3

@Hosh Z pierwszą częścią Twojego wpisu się zgadzam... ale po co mieszać w to mity czy inne bajki.

3

@tbas Bez przesady... to powiedz mi jak obliczyć wytrzymałość mostu, budynku itd bez matamatyki?
Dla też to jest czarną magią, na maturze napisałem koledze polski a on mi matmę i po bólu:-)

0

Komentarz usunięty

0

@Peciak Na notatniku był artykuł o Ferrerze, że pozwala kopać zawodników Realu po kostkach:-)))

0

@Johnnie_Walker Otóż nie, przypomnij sobie jak nam sędziował, też prawie bezbłędnie a to młodziak przecież (szybki awans do LL też coś mówi o nim).

31

Trzeba przyznać, że rośnie chyba pierwszy normalny arbiter w LL - Mateo Busquets Ferrer. Trzeba chłopu przyznać, że wytrzymał ciśnienie i poprowadził tą rzeźnię bez większych błędów.

10

Kibiców sprowokował Kurtuła, nie dziwna więc reakcja trybun.

0

@juarez Oby Ci się spełniło... i to pierwszym lotem:-)

0

@BorzyKrzys Ty tak na serio, czy za kopiejki?

0

@Mezocyklon87 Trochę bym się wstrzymał z pisaniem peanów na jego temat... już był taki jeden "nadczłowiek"... i co się okazało?

1

@osa91 Dyskutowanie z onucami... ale sobie zajęcie na niedzielę znalazłeś, współczuję.

0

Komentarz usunięty

0

Martin (z przodu nic i niewiele z tyłu) i Pau do zmiany, zastanowiłbym się jeszcze nad Torre i wpuścił Casado za niego, ten Dominguez też śmierdzi:-(

0

@marcjanna Twoje wpisy mają się dokładnie tak, jak tej sprzedajnej mendy Słowika... ale przecież trzeba jakoś odrobić klepaniem gówna w klawiaturę miliony od PiS-u.

2

@Comentateiro Nie dotrze, ale próbować możesz. Oni są tak bezmyślni lub TVPiS weszła tak głęboko, że czas ściągnąć jewabne rękawiczki i założyć kastety, jak to ktoś napisał na Tweeterze.

1

@Arkon Też czasem sięgam po klasykę... ale "Nad Niemnem" do dzisiaj nie strawiłem... i już chyba nie zdążę:-)

0

@Peciak Ładnie to tak śmieszkować z chłopaka @Borneo , Tobie jak napisałem kilka słów to schowałeś się za banem, nawet podstawę znalazłeś żeby mi go wlepić.

0

@marcjanna Kim myślisz, że jesteś? Jakieś polecenia do mnie, myślisz że ja nie mam nic ciekawszego do roboty, tylko przekopywać Tweeter?
Taka jesteś elokwentna i oczytana, to znajdź sobie sama i nie pisz do mnie więcej... nie czerpię z tego żadnej przyjemności a masochostą nie jestem, pozdrawiam i bye na zawsze.

0

@Ghostface Rozbujaj może swój wpis, żeby znalazł się w gorących... może tam Ci wyjaśnią, ile to jest 360 stopni:-)))
I jeszcze jedno - nie życzę sobie żeby taki ktoś, jak Ty oceniał moją intelgencję, bo to widać po Twoim wcześniejszym wpisie, kolego:-)))

0

@marcjanna Tu masz w temacie kucharki a tamte wyroki wrzucę niebawem:


0

@Ghostface Dobrze zrozumiałeś, co napisał @NeroTFP1 ? :-)))

"rzyć" :-)

0

@marcjanna Zarzucić, to sobie mogę jakąś fajną muzykę a z Tobą nie chce mi się dyskutować. Wysil trochę mózgownicę, to znajdziesz:-)

0

@FCBparasiempre Sam widziałem ten mecz... nie pamiętam właśnie, czy to była reprezentacja (może towarzyski), czy klubowy?

0

@barcelonaLM


nie jest neosędzią, bo @barcelonaLM tak napisał... jakoś Ci się to nie gryzie z wyrokami Trybunałów Europejskich?

0

@FCBparasiempre Najwięcej na jego temat, to mógłby powiedzieć Andrzej Pałasz, niemiłosiernie kopany i poniewierany przez tego brutala.

0

@barcelonaLM Ten się śmieje, kto śmieje się ostatni:-)
Napisałeś o przebierańcach w togach, nie chce mi się sprawdzać, czy sędzia też przebieraniec:-)

0

@TheCule Może być też tak, że podpisze rok z opcją przedłużenia i to Marc będzie miał problemy, żeby wrócić między słupki:-)

1

@DLFCB Ja mu dałem MOTM

0

@mientusek1407 Dałem Julesowi MOTM:-)

0

@BorzyKrzys Biegły zebrał dokumentację medyczną... i jeśli to nie KOWAL a lekarz z dyplomem (w końcu biegły) to o co się plujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?