2

@Jacob94 pięknie się zestarzało. Mogę tak pisać co weekend przed meczem z Realem

0

Po co on podszedł do tego monitora?

5

Diakhaby rok temu po meczu z Realem kiedy to doznał koszmarnej kontuzji usłyszał, że może juz nigdy nie wrócić do piłki
Tymczasem rok później strzela bramke Realowi na Bernabeu
Co za historia

0

@takisobiektos tam w Betisie to 4 było zagrożonych kartkami bodajże, a wykarkował się tylko Isco własnie

1

@maroon no przed meczami sprawdzam kto nie zagra u rywala i jeszcze sie nie spotkałem z sytuacja gdzie 3 zawodników wykartkowuje się akurat na mecz z Barceloną, a teraz z Realem w dwóch meczach pod rząd taka sytuacja. Moze to się jeszcze zmieni pod koniec sezonu ale wątpię

0

@dzefrej234 Valencia odpuściła mecz z Realem, tak samo Alaves gdzie kluczowi zawodnicy wykarkowali się na następny mecz z Realem, nie łudźcie sie ludzie

0

@maroon okej, czekam aż ktoś się tak wykarkuje na mecz z Barceloną

0

@JanneAhonen a potem każdy ma nadzieję przed meczem Realu że straci punkty jak mają stracić jak rywale odpuszczają takie mecze po prostu, po co takie komentarze, do tego w trakcie meczu masa komentarzy że się podkładają wszyscy prześcieradłom, oni po prostu odpuszczaja takie mecz. Nie ma co się ludzić że Real straci punkty do klasyku

0

@Hosh no spoko, czekam jak zawodnicy Leganes się wykartkują na mecz z Barceloną

2

@Hosh bardziej że co druga drużyna odpuszcza mecze z Realem

1

To są jakieś jaja. Najpierw 3 piłkarzy Valencii się wykarkowuje na mecz z Realem, a teraz 3 piłkarzy Alaves. Jaka ta liga jest skorumpowana to jest hit

7

Ocena Kounde o pół oceny tylko wyższa od Raphinhi? Rapha 4, Kounde 7. Reszta okej

0

@Joopiter tylko czy Flick ma takie zaufanie do Torre żeby wystawic go w 1 składzie na Betis? Moim zdaniem nie, więc szybciej postawi na Fermina niż Torre

0

@messi33 odpocznie z Valladolid, nie możemy sobie pozwolić żeby rówcześnie dać odpocząć Pedriemu i Yamalowi ktoś z tej dwójki musi grać bo inaczej nie mamy zawodników do kreacji

0

Szczesny-Fort-Cubarsi-Araujo-Balde-Garcia-De Jong-Fermin-Ferran- Lewy-Yamal
Taki skład bym sobie życzył na Betis
Jak Gavi będzie gotowy do gry to on w zamian za Garcie

1

Gabriel wypadł do końca sezonu. Fart Realu dalej trwa.. Kiwior kontra Mbappe czy Calafiori zdąży wrócić?

3

Teraz wyraźnie widać, jak bardzo potrzebny jest nam klasowy skrzydłowy, który odciąży Raphinhę i Lamine. Rapha jest wyczerpany, a Lamine gra praktycznie bez przerwy i raczej nie będzie miał okazji odpocząć do końca sezonu, bo po prostu brakuje za niego zmiennika. Transfer Nico lub Lookmana powinien być absolutnym priorytetem latem.

1

@mrboom jak widzę co czasami wypisują kibice realu to wcale się nie dziwię że są tacy ludzie

0

@tbas wczorajszy sędzia dramatyczny? Chyba oglądaliśmy inne mecze

0

@michal26 No Lakers pewnie wyprzedzą na finishu Denver, ale z miejscami 5-8 się nie zgodzę.. Według mnie Minnesota będzie na 5 bo mają najłatwiejszy terminarz, GSW będą na 6, Clippers na 7 i Memphis na 8..

37

Trzeba przyznać że Kounde wczoraj fenomenalne zawody. Niemal bezbłędny. A w końcówce jeszcze pare razy zablokował groźne dośrodkowania.. Świetny mecz Francuza

2

@sokot Rapha to już od dwóch miesięcy nie jest tym Raphinhą z jesieni

2

@kamyk_23 Lewy musi grać w 1 w lidze

0

Wojtek jakie buziaczki z Mają. Marina mu da jak wróci do domu

1

Frenkie co mi się uśmiecha do Mai

1

De Paul co dzisiaj mecz gra. Co kontakt to strata

0

@Gaucho Pierwszy do zmiany to jest Raphinha

1

Świetny Montero dzisiaj. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słonca, ale dawno nie widziałem tak dobrze prowadzonego meczu w Hiszpanii.

0

Jakiej ręki tam się domagają gracze Atletico bo ja nie mam pojęcia?

0

Ależ De Paul wygląda fatalnie. Kolejna strata z czego wzięła sie ta akcja i szansa Raphinhi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?