kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wszystkiego najlepszego dla Was, moje kochane świry barcelońskie w nadchodzącym 2024 roku.
Ja mam tylko jedno marzenie, zostać wylosowanym w Styczniu, żeby móc tam być latem:
https://lh5.googleusercontent.com/p/AF1QipMVEG6G-xtNwCptcIdssc5p-bXzVEFu2xwbbJIG=w1080-h624-n-k-no
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/licensed-image?q=tbn:ANd9GcRkXuI1AyZ6VqT5BAiTf0bDPYZmljrGST4IyKap-2qX1O-eYCBNbs-ZEgVWUB9UUdG0Ec3mecLWMR0PsFWQ3vqYbsQlPlyeIcLcBS03rA
1
Nie "wierzę":-)))
2
Też tak macie?... żeby się pan serwisant nie pobrudził:-)))
0
@arsenallondyn0 Condor
4
Machnął długopisem... nie myśląc o skutkach:-)))
1
@kubix05 Nie był moim idolem... ale czasem miło było Go posłuchać:-)
1
GOAT-ów nadal jest tylko DWÓCH - Messi i MJ:
https://www.facebook.com/fanlyhoops/videos/338471889117041/
2
@kubix05 Mój (niestety, jutro 12 lat, nieżyjący) brat był mistrzem w pozostawianiu nietkniętego papierka... oczywiście bez wkładu:-)))
4
Moje życzenia dla Was:
0
Fermin za Gundo i Yamalek za "magika" z Brazylii... powinno coś ruszyć.
2
Spędziłem nad tym prawie 2 godziny, żeby dostać się na listę oczekujących... ale może się uda w to lato:
https://zapodaj.net/plik-5mgalHyJ8J
gdyby się udało, będzie na co popatrzeć:-)
0
@notte_amante Mieszkasz w Polsce i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?
1
@Doren01 Nowa gwiazda Al Jazzeera:-)
Nawet nie wie troglodyta ile tym wyrządził szkody, nam Polakom:-(
7
Czyżby to był nasz kolega z La Rambli @John_Doe ??? Jeśli nie, to bardzo przepraszam kolegę.
4
Cofnąłbym FdJ niżej a za Gundo wpuścił Fermina... bo teraz obaj grają niby z tyłu, ale nie tam, gdzie są potrzebni:-(
1
@Rewolucja123 Zmarnowany talent, mógł być hegemonem przez wiele, wiele lat... za dużo $$$ i się posypało:-(
12
Kwintesencja pisich rządów i ich "kadr"
7
Mam sporo materiału z październikowego Air Show w Huntington Beach, będą chętni do obejrzenia?
Do Świąt mógłbym się wyrobić:-)
0
Obawiam się, że już niedługo będzie deficyt z prokuratorami w Polsce:
... a ile jeszcze takich "kwiatków" ujrzymy?
Przecież począwszy od rady gminnej do samej góry, to będzie tysiące spraw:-(
1
@macio_944 Widzisz Maćku... dzięki jednemu "koledze" wylądowałeś w gorących, spodziewałeś się? :-)
0
@arasz1819 Może wyjaśnij, czymże jest tak skompromitowany?
3
Uroczy ten psiak (koniecznie z dźwiękiem):
0
Komentarz usunięty
1
@norbi77 Właśnie skończyłem... cóż - piękny, poruszający i "kopiący" w mózg film... ale patrząc po komentarzach wyżej - nie jest przeznaczony dla widzów, którzy swoją uwagę potrafią skupić tylko na minutę lub dwie oglądając Tik-Toka (to, tak najłagodniej mówiąc).
Będąc tutaj już przez kilka lat znam prawie wszystkich tych "tiktokerów", niestety w ostatnim czasie doszła cała grupa nowych, tych "wyedukowanych" już przez Czarnka, żal... :-(
12
Dawał ktoś cytrynę psu? Popatrzcie:-)))
https://x.com/martuellap/status/1731728843461775412
0
@MOLESTA ... jeszcze tylko kilka dni i trzeba budować państwo prawa od nowa. Żadnej grubej krechy, trzeba wszystkie służby prześwietlić, zostawić normalnych - nieumoczonych... reszta won (niektórzy do celi)!
5
Może partyjka warcabów???
2
Odzyskaliśmy środek pola, dlatego ta gra nareszcie wygląda miło dla oka... tylko te nie wykorzystane sytuacje... ech
4
Piękne, prawda?
2
Ktoś się napracował... a tu bum: