kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Hosh Z pierwszą częścią Twojego wpisu się zgadzam... ale po co mieszać w to mity czy inne bajki.
3
@tbas Bez przesady... to powiedz mi jak obliczyć wytrzymałość mostu, budynku itd bez matamatyki?
Dla też to jest czarną magią, na maturze napisałem koledze polski a on mi matmę i po bólu:-)
0
Komentarz usunięty
0
@Peciak Na notatniku był artykuł o Ferrerze, że pozwala kopać zawodników Realu po kostkach:-)))
0
@Johnnie_Walker Otóż nie, przypomnij sobie jak nam sędziował, też prawie bezbłędnie a to młodziak przecież (szybki awans do LL też coś mówi o nim).
31
Trzeba przyznać, że rośnie chyba pierwszy normalny arbiter w LL - Mateo Busquets Ferrer. Trzeba chłopu przyznać, że wytrzymał ciśnienie i poprowadził tą rzeźnię bez większych błędów.
10
Kibiców sprowokował Kurtuła, nie dziwna więc reakcja trybun.
0
@juarez Oby Ci się spełniło... i to pierwszym lotem:-)
0
@BorzyKrzys Ty tak na serio, czy za kopiejki?
0
@Mezocyklon87 Trochę bym się wstrzymał z pisaniem peanów na jego temat... już był taki jeden "nadczłowiek"... i co się okazało?
1
@osa91 Dyskutowanie z onucami... ale sobie zajęcie na niedzielę znalazłeś, współczuję.
0
Komentarz usunięty
0
Martin (z przodu nic i niewiele z tyłu) i Pau do zmiany, zastanowiłbym się jeszcze nad Torre i wpuścił Casado za niego, ten Dominguez też śmierdzi:-(
0
@marcjanna Twoje wpisy mają się dokładnie tak, jak tej sprzedajnej mendy Słowika... ale przecież trzeba jakoś odrobić klepaniem gówna w klawiaturę miliony od PiS-u.
2
@Comentateiro Nie dotrze, ale próbować możesz. Oni są tak bezmyślni lub TVPiS weszła tak głęboko, że czas ściągnąć jewabne rękawiczki i założyć kastety, jak to ktoś napisał na Tweeterze.
1
@Arkon Też czasem sięgam po klasykę... ale "Nad Niemnem" do dzisiaj nie strawiłem... i już chyba nie zdążę:-)
0
@Peciak Ładnie to tak śmieszkować z chłopaka @Borneo , Tobie jak napisałem kilka słów to schowałeś się za banem, nawet podstawę znalazłeś żeby mi go wlepić.
0
@marcjanna Kim myślisz, że jesteś? Jakieś polecenia do mnie, myślisz że ja nie mam nic ciekawszego do roboty, tylko przekopywać Tweeter?
Taka jesteś elokwentna i oczytana, to znajdź sobie sama i nie pisz do mnie więcej... nie czerpię z tego żadnej przyjemności a masochostą nie jestem, pozdrawiam i bye na zawsze.
0
@Ghostface Rozbujaj może swój wpis, żeby znalazł się w gorących... może tam Ci wyjaśnią, ile to jest 360 stopni:-)))
I jeszcze jedno - nie życzę sobie żeby taki ktoś, jak Ty oceniał moją intelgencję, bo to widać po Twoim wcześniejszym wpisie, kolego:-)))
0
@marcjanna Tu masz w temacie kucharki a tamte wyroki wrzucę niebawem:
0
@Ghostface Dobrze zrozumiałeś, co napisał @NeroTFP1 ? :-)))
"rzyć" :-)
0
@marcjanna Zarzucić, to sobie mogę jakąś fajną muzykę a z Tobą nie chce mi się dyskutować. Wysil trochę mózgownicę, to znajdziesz:-)
0
@FCBparasiempre Sam widziałem ten mecz... nie pamiętam właśnie, czy to była reprezentacja (może towarzyski), czy klubowy?
0
@barcelonaLM
nie jest neosędzią, bo @barcelonaLM tak napisał... jakoś Ci się to nie gryzie z wyrokami Trybunałów Europejskich?
0
@FCBparasiempre Najwięcej na jego temat, to mógłby powiedzieć Andrzej Pałasz, niemiłosiernie kopany i poniewierany przez tego brutala.
0
@barcelonaLM Ten się śmieje, kto śmieje się ostatni:-)
Napisałeś o przebierańcach w togach, nie chce mi się sprawdzać, czy sędzia też przebieraniec:-)
0
@TheCule Może być też tak, że podpisze rok z opcją przedłużenia i to Marc będzie miał problemy, żeby wrócić między słupki:-)
1
@DLFCB Ja mu dałem MOTM
0
@mientusek1407 Dałem Julesowi MOTM:-)
0
@BorzyKrzys Biegły zebrał dokumentację medyczną... i jeśli to nie KOWAL a lekarz z dyplomem (w końcu biegły) to o co się plujesz?