7

Wszystkiego najlepszego dla Was, moje kochane świry barcelońskie w nadchodzącym 2024 roku.
Ja mam tylko jedno marzenie, zostać wylosowanym w Styczniu, żeby móc tam być latem:
https://lh5.googleusercontent.com/p/AF1QipMVEG6G-xtNwCptcIdssc5p-bXzVEFu2xwbbJIG=w1080-h624-n-k-no
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/licensed-image?q=tbn:ANd9GcRkXuI1AyZ6VqT5BAiTf0bDPYZmljrGST4IyKap-2qX1O-eYCBNbs-ZEgVWUB9UUdG0Ec3mecLWMR0PsFWQ3vqYbsQlPlyeIcLcBS03rA

1

Nie "wierzę":-)))


2

Też tak macie?... żeby się pan serwisant nie pobrudził:-)))


0

4

Machnął długopisem... nie myśląc o skutkach:-)))


1

@kubix05 Nie był moim idolem... ale czasem miło było Go posłuchać:-)

1

GOAT-ów nadal jest tylko DWÓCH - Messi i MJ:
https://www.facebook.com/fanlyhoops/videos/338471889117041/

2

@kubix05 Mój (niestety, jutro 12 lat, nieżyjący) brat był mistrzem w pozostawianiu nietkniętego papierka... oczywiście bez wkładu:-)))

4

Moje życzenia dla Was:


0

Fermin za Gundo i Yamalek za "magika" z Brazylii... powinno coś ruszyć.

2

Spędziłem nad tym prawie 2 godziny, żeby dostać się na listę oczekujących... ale może się uda w to lato:
https://zapodaj.net/plik-5mgalHyJ8J
gdyby się udało, będzie na co popatrzeć:-)

0

@notte_amante Mieszkasz w Polsce i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

1

@Doren01 Nowa gwiazda Al Jazzeera:-)
Nawet nie wie troglodyta ile tym wyrządził szkody, nam Polakom:-(

7

Czyżby to był nasz kolega z La Rambli @John_Doe ??? Jeśli nie, to bardzo przepraszam kolegę.


4

Cofnąłbym FdJ niżej a za Gundo wpuścił Fermina... bo teraz obaj grają niby z tyłu, ale nie tam, gdzie są potrzebni:-(

1

@Rewolucja123 Zmarnowany talent, mógł być hegemonem przez wiele, wiele lat... za dużo $$$ i się posypało:-(

12

Kwintesencja pisich rządów i ich "kadr"


7

Mam sporo materiału z październikowego Air Show w Huntington Beach, będą chętni do obejrzenia?
Do Świąt mógłbym się wyrobić:-)

0

Obawiam się, że już niedługo będzie deficyt z prokuratorami w Polsce:


... a ile jeszcze takich "kwiatków" ujrzymy?
Przecież począwszy od rady gminnej do samej góry, to będzie tysiące spraw:-(

1

@macio_944 Widzisz Maćku... dzięki jednemu "koledze" wylądowałeś w gorących, spodziewałeś się? :-)

0

@arasz1819 Może wyjaśnij, czymże jest tak skompromitowany?

3

Uroczy ten psiak (koniecznie z dźwiękiem):


0

Komentarz usunięty

1

@norbi77 Właśnie skończyłem... cóż - piękny, poruszający i "kopiący" w mózg film... ale patrząc po komentarzach wyżej - nie jest przeznaczony dla widzów, którzy swoją uwagę potrafią skupić tylko na minutę lub dwie oglądając Tik-Toka (to, tak najłagodniej mówiąc).
Będąc tutaj już przez kilka lat znam prawie wszystkich tych "tiktokerów", niestety w ostatnim czasie doszła cała grupa nowych, tych "wyedukowanych" już przez Czarnka, żal... :-(

12

Dawał ktoś cytrynę psu? Popatrzcie:-)))
https://x.com/martuellap/status/1731728843461775412

0

@MOLESTA ... jeszcze tylko kilka dni i trzeba budować państwo prawa od nowa. Żadnej grubej krechy, trzeba wszystkie służby prześwietlić, zostawić normalnych - nieumoczonych... reszta won (niektórzy do celi)!

5

Może partyjka warcabów???


2

Odzyskaliśmy środek pola, dlatego ta gra nareszcie wygląda miło dla oka... tylko te nie wykorzystane sytuacje... ech

4

Piękne, prawda?


2

Ktoś się napracował... a tu bum:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?