysokie. Przecież za PO nikt nawet nie myślał o takim wsparciu, a jak ktoś pytał o pieniądze, to słyszał tylko, że „nie ma i nie będzie”. I nagle teraz, kiedy PiS to wprowadził, mówi się, że to przekupstwo? No to albo poprzednie rządy ignorowały seniorów, albo teraz przesadza się z krytyką.
A jeśli emeryci popierali PiS, to nie dlatego, że są naiwni, tylko dlatego, że w końcu ktoś zwrócił na nich uwagę. Można dyskutować, czy to dobre rozwiązania, czy nie, ale sprowadzanie tego do oszustwa jest po prostu nie fair. Ludzie głosują na tych, którzy ich nie olewają – i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?