1

@FcPortoFan1999 Nie martw się o mnie. W tym czasie zwiedziłem już prawie całe Stany, z niektórych wycieczek zacząłem niedawno robić filmy na YouTube, pozdrawiam:-)

0

@Lucerfi @Szklaner potraficie się skupić na chwilkę i posłuchać Tuska, po czym powiedzcie, w którym momencie mówi nieprawdę?
Czekam, choć nie spodziewam się, że to do Was dotrze:-(


1

@FcPortoFan1999 Grzeczne zapytałeś, grzecznie odpowiem - od 2005 roku.
...i uprzedzając Twoje pytanie, odpowiem, że mam jeszcze rodzinę w Polsce, z którą jestem w stałym kontakcie... a nawet gdybym nie był, to mamy przecież XXI wiek:-)

0

@Koperek01 Dlatego trzeba pogonić tych komunistów i złodziei oraz zacząć żyć normalnie. Zajmie to trochę czasu, bo przecież zdążyli nas poróżnić z całym światem!

4

Wiara i Bóg na ustach, dzisiaj dodatkowo w mundurze (nielegalnie):



0

@Barcasub Może odnieś się do meritum... czyżby zabolało?

0

Komentarz usunięty

0

@Benz Zauważ, że tylko Ty odpisałeś na ten post... bo nie pasuje do narracji 3/4 La Rambli?

6

Tak ukochana władza dyma Obywateli...a wszystkie brudy wypłyną na wierzch dopiero po wyborach:


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 Masz 100%-ową rację, nie wiem, bo przeniosłem się w czasie do lat 50-tych ubiegłego stulecia:-)

4

@Lucerfi To pismafia zbudowała mur... żeby doić od niezweryfikowanych imigrantów w liczbie ponad ćwierć miliona kasę w wysokości 5000$ za wizę:-)

2

@HighestInTheRoom Nie mam parcia na gorące i nie mam zamiaru na durne pytania odpowiadać, tak że spoko:-)

8

Agnieszka Holland - niewygodna dla każdej totalitarnej władzy:


0

@jacobFCB Wielki "brawa" dla @Moderacja za to, że ten debilny post jeszcze nie usunięty, niech moderator poczyta również odpowiedzi na ten wpis.

Brunatnieje na ta La Rambla... i to zawsze te same osoby. Gratuluję samozadowolenia:-(

2

@Kazragore Wycieczkę do Katynia organizowali Duda i Sasin, to jedno, a drugie - PiS rządzi od 2015 roku... wrak już w Polsce po kilku dniach:-)))

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

@jedrek7000 Wg Ciebie wszyscy są prymitywami oprócz Was, szurów i debili (to określenie nadał Wam sam JKM) konfederackich:-)
Zluzuj majty, kiedyś sam siebie wyśmiejesz za te wpisy:-)

4

@jedrek7000 @Eto'o9 R10 ... ależ on wcale nie promuje Petru, wykazał tylko jakim chamem i bucem jest memcen - "dochtór" ekonomii... Ty za to pokazałeś również jakim jesteś ograniczonym sekciarzem (jak całka), z góry i z dołu:-)

4

@Kgorecki2500 Minimalnie? Totalne zaoranie gówniarza:-)))

0

@Ls0811 Regularny tryb życia, kładź się zawsze o tej samej godzinie do snu, efekty wkrótce przyjdą:-)

0

@Encore Ja postawiłbym na Bednorza.

1

... a Was stać jeszcze na baterie? :-))))
https://x.com/CasperVanDeHag/status/1702188489092026654
czy pora się obudzić?

0

@AllBundy PO też złodzieje piszesz, wskaż proszę z imienia i nazwiska, czy tylko tak ktoś Ci powiedział?
8 lat wszystkie służby i prokuratura w rękach Zera i jakoś nie widać cel wypełnionych tymi złodziejami, dodam - mają (li) jeszcze Pegasusa, w którym można było nawet wgrać jakąś kompromitację i... nic?

1

@MesQueUnClub_87 To super, gwarantuję Ci, że jak pisiory wygrają wybory, to będziesz za rok zarabiał milion miesięcznie... i kupisz za to wielkiego chu!!!

0

@MesQueUnClub_87 @Compadre
Skoro nie zrozumieliście przekazu... to szkoda mojej klawiatury!

7

Ja pamiętam... a Wy?


0

@hayek W każdym normalnym kraju debaty służą do tego, żeby zjednać sobie wyborców swoim programem... ale w Polsce dziwnym trafem do debaty nie stają, czemu?

0

@Kgorecki2500 Odpowiedziałbym Ci wulgarnie... ale przecież wiesz gdzie mi ta konfa lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?