0

@marcinbarca1984 Oni też chodzili z Bogiem na ustach?


9

Dam wam żarcik przed snem:


ja, choć mam może ze 2 i pół mili do sklepu, nie jaram tego, nie smakuje mi tak, jak Camele:-)

0

@Safrani Nie wiem, czy w Californi obowiązuje taki przepis, ale...
Siwizna już ogarnęła mą czaszkę, ale zawsze mam w pogotowiu ID... i czasem się przydaje:-)

0

@John_Doe Dobrze, że "pozamiatał" dałeś w cudzysłów, bo myślałem, że dwie różne debaty oglądaliśmy.
Co do strajku dokerów, to w Stanach też mają swojego Dudę, żeby dymy robił (nawet dzieci zaprzęgli do strajku) :-)

1

@Aragorn33 ... jeszcze ta lubelska prokuratura, co do Palikota, masz rację, prawo obowiązuje wszystkich.

0

Komentarz usunięty

0

@Aragorn33 Nie zastanawia Cię, że info o aresztowaniu pana P. przez "zlikwidowane" CBA zbiegło się w czasie z zeznaniami Brejzowej (która notabene nie zostawiła suchej nitki na tych zwyrolach)?

0

Komentarz usunięty

0

@marcjanna Masz, może się sprawdzi, może nie z tak wielka przewaga... ale jednak Harris - 304 : 227

0

@michal26 Wniebowzięty byłeś ofiarnością i dobrocią Polaków... i wtedy załączył Ci się "pan brązowy" :-(

1

@michal26 Ty i Twoje teorie... pośmiejemy się niedługo.
Przypomnę tylko setki Twoich wpisów o pomocy dla Ukrainy... ale jak linia partyjna obrała inną drogę, to ucichłeś w momencie... tak i tutaj ucichniesz po zdecydowanym zwycięstwie Kamali, pozdrawiam:-)

0

@Kgorecki2500 Chcesz powiedzieć, że nie ma "jaj"?
Ziobry i jego ludzi się nie bał, to miałby spękać przed troglodytami, bo inaczej tej gawiedzi z Żylety nie można nazwać:-)


1

@Kgorecki2500 @marcjanna @siuuu @michal26
... a ja czekam cierpliwie... aż znajdzie tutaj swoje miejsce do życia, hahaha


0

Mimo wielkiej sympati dla naszej czwórki, nie dam rady tego oglądać... jeszcze ten komentator domagający się czerwa dla Busiego:-)
Nasza A-klasa oferuje większe emocje:-(

1

@kubix05 Pamiętam zelówki, sam sobie przybijałem, bo strasznie koślawiłem buty na zewnątrz:-)

0

@Kgorecki2500 Już Ci @Tasde wytłumaczył. Ja też miałem po KPN-e krótki emtuzjazm do UPR-u Korwina... ale z tego się wyrasta. Pożyjesz jeszcze trochę i sam będziesz się śmiał z tego, co teraz tutaj wypisujesz:-)

0

@Peciak W jakiej piwnicy się ukrywałeś? Przecież Casado już dawno pokazuje waleczność, sprawdź jego statystyki z gry w rezerwach:-)

0

@Kgorecki2500 @Tasde Czekam tylko, jak zakończą rozliczanie pisu, to może zabiorą się za pięknisów z Konfederacji... a chyba mają za co. Antysemityzm, niejasne powiązania z Moskwą i inne wybryki, vide pomoc w obronie "damskiego boksera" trenującego na kobiecie w ciąży.

0

Komentarz usunięty

2

Ile takich "kwiatuszków" jeszcze ujrzy światło dzienne?


5

Będę wspierał Ferrana, bo to jest nasz zawodnik... jeśli odejdzie, to wtedy można wylewać te wiadra pomyj (które sobie ewidentnie zapełnia), tyle i aż tyle.

0

@Kgorecki2500 @ronni37 Kgorecki, Ty tak na serio, czy już mózg przesiąkł Braunem?

1

I cyk, Ferran z dubletem zamyka jazgot na jego temat, uśmiałbym się setnie:-)

0

@marcjanna Nie dziwi, że nie zrozumiałaś. Mam tylko pytanie - jak Ty będziesz funkcjonować w tej "niepraworządnej" Polsce, jak już posprzątamy po złajdaczonej "prawicy", czyli po konfopisie, na barykady pójdziesz? :-)))

2

@Tasde Spokojnie, to tylko rekomendacja Komisji... jutro głosowanie:-)

2

@Safrani Będzie i następny do kolekcji:


0

@marcjanna Masz tutaj:


8

Jak dla mnie, nieważne w jaki sposób, legalny czy nie... ale trzeba tego bandytę ściągnąć przed oblicze Polskiego Sądu:


3

@Hosh Z pierwszą częścią Twojego wpisu się zgadzam... ale po co mieszać w to mity czy inne bajki.

3

@tbas Bez przesady... to powiedz mi jak obliczyć wytrzymałość mostu, budynku itd bez matamatyki?
Dla też to jest czarną magią, na maturze napisałem koledze polski a on mi matmę i po bólu:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?