kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Kozinho. Śmiać się będziemy w poniedziałek, skoro jesteś trzeźwy, to dawaj:-)
0
@gumaz Mnie MAMUSIA nie daje na życie, muszę więc czasem coś popracować:-)
3
@RafiVeB To prawda, kiedyś nie wylewałem za kołnierz... ale sam piszesz żem już stary, to pozwalam sobie tylko na 1-2 piwka dziennie... w przeciwieństwie do tego Pana:-)))
0
@Ojciec5tkidzieci Polecam, wbija w fotel... aż chciałoby się wleźć do filmu i zrobić porządek ze sk....mi!
0
Tak, żeby zdążyć przed ciszą wyborczą, moje typy:
KO - 43%
PiS - 30%
3D - 12%
Lewica - 7%
Konfederacja - 6%
Podawajcie swoje, zobaczymy kto był najbliżej:-)
4
@stone80 ... może dotrze do Ciebie, jak zaczniesz spłacać te "rozrywkowe" pomysły PiS-u oprócz tego, co nakradli.
Ponad BILION długu, mówi Ci to coś???
2
@Ojciec5tkidzieci Podobny w temacie, świetny film "Dziewczyny z przemytu-Human Trafficking" z 2005 roku. Jeśli ktoś nie oglądał, polecam:-)
5
Ruscy i białoruscy informatycy... czyżby mieli "pilnować" wyborów?
2
To nie Tik-Tok, do którego jest tutaj przyzwyczajona większość użytkowników (vide Mentzen), tutaj pytania są prawdziwe i odpowiedzi pełnym zdaniem... i nie w formie żartu.
Wyobrażacie sobie pytania kogoś z opozycji na wiecu Pinokia lub "Vice-prezydenta Bezpieczeństwa"... a tutaj są i wyczerpująca odpowiedź.
https://www.youtube.com/live/tcoBvVsun3E?si=NHc4oLJlDKxy1WSv&t=874
1
Komentarz usunięty
8
Takie coś tylko w Polsce jest możliwe, gorzej - dajcie mu jeszcze kadencję, to próżno będzie szukać Polski na globusie:-(
4
@Destroyer_of_Worlds Nie sztuka napisać tonę bzdur na całą stronę panie merytoryczny:-)
0
@koksik2700 Debilne prowo, za to Ty jesteś stały przez lata i nie zmieniasz postrzegania świata, ech...
1
@Destroyer_of_Worlds O! widzę ostro wyszczekany jesteś, jestem ciekaw jak będziesz ujadał w poniedziałek:-)
3
@Criss18Barca Nie wydaje Ci się, że to była zagrywka Tuska żeby wytrącić broń (800+) z rąk pisiorom?
Tak, czy inaczej muszą to zlikwidować i zastąpić czymś innym, żeby tym nie radzącym sobie ludziom jakoś pomóc.
Najważniejszy jest powrót do praworządności, do normalnej dyplomacji, co za tym idzie odblokowanie KPO, które na początku rządów dzisiejszej opozycji może rozruszać gospodarkę i zdławić inflację... i już będzie inaczej, lepiej:-)
3
@Destroyer_of_Worlds Bosak dzisiaj super, aż jestem zaskoczony, że nie ujadał w stronę opozycji demokratycznej a wspólnie z nimi orał Pinokia.
Co do Twoich dywagacji, to najpierw wejdźcie do Sejmu, potem zacznijcie budować swoją pozycję mądrymi posunięciami.
Jeszcze pytanie do Ciebie, jak i do reszty wyborców Konfederacji - jak myślicie, jak zachowają się wasi w razie braku kilku posłów do większości konstytucyjnej, np w przypadku głosowania nad delegalizacją pisiorów?
0
@Encore Ja natomiast sądzę, że pisiory przerżną i to znacznie.
Kto ma rację, zobaczy się w przyszły poniedziałek:-)
1
"Stalowe cojones" kierowcy tego Nissana:
https://x.com/HabsburgRafael/status/1710985596536021424
0
@arsenallondyn0 Zosia była i jest the best:-)
0
@michal26 ...nie kojarzę, za to ciekaw jestem, jak w normalnej Polsce skończy się sprawa brata Mentzena.
0
@michal26 Już raz pokazałem w materiale Tomka Wiejskiego jak sobie "radzi" Mentzen ze swoimi firmami, przeoczyłeś?
0
@koziar Nawet nie było moim zamiarem walczyć z systemem, wskazałem tylko na pewne niekonsekwencje w działaniu szefostwa Konfy.
5
@michal26 ..."nie kontroluje" dołów... a chce rządzić Polakami?
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Dołączyłeś kolego do @michal26 jako tuba propagandowa Konfederacji szermując nie tak dawno - idziemy po 20%... a skończycie tak:
https://x.com/front_ukrainian/status/1710995709976035536
1
@Ojciec5tkidzieci Dlatego poruszyłem tą sprawę we wpisie, wskazując na Dziambora.
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 Zbawieniem dla Ciebie było by założenie "kontroli rodzicielskiej" na internet:-)
1
@Ojciec5tkidzieci To nie tylko ci, których wymieniłeś. Obejrzyj satyrę K. Modzelewskiego na YT, tam dopiero wskazał odklejeńców:-)