kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Widzę go w pierwszym składzie, jeśli Suarez będzie kopał się po czole. Zaczął Lucho, kończy EV, zmarnowali chłopaka:-(
0
Rotacje kolego, to nie wymiana całego składu. To trzeba robić z głową, mieć jakiś plan, kto i kiedy na ławkę, żeby cała drużyna była w rytmie i zarazem wypoczęta.
0
Obserwuję tutaj młodego chłopca Samuela Medinę. Młodzik jeszcze, ma może 10-11 lat a w turnieju w Los Angeles grając przeciwko starszym o 2-3 lata juniorom zostały wybrany zawodnikiem turnieju i znalazł się na okładce Sport Ilustrated, może kiedyś zagra dla nas? Trzymam kciuki za niego:-)
0
Arturo, oby Ci się udało:-)
0
...a Ciebie nie ma wśród nich, echhhhh:-)
0
Powinny bany lecieć za taki kretynizm, ja pierwszy, och spóźniłem się, to ja drugi.
Co to ma być, komentarz?
0
Paco, dlatego że przypomina mi stylem gry Gerda i myślę, że przy w miarę regularnej grze pokazałby jakim jest lisem pola karnego.
1
...oprócz tego, że nakrył czapką Lewego:-)
0
...patrz Danilo, takie drewno, a sprzedał go za krocie:-)
1
Ta kolekcja futer na Moskwę w sam raz...:-)
0
...a Matuidi???
1
...i Samperowi:-)
2
I mówi to ten, który nie daje nawet "powąchać" piłki Cou przy rzutach wolnych, ehh...
9
...halo, tu ziemia:-)
6
Gratulacje dla prawdziwych kibiców Realu. Ja również się cieszę z tego, że macie ten puchar.
A my kibice Barcelony też mamy powody do radości, ponieważ w Madrycie po takim sukcesie wszystko zostanie po staremu.
Trener "klaskacz - fujara", "najlepszy" piłkarz świata, benzyna, Bale itd.
My róbmy swoje, sukcesy przyjdą już niedługo, to będzie nasza dekada:-)
0
Jego pierwszy i...oby ostatni!
5
Ciekaw jestem ile bramek miałby Paco przy ilości minut (kopiącego się po czole przez większość sezonu) Suareza?
8
Może Ciebie wypożyczymy na "notatnik"?
0
Nie ma ludzi niezastąpionych. Coutinho pokaże również magię po swojemu, dajmy mu czas. Iniesta w jego wieku dopiero wznosił się na wyżyny, może Cou też będzie magiczny?
2
...łącznie z "wymazywaniem" ostatniego obrońcy, żeby pokazać spalonego:-)
4
...a ja myślę, że Ramos będzie chciał wyjść z twarzą i zrobią wspólny szpaler. Wilk syty i owca cała:-)
3
...a co Ty od Antosia, jakieś teorie spiskowe??? Jeszcze bucem będziesz go nazywał? Spojrzyj w lustro i przeczytaj co napisałeś, rozjaśni Ci się oblicze?
0
Mądry trener dałby pograć każdemu z naszej czwórki. Na słabsze drużyny Verma z Miną, na lepsze Umtiti z Pikejem. W "praniu" okazałoby się, która para lepsza, zawodnicy wypoczęci i nie narzekający na brak minut:-)
2
Gdzie grał pierwsze skrzypce??? Ogarnij się chłopie i nie wypisuj bzdur. Szampana otworzę na wieść o tym, że odchodzi.
1
Zgodzę się z Tobą, tylko ma w tych meczach zasuwać, a nie dreptać. Pozytyw taki, że E.V. mógłby przetestować grę bez Niego. Gdy gra, w każdej akcji musi przyłożyć swój stempel:-)
1
Toporny, odstaje technicznie??? Co Ty za bzdury wypisujesz? On w tej chwili zjada Gryzonia bez popitki:-)
0
Będę bronił zruganego Roberto. Ile razy był sam przeciwko dwójce rywali, gdzie był wtedy Paulina? Co do Suareza, zgadzam się w pełni, zagrał takę padakę, że głowa boli, jedynie bramka go broni, a Paco na ławie:-(
12
Za poukładanie tego rozpiżdziaju po odejściu Neymara, szacun Panie trenerze, ale teraz potrzeba kogoś, kto tchnie magię w ten zespół.
Dzisiejszym meczem pokazał Pan, że nie potrafi wyciągać wniosków po porażce. Powodzenia w innym klubie Panie Trenerze.
1
Za żadne skarby nie sprzedawać, on będzie o wiele lepszy od gryzonia!!!
1
Oby się totkom udało, trzymam kciuki:-)