kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Czy Balde jest za szybki dla reszty drużyny? Odnoszę wrażenie, że chłopak zasuwa jak motorynka do przodu i z braku partnerów staje i traci cały impet... podając do tyłu:-(
0
@Ojciec5tkidzieci Skoro Denzel rozpiź... gniazdo, w którym kradziono kasę a później okazało się, że to ta sama banda... pomyśl, nie żebym się czepiał:-)
0
@Ojciec5tkidzieci ...a to nie Sycylia?
1
@HighestInTheRoom Dopóki rządził Tusk, to wszystko szło w dobrym kierunku, kiedy wezwała go Bruksela i zostawił Polskę w rękach Kopacz i Schetyny już tak różowo nie było, bo nie było silnego przywódcy. Chociaż i tak po spłaceniu długów gierkowskich byliśmy blisko zrównoważonego budżetu... ale ludziom zachciało się socjalu i PiS z 80 mld długu przebił bilion (ile naprawdę, tego nikt jeszcze nie wie)tak naprawdę nic nie budując, oprócz dokończenia inwestycji, które zapoczątkowały rządy PO - PSL.
Tak się kończy dyktatura CIEMNIAKÓW:-(
1
Co szkodziło Xaviemu zaryzykować stawiając na Fermina zamiast Oriola? Przecież chłopak już pokazał, że potrafi... a Romeu po pierwszych niezłych meczach, to jest teraz pierwszym hamulcowym i jest 2 razy gorszy od Busiego bez formy:-(
0
@Aragorn33 Wszystkie pokazane były słuszne + oszczędzenie Gundo i Oriola:-(
1
@LM10GOAT Bezapelacyjnie nasz portero - brawo Mats, utrzymałeś nas przy "życiu" :-)
3
Ile wart jest Frenkie w grze Barcy uwidaczniają nasze ostatnie mecze, druga linia jest niewidzialna:-(
7
Pozostawienie na boisku Oriola to proszenie się o najmniejszy wymiar kary. Ja cofnąłbym Gundo i wprowadził na plac gry Fermina.
1
@Kgorecki2500 Niech pislamiści dalej wierzą w te sondaże, dopiero będzie wycie po wyborach:-)
Wierzyć sondażowni, którą finansują SSP:-)
3
@Aragorn33 @michal26 w miarę ogarnięty. Kluczowe jest tutaj słowo "w miarę".
Przypomnij sobie Michałka z jego cyklu komentarzy (które nawet kilka razy dziennie publikował) na początku wojny w Ukrainie, taki był pro-ukraiński... teraz narracja się posypała, bo jego partia - matka szczuje na Ukrainę.
0
Komentarz usunięty
0
@Peciak Tylko tyle zrozumiałeś z tego, po co jest ten marsz?
1
Komentarz usunięty
0
Najmłodsi "wyborcy" Konfederacji zostali ułożeni już pod pościelą, to jedziemy:
a tutaj macie program o tym człowieku, który ma przewrócić stolik i rządzić Waszymi pieniędzmi:
Uśmiałem się, pośmiejcie się i Wy. Nie mam zamiaru nikomu odpisywać, bo wszystko wyżej widać i słychać:-)
2
@Recha_0684 Co Ty będziesz robił w Wolnej Polsce, do partyzantki pójdziesz, czy nosa z familoka nie wyściubisz?:-)
2
@Recha_0684 Módl się raczej o przekroczenie progu. Jaśnie oświeceni konfiarze z tej strony jeszcze pół roku temu szli po 20%!!!! XD
1
Komentarz usunięty
32
Jestem pod wrażeniem (pomijając Gaviego - świetne zawody) gry Fermina! Oby chłopak dalej się tak rozwijał, to będziemy mieli świetnego pomocnika:-)
0
@Kozinho. Nie masz odwagi mnie oznaczyć? @John_Doe
Gdybym Wam chłopcy wysłał bilety do Stanów, to nawet konfy byście się wyrzekli:-)
1
Przede wszystkim, to jego nie powinno już być na boisku po faulu na Lewym, gdzie VAR???
0
Komentarz usunięty
0
@jacobFCB @_barti @Joe_Pesci @jacobFCB
Wasze komentarze świadczą tylko o tym, kim jesteście... i wcale mi Was nie żal:-(
0
@KrychaFCB Rośnie nam pokolenie! Nie dość, że Tik-Tok to chiński Pegasus, to jeszcze tacy zwyrole są idolami nastolatków:-(
14
Tak się cieszyłem po golu Cancelo w sobotę:-)
1
@DonMatteo901 Racja, gdyby poszedł wyprostowaną, to Correa szukałby nogi na trybunach... bandyta z tego Jud'a:-)
0
@Comentateiro Xavi do grudnia:-)
6
Zauważcie, że prawie każdy zawodnik Realu ma kowadło w nodze przy uderzeniach na bramkę. Jak im to zacznie wchodzić, to trzeba bardzo na nich uważać.
1
@Kgorecki2500 Nie bierzesz pod uwagę, że #konfapodpróg i będą mogli sobie piwko popijać i stoliki wywracać:-).
Ja wróżę im max 6-8% i to bardzo ucieszy JKM:-)
5
Mają rozmach chłopcy:
... a to, to prawda, czy też nie... a może żart?:-)))