2

Kacapy to jednak mają łby nie od parady:-)))


0

Komentarz usunięty

1

@Sulimo ... a skończą na miejscu 5-7, wspomnisz moje słowa:-)

2

@draxidox Dwóch pajaców, którzy podbijają sobie oglądalność a ferajna łyka, jak pelikany:-)

0

@Dari0G Radzę przestać wycierać sobie ryj moją osobą!

0

@Dari0G Nie chciałbyś wiedzieć jak nazywam to coś:-(

0

Mieszkałem kilka lat na Florydzie i o tej porze takie deszcze to rzadkość, pora deszczowa kończy się we Wrześniu... ale w tym roku pogodę na zachodniej półkuli kształtuje El Nino:-(

0

@mrboom Na Anoeta gra Bilbao.

0

@michal26 Michałku, może jest określona data, w której zawodnicy z największą ilością pkt tworzą ósemkę? :-)

0

@Luciano99 ile "pikselów" przesłałeś? jedno zdjęcia ma kilka mega:-)

0

Dzisiaj dzień zadumy, polecam pochylić się nad tą wypowiedzią i wyciągnąć wnioski:


8

Ruszam do Sedony (7 godzin jazdy). W czasie kiedy wyjdą na boisko będę przekraczał granicę z Arizoną... oby po dojechaniu na miejsce dobre wieści:-) Typuję 3:1 dla nas:-)))

0

@Bezhistorii ... tutaj jeden nawet głosił, że idą po 20% :-)))))))))

0

@Encore Nie podniecaj się, w poprzedni sezon też Luka wszedł z buta:-)

0

@Barcasub ... no właśnie ile? Dziura budżetowa sięga prawie 200 mld złociszy:-(

0

Wszystko wskazuje na to, że trzeba będzie palnikiem odcinać od KORYTA... nie odpuszczą takiej kaski:-(


0

@Kgorecki2500 Tumanowicz będzie miał co robić w Sejmie... przecież PiSSekta to pokłady kochających inaczej:-)))

1

@arasz1819 Pokłady kleju, teraz wącha się kanalikami:-)))

3

Dopiero wróciłem z pracy. Podpowiedzcie, pozostać przy słuchaniu tego, czy odpalać mecz?


0

@michal26 Jakie to ma znaczenie, słup, nie słup... ale skąd brać np na szpitale, szkoły, skoro takie NIC zarabia taką kasę?
...a przecież dobrze wiesz, że to nie jest odosobniony przypadek:-(

0

@YeastMoss O!!! Czyżby jakiś "fajny chłopiec" z PiS-u?

6

Wy też tyle zarabiacie?


0

@zgiru Proszę o przykład(y).

2

@macio_944 Dzięki, jemu potrzebny jest "permanent"

7

Komentarz usunięty

9

Ile jeszcze takich "kwiatków" wyjdzie na jaw?


Rozwiązać sprawę do końca, później odebrać kasę złodziejom i do pierdla!

17

Ależ emocje!!!


0

@szymonekk VPN na Stany i ESPN+

3

@Comentateiro To prawda, mają teraz niezły fikołek logiczny:-)))

4

Jeśli ktoś chce, to może się wybrać ze mną na 5-cio minutową przejażdżkę przez centrum L.A.:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?