9

Ależ to może być legendarny live na Kanale Zero

1

Najwięcej na tych debatach może zyskać Hołownia

4

Mentzen potwierdza na facebooku że nie będzie go dzisiaj w Końskich

"Wiele osób namawia mnie, żebym zmienił plany i jechał dziś do Końskich. Nie zrobię tego. Jestem właśnie w Ustrzykach Dolnych, bardzo daleko od Końskich.

Mam dziś spotkania w wyborcami w Ustrzykach Dolnych, Lesku, Brzozowie i Krośnie. Nie będę ich odwoływał i zawodził czekających tam na mnie ludzi, żeby jechać do Końskich i próbować wejść na debatę, na którą nie jestem zaproszony. Nie będę brał udziału w tym cyrku. Ale oczywiście nie dziwię się, że zamierzają tam jechać kandydaci, którzy nie startują na poważnie, tylko robią sobie jaja z tych wyborów, jak Stanowski, Biejat czy Hołownia. Ja startuję na poważnie.

Zarówno Nawrocki jak i Trzaskowski nie chcą żadnej normalnej debaty. Jeden będzie stał sam na hali, drugi na Rynku w Końskich. Obaj będą twierdzili, że ten drugi jest tchórzem. Być może obaj wpuszczą jeszcze do siebie Hołownię, licząc na to, że trochę go tym podpromują, żeby mi zaszkodzić. Doskonale wszyscy wiedzą, że im obu zależy na tym, żebym nie zrobił dobrego wyniku. Trzaskowski wie, że jestem dla niego znacznie większym zagrożeniem w drugiej turze. Nawrocki boi się, czy w ogóle do tej drugiej tury wejdzie. Mają wspólny interes w tym, żebym do tej drugiej tury nie wszedł. Zniszczyłoby to nieodwracalnie system, który obie te duże partie budują w Polsce od 20 lat.

A ja mam dosyć tego systemu. Kandyduję po to, żeby w Polsce w końcu coś się zmieniło. Jeżeli wejdę do drugiej tury, to jestem pewien, że ten system szlag trafi. Skończy się ciągłe polaryzowanie Polaków, prowadzenie wojny polsko-polskiej, na której traci Polska, a zyskują tylko dwie partie kosztem wszystkim Polaków.

Idę w poniedziałek na debatę do Republiki. Na normalną debatę, bo chcę rozmawiać o Polsce. Ale chcę rozmawiać w normalnych warunkach, w ustalonym wcześniej terminie, bez proszenia się w ostatniej chwili o udział w debacie, na którą nie jest się zaproszonym.

Proponowałem debatę na ich warunkach, w ich telewizjach, zarówno Trzaskowskiemu jak i Nawrockiemu. Obaj nie byli zainteresowani. Teraz okazuje się, że Nawrocki zgodził się na debatę z Hołownią. Wcześniej nie rozumiał, dlaczego miałby debatować ze mną. Trudno to interpretować inaczej niż strach przed tym, że zagrażam mu w wejściu do drugiej tury. Woli wspierać nawet Hołownię. Świetnie to pokazuje, jak ten system się broni, jak bardzo im wszystkim zależy, żeby nic się nie zmieniło.

W tych wyborach można oddać głos na nich, i mieć pewność, że nic się nie zmieni. Można też zagłosować na mnie i sprawić, że wreszcie coś się zmieni, że ten system szlag trafi. Dzisiejszy cyrk w Końskich pokazuje to tak wyraźnie, że bardziej się już nie da."

0

Mentzena nie będzie. O 19 w Krośnie ma wiec, a do Końskich z Krosna 4 godziny drogi

0

@Kgorecki2500 po co taka debata w trójkę jak to samo będzie w poniedziełek w republice, polacy chcą w debacie Trzaskowskiego

0

@Safrani toć dzisiaj u Rymanowskiego mówił że jak nie jest zaproszony to po co ma tam jechać

0

@Ojciec5tkidzieci A jeżeli Trump nazwie go dużo gorzej "To też będzie krzyczał ała nie w szczepionke, zostałem obrażony" Ale to ty Szymek tak krzyczysz, to ciebie zabolała odpowiedź Mentzena, nie jego twoja..
Hołownia jest żenujący

1

@Comentateiro Vamos Polska!

14

@Borneo czy ty własnie porównałeś rozmowy Stanowskiego który kpi z tych wyborów i cały czas powtarza że nie chce ich wygrać, dodajmy rozmowy z WSZYSTKIMI kandydatami po kolei (no oprócz Rafała, no bo przecież gdzie taka wielka persona będzie sobie przychodziła do jakiegoś małego kanaliku jakiegoś połgłowka Stanowskiego) z debatą dwóch głównych, prowadzących w sondażach kandydatów z dwóch największych obozów rządzących? Napisz że żartujesz, błagam...

0

@MateS żadnej debaty nie będzie, bo Rafał nie chce republiki dopuścić do transmisji, a to jest warunek pisu, a nawet jakby miała się odbyć to inni kandydaci by ją zbojkotowali, ponoć pojawiły się takie głosy

8


Hołownia pomylił odwagę z odważnikiem?
Zaraz Tusk go naprostuje

2

Ten klasyk z 10 kwietnia 2010 roku był bez komentarza dobrze pamiętam nie??

0

@gumaz Oglądałem skróty Ligi Mistrzów

1


Jak patrzę na Luke to aż na mojej twarzy pojawiły się łzy. Ależ to w nim siedzi

0

Ale że Rapha nic angielskiego nie potrafi?

0

Ależ Goldeny sobie skomplikowały sytuację przegrywając ze Spurs

22

@blakkudium Ryż inny wybór jest nie do przyĵecia

2

@daniel32778 nie no gdzie w finale PK to nie ma opcji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dalibyście szansę Fatiemu na rewanż?

6

Czyli najprawdopodopniej czekają nas takie półfinały:
Arsenal - PSG
Barcelona - Inter
Dawno chyba nie było w półfinałach ekip, które po prostu całym sezonem na to zasłużyły i cały sezon grały najlepszą piłkę
Każda drużyna z innego kraju, kiedy była ostatni raz taka sytuacja? Czy moglibyśmy sobie wymarzyć lepsze półfinały?

2

Super wynik. Można trochę porotować w rewanżu. Oby bez Pedriego i Yamala

0

Fati fizycznie to jest A klasa

6

Az kibice łapią się za głowy że Fati wchodzi

6

"Czym się różni Carlo Ancelotti od Jacka Bartosiaka?
- U Ancolettiego nie ma ani Strategy ani Future"
~ Tomek Ćwiąkała

0

Linki z twittera bez zmian?
Razem ze znakiem zapytania wszystko usuwamy i zmieniamy x na twitter?

0

@regatta52 on pije do Raphy?

1

Jedyną rzeczą, do której można się przyczepić w kontekście meczu Realu, jest to, że zawodnicy Ancelottiego nie włożyli w ten mecz w Londynie większego wysiłku, dzięki czemu do spotkania z Alavés podejdą bardziej wypoczęci..

1

Panie i Panowie jest już późno, można gasić światło??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?