15

Czy Balde jest za szybki dla reszty drużyny? Odnoszę wrażenie, że chłopak zasuwa jak motorynka do przodu i z braku partnerów staje i traci cały impet... podając do tyłu:-(

0

@Ojciec5tkidzieci Skoro Denzel rozpiź... gniazdo, w którym kradziono kasę a później okazało się, że to ta sama banda... pomyśl, nie żebym się czepiał:-)

0

@Ojciec5tkidzieci ...a to nie Sycylia?

1

@HighestInTheRoom Dopóki rządził Tusk, to wszystko szło w dobrym kierunku, kiedy wezwała go Bruksela i zostawił Polskę w rękach Kopacz i Schetyny już tak różowo nie było, bo nie było silnego przywódcy. Chociaż i tak po spłaceniu długów gierkowskich byliśmy blisko zrównoważonego budżetu... ale ludziom zachciało się socjalu i PiS z 80 mld długu przebił bilion (ile naprawdę, tego nikt jeszcze nie wie)tak naprawdę nic nie budując, oprócz dokończenia inwestycji, które zapoczątkowały rządy PO - PSL.
Tak się kończy dyktatura CIEMNIAKÓW:-(

1

Co szkodziło Xaviemu zaryzykować stawiając na Fermina zamiast Oriola? Przecież chłopak już pokazał, że potrafi... a Romeu po pierwszych niezłych meczach, to jest teraz pierwszym hamulcowym i jest 2 razy gorszy od Busiego bez formy:-(

0

@Aragorn33 Wszystkie pokazane były słuszne + oszczędzenie Gundo i Oriola:-(

1

@LM10GOAT Bezapelacyjnie nasz portero - brawo Mats, utrzymałeś nas przy "życiu" :-)

3

Ile wart jest Frenkie w grze Barcy uwidaczniają nasze ostatnie mecze, druga linia jest niewidzialna:-(

7

Pozostawienie na boisku Oriola to proszenie się o najmniejszy wymiar kary. Ja cofnąłbym Gundo i wprowadził na plac gry Fermina.

1

@Kgorecki2500 Niech pislamiści dalej wierzą w te sondaże, dopiero będzie wycie po wyborach:-)
Wierzyć sondażowni, którą finansują SSP:-)

3

@Aragorn33 @michal26 w miarę ogarnięty. Kluczowe jest tutaj słowo "w miarę".
Przypomnij sobie Michałka z jego cyklu komentarzy (które nawet kilka razy dziennie publikował) na początku wojny w Ukrainie, taki był pro-ukraiński... teraz narracja się posypała, bo jego partia - matka szczuje na Ukrainę.

0

Komentarz usunięty

0

@Peciak Tylko tyle zrozumiałeś z tego, po co jest ten marsz?

1

Komentarz usunięty

0

Najmłodsi "wyborcy" Konfederacji zostali ułożeni już pod pościelą, to jedziemy:


a tutaj macie program o tym człowieku, który ma przewrócić stolik i rządzić Waszymi pieniędzmi:

Uśmiałem się, pośmiejcie się i Wy. Nie mam zamiaru nikomu odpisywać, bo wszystko wyżej widać i słychać:-)

2

@Recha_0684 Co Ty będziesz robił w Wolnej Polsce, do partyzantki pójdziesz, czy nosa z familoka nie wyściubisz?:-)

2

@Recha_0684 Módl się raczej o przekroczenie progu. Jaśnie oświeceni konfiarze z tej strony jeszcze pół roku temu szli po 20%!!!! XD

1

Komentarz usunięty

32

Jestem pod wrażeniem (pomijając Gaviego - świetne zawody) gry Fermina! Oby chłopak dalej się tak rozwijał, to będziemy mieli świetnego pomocnika:-)

0

@Kozinho. Nie masz odwagi mnie oznaczyć? @John_Doe

Gdybym Wam chłopcy wysłał bilety do Stanów, to nawet konfy byście się wyrzekli:-)

1

Przede wszystkim, to jego nie powinno już być na boisku po faulu na Lewym, gdzie VAR???

0

Komentarz usunięty

0

@jacobFCB @_barti @Joe_Pesci @jacobFCB
Wasze komentarze świadczą tylko o tym, kim jesteście... i wcale mi Was nie żal:-(

0

@KrychaFCB Rośnie nam pokolenie! Nie dość, że Tik-Tok to chiński Pegasus, to jeszcze tacy zwyrole są idolami nastolatków:-(

14

Tak się cieszyłem po golu Cancelo w sobotę:-)


1

@DonMatteo901 Racja, gdyby poszedł wyprostowaną, to Correa szukałby nogi na trybunach... bandyta z tego Jud'a:-)

0

@Comentateiro Xavi do grudnia:-)

6

Zauważcie, że prawie każdy zawodnik Realu ma kowadło w nodze przy uderzeniach na bramkę. Jak im to zacznie wchodzić, to trzeba bardzo na nich uważać.

1

@Kgorecki2500 Nie bierzesz pod uwagę, że #konfapodpróg i będą mogli sobie piwko popijać i stoliki wywracać:-).
Ja wróżę im max 6-8% i to bardzo ucieszy JKM:-)

5

Mają rozmach chłopcy:


... a to, to prawda, czy też nie... a może żart?:-)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?