kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
To może (nie musi) być Game Changer sezonu NBA:
0
@jacobFCB To taki M.J. muzyki, zbliżali się niektórzy... ale nigdy się nie zbliżyli:-)
0
@MarioVeB! Kółko wzajemnego lizania się po jąderkach... ale na mnie to nie działa.
Gdyby nie bali się rozliczenia, to nie byłoby takiej paniki:
1
@Marlon85 Nie musisz ze mną wygrać zakładu, jesteś kibicem Barcy, więc dach nad głową zawsze się znajdzie:-)
1
@KamQiX Nie ma problemu, chociaż w wielu sprawach się nie zgadzamy, to wiem, że jesteś honorowym człowiekiem. Sprawę załatwimy na priv... a czas... dajmy pół roku rządzenia nowemu rządowi, pasi?
0
@HighestInTheRoom Czy myślisz, że gdyby mieli coś na PO-wców, to nie wykorzystaliby tego przed i w czasie kampanii?
To już za daleko zaszło i opozycja wie o tym, że bez rozliczenia tych szubrawców (Mejza, Matecki, Szafarowicz) i złodziei (Morawiecki, cała Suwerenna Polska i reszta pisowskiej wierchuszki) straci bezpowrotnie szacunek swoich wyborców.
1
@KamQiX Nie mam z tym problemu, 1,75 litra Grey Goose może być?
1
@FcPortoFan1999 Nie generalizujmy, przecież nie wszyscy pisowcy to szmaty i złodzieje. Jeśli znajdzie się tam koło 30-tu porządnych ludzi, to opozycja demokratyczna będzie miała większość konstytucyjną... a wtedy dopiero będzie jazda do #celaplus:-)
2
@domin682 Chcesz mi coś zarzucić? No name, z którego wszyscy poważni użytkownicy mają bekę:-)
1
@FutbolFan NIE tym razem, czekaj cierpliwie, to tylko kilka m-cy:-)
9
Może wreszcie będzie normalnie:
wszystkiego nie spalą, znajdą się też świadkowie... no i dużo rzeczy jest na serwerach:-)))
Najbardziej cieszy mnie to "dowożenie":-)))
5
Pośmiane (polecam rozwinąć cały wpis):
pisałem, uprzedzałem... dobrze, że Polacy nie zawiedli!
1
@Criss18Barca ... no rzeczywiście, trzeba mieć siano we łbie żeby tego nie pojąć!
7
Takie uroki demokracji:-(((
4
@Qba2312 Piłsudski - autorytet??? Kawał bandyty i tyle w temacie... ale trzeba troszkę "liznąć" historii:-)
1
@Barcanajlepszyteam ... a to, że mówił to do swoich wyborców, którzy to zrozumieli... nic Ci nie świta? Ekhhh:-(
1
@arasz1819 Dla mnie ostatnie tygodnie były super, dowiedziałem się bardzo dużo o społeczności LR... niestety:-(
2
@Kapitan hawk Miodzio:-) Jeśli chcą być poważną partią, to czeka ich ciężka praca od podstaw... może i mnie przekonają:-)
0
@Compadre Chciałeś? masz:-)
https://x.com/kamyk_23/status/1713311245150089581
0
Jeśli ktoś jeszcze się waha, może to pomoże:
mądrze wybierajcie, to Wasza przyszłość:-)
4
@Kapitan hawk Poszedł gówniarz do poważnego dziennikarza z myślą, że to Tik-Tok:-)))
8
Wskazówki dotyczące głosowania:-)
https://x.com/gregor_konop/status/1712877638610452817
0
To nie Tik-Tok (minutkę)... ale może do niektórych dotrze:
1
@Comentateiro https://x.com/PabloMoralesPL/status/1712867032792797322
Jedyna Partia która przekazała władzę z : inflacja - 0 %, największym wzroście gospodarczym w UE i dodatnim saldem budżetowym !!!
jak dla mnie, to wystarczy:-)
1
Syzyfowa praca:
zapewne Nowa Niezależna Prokuratura chętnie to sprawdzi:-)
0
Komentarz usunięty
0
@Kozinho. Śmiać się będziemy w poniedziałek, skoro jesteś trzeźwy, to dawaj:-)
0
@gumaz Mnie MAMUSIA nie daje na życie, muszę więc czasem coś popracować:-)
3
@RafiVeB To prawda, kiedyś nie wylewałem za kołnierz... ale sam piszesz żem już stary, to pozwalam sobie tylko na 1-2 piwka dziennie... w przeciwieństwie do tego Pana:-)))
0
@Ojciec5tkidzieci Polecam, wbija w fotel... aż chciałoby się wleźć do filmu i zrobić porządek ze sk....mi!