kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Właśnie skończyłem... cóż - piękny, poruszający i "kopiący" w mózg film... ale patrząc po komentarzach wyżej - nie jest przeznaczony dla widzów, którzy swoją uwagę potrafią skupić tylko na minutę lub dwie oglądając Tik-Toka (to, tak najłagodniej mówiąc).
Będąc tutaj już przez kilka lat znam prawie wszystkich tych "tiktokerów", niestety w ostatnim czasie doszła cała grupa nowych, tych "wyedukowanych" już przez Czarnka, żal... :-(
12
Dawał ktoś cytrynę psu? Popatrzcie:-)))
https://x.com/martuellap/status/1731728843461775412
0
@MOLESTA ... jeszcze tylko kilka dni i trzeba budować państwo prawa od nowa. Żadnej grubej krechy, trzeba wszystkie służby prześwietlić, zostawić normalnych - nieumoczonych... reszta won (niektórzy do celi)!
5
Może partyjka warcabów???
2
Odzyskaliśmy środek pola, dlatego ta gra nareszcie wygląda miło dla oka... tylko te nie wykorzystane sytuacje... ech
4
Piękne, prawda?
2
Ktoś się napracował... a tu bum:
0
@BorzyKrzys ... a może coś napiszesz na temat tego, co zobaczyłeś na filmie... bo jeśli nie, to wiesz, gdzie cię mam:-(
0
Słowa dobitne... ale jakże prawdziwe:
0
@Kazragore Ojojojej! Jak widzę, paluszki zręcznie "biegają" po klawiaturze... a skąd wiesz, że in vitro nie będzie dotyczyło także Ciebie i Twojej przyszłej partnerki?
Zmienisz zdanie, czy będziesz harował po 40 godzin na dobę?
3
Skończyło się rumakowanie, będzie się działo!
muszę tutaj pochwalić też Mentzena, wczorajsze wystąpienie rewelacyjne!:-)
6
Czepiacie się Rafy (zgadzam się)... ale to, co zmaścił Felix po jego podaniu, to kryminał!
2
@macio_944 Dzięki Maćku:-)
Swoją drogą, to ten przepis o promowaniu własnej twórczości, to jeden z "lepszych" bohomazów w regulaminie. Ja nie mogę tego wrzucić, za to może setka albo tysiąc innych, haha. Jest jeszcze jeden argument - skąd moderacja może wiedzieć, że wrzucany link jest własną produkcją, bo nicki zbieżne lub tożsame? Para- qqq-noja:-(
0
@Kapitan hawk Zapijam już 3-im piwkiem:-)
4
To już nie jest rzemiosło, to jest artyzm. Znalazłem takie coś na YT, jeśli ma ktoś pół godzinki - szczerze zapraszam:
0
@Encore Do setki niech BUC gra, będzie rekord rekordów... nie lubię śmoka:-(
13
Pośmiane, pośmiejcie się i Wy:
1
@Kapitan hawk Oglądałem na żywo w tv TNT:-)
0
@Colon ... zakończona zgonem:-(
0
@Bykunn Przed zasiedleniem tego kawałka pustyni przez Izrael, to tylko "cwałowały" tam wielbłądy... a teraz popatrz, kraj (o mało co) mlekiem i miodem płynący (pomijając to, że to historyczne tereny izraelitów).
Dlaczego żaden sąsiad Palestyny nie chce ich w swoim kraju?
0
@tomek8756 Polska, USA (moja druga ojczyzna) i na trzecim Marsylianka:-)
0
@tomek8756 Ładna jest... ale mam inne faworytki (w kwestii urody) w Barcy Femeni:-)
4
@MarioVeB! Długo czekaliśmy na upokorzenie tego żoliborskiego gnoma... a to dopiero początek jego zgryzoty:-)))
0
@Barcasub Moją Żonkę... od 42-óch lat:-)
0
@Colon Kiedyś go lubiłem, ostatnio obniżył loty i zrobił się taki jakiś miałki.
0
@MarioVeB! Racja, to co ja przeżyłem i na co się napatrzyłem - te łebki (bez obrazy kochana młodzieży) dopiero mają przed sobą:-)))
0
@Androchem Zadałeś pytanie, więc odpowiadam pytaniem.
Chcesz mi rozłożyć czerwony dywan na lotnisku? :-)
0
@arsenallondyn0 Roger już po żegnał się z ziemskim padołem:-(
1
Wow Sławek... ale teraz, to mi "zaimponiłeś", BRAWO
1
@kynio302 Mogli wpaść na pomysł żeby sprzedawać takie małe paczki z gruzem ze starego Camp Nou po 10 dolców, sam bym chętnie przytulił taką pamiątkę:-)