kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kgorecki2500 Wiesz, że rzadko się z Tobą zgadzam... ale tutaj też trzymam kciuki, żeby pozamykał ryje malkontentom:-)
13
@macio_944 Co chcesz od tej interwencji, najpierw gościa nastraszył, że mu wjedzie nakładą i później na spokoju wybił na aut:-)
3
@Tasde Ty to widzisz, ja to widzę i jeszcze kilku(nastu) na LR... ale zaraz mnie napadnie sfora ujadających obrońców tych złodziei:-(
2
@arasz1819 @fart @Kazragore już tutaj kiedyś polecałem, ale warto sobie obejrzeć - David Attenborough - życie na naszej planecie z 2020 roku.
Chyba dostępny na CDA w świetnej jakości.
0
Komentarz usunięty
1
@fart Ja zapewne nie doczekam tej katastrofy klimatycznej, ale na miejscu młodzieży myślałbym już teraz, jak zaradzić ocieplaniu się klimatu (o ile zdążycie).
Niewesołe czasy was czekają:-(
7
Komentarz zbędny:
a oni drą ryje, że to zemsta na nich, przecież to wzory uczciwości!!!
1
@Kapitan hawk Z tym pełna zgoda. Nie wiem teraz co najpierw - delegalizacja, czy pojedynczo do cel? :-)
1
@AssisMoreira Bena spotkałem kilka lat temu w Moab (Utah), nawet chwilkę porozmawialiśmy, świetny wesoły gość:-)
0
@marcjanna @Kapitan hawk się przejęzyczył a Ty już musisz drążyć. Doskonale wiesz o co chodzi a rżniesz nieoświeconą:-)
0
@FCB_dimiC Jestem... chyba, że chodzi Ci o Szczęsnego:-)
1
@Sau_Ron Biję się w pierś, bo przed sezonem optowałem, żeby go sprzedać za jakąś konkretną kwotę... a tu popatrz, jak Flick zmienił go w potwora:-)
2
@Pedri16Future Chyba tutaj czytałem jakieś konkretne pochwały o tym młodym "Madziarku", może któryś z nich wypali... obawa tylko, że młody bramkarz musi swoje babole walnąć:-(
13
Myślę sobie tak - po kontuzji Marca pozycja Peni nie jest taka mocna, żeby młodzież nie natarła ze zdwojoną siłą... i może w tej sytuacji "narodzi" nam się bramkarz na lata. Co sądzicie?
34
Rośnie nam Casado. Zauważyliście, jak po jego wejściu nastał spokój w pomocy. Wiadomo, że trzeba rotować... ale po powrotach kontuzjowanych graczy, ja dałbym mu pierwszy skład jako pivotowi.
0
@BulaKG Też to zauważyłem i dostał MOTM:-)
3
@Pawel13sz Oby się spełniło:-)
0
@maroon ... może tym, że jeszcze bardziej nienawidzę stulejarzy?
0
@John_Doe :-))) bierz połowę, albo wcale...:-))) Robisz mi sobotę, jeszcze tylko Real w papę i będę w siódmym niebie:-)
0
@John_Doe Na Twoim miejscu też bym się zastanowił, bo niektóre wpisy, których jesteś autorem - też "śmierdzą".
0
@John_Doe Ta panienka też myślała, że to tylko taki wygłup... już ją mają:-)
0
@Kgorecki2500 Pewnie... Berkowitz były lepszy:-)))
0
@John_Doe Cieszy mnie bardzo, że nareszcie kończy się anonimowość w internecie... a niektórzy mają się naprawdę czego bać:-)
0
@maroon Podasz jakiś powód, dla którego bronisz tak tego parodystę?
Może i @norbi77 na tym skorzysta:-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk Wśród moich znajomych bardziej kojarzą Tuska, jako "prezydenta Europy"... a z tymi Andrzejami, to masz rację:-)
1
@Kapitan hawk To są lepsze jaja:-)
2
@stone80 Ja siedziałem po nocach, Szaranowicz komentował w "dwójce"... więc nie pisz tutaj bzdur i nie rób ludziom wody z mózgu:-)
0
Może tutejsza społeczność rozpozna tego "pana"?
1
Kogoś zaskakuje widok Sośnierza w tej szczujni?
https://x.com/tw_wolfgang/status/1836126969639112792
paskowy "robi" tam robotę... a tak jest u źródła: