kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Prorokk No to wiesz, zobacz sobie na samą Ekstraklasę. 2 pełne sezony w Lechu Poznań, europejskie puchary, król strzelców w lidze, mistrz kraju itd.
1
@arasz1819 Co by nie mówić, Lewandowski spędził w Polsce wiele czasu. 2 lata w 2 lidze, 2 lata w Ekstraklasie i dopiero wtedy ruszył w stronę poważnej piłki. Nie ma optymalnego sposobu na rozwój kariery, jednemu przypasuje to, drugiemu co innego.
3
@blakkudium Napastnicy z Portugalii... Jak oni wypuszczą w końcu jakąś dziewiątkę, która nie jest Darwinem Nunezem, to będę w szoku.
23
Obserwuje to się młode, niesprawdzone talenty, takiego Lewego po prostu się bierze. Wszyscy znają jego zalety i wady.
5
Wczoraj to wejście Pietuszewskiego dawało vibe wczesnego Yamala za Xaviego
2
My, Polacy, musimy to zrobić. Dla Roberta Lewandowskiego. Dać mu dobry koniec kariery. By mógł odejść ze świadomością, że zrobiliśmy z nim coś wielkiego. Musimy wygrać ten mecz o honor na mundialu.
33
Gole dla reprezentacji:
Robert Lewandowski - 89
Harry Kane - 78
Luis Suarez - 69
Zlatan Ibrahimović - 62
Karim Benzema - 37
0
Ta maska chyba jakieś bonusy do strzałów głową daje
2
Niech oni przestaną te wrzutki robić, bo to nie ma sensu XD
0
Co to było XDD. Chłop sobie po prostu biegnie z piłką i do obrony nikt nie wraca
1
Próba dogrania do Lewandowskiego zatrzymała się 6 metrów od celu.
0
Już wiecie, czemu Kamiński gra w spadkowiczu Bundesligi
0
Lewandowski po 10 latach: I wtedy ja mu mówię - weś i szczel tego hat trika
0
@BulaKG Szkoda, że nas zdradził, ale trenerem był dobrym
2
No ten Rózga po prostu się nie broni. Czy naprawdę nie istnieje trener, który jest w stanie zrezygnować ze swojego ego i podjąć oczywistą decyzję zamiast niepotrzebnie kombinować?
0
Czarny Snape, czy reprezentacja Polski w piłkę nożną mężczyzn?
2
@Lisek Lamine Pietuszewski na boisko, nie widzę innej opcji
0
Dobra to nawet nie jest śmieszne, jak Lewandowski jest najmniej drewnianym piłkarzem na boisku po naszej stronie
1
Poszedł jak błyskawica
2
Koncepcja taktyczna na ten mecz niesamowita, pierdzielnąć do przodu byle gdzie, a nuż ktoś dobiegnie
0
Demony wracają, karuzela trenerska rusza. Polski, czy zagraniczny? Zagraniczny, czy polski? Dawno nie było Portugalczyka.
0
No to po mundialu, brawo Betoniarek
3
Fajne podanie, takie idealnie między Lewego a Rózgę tak żeby obaj nie mieli szansy dobiec
0
Dobra ten Rózga do zamrażarki
3
Dzisiaj piłkarze chcą nam dać dłuższy mecz = więcej radości
5
Dobra gdzie jest ten Zieliński z Interu bo słyszałem że dobry pomocnik, rozgrywa od tyłu i w ogóle...
0
Jak słyszę Borka na mikrofonie to tęsknię za Ołłowskim
0
Wychodzenie spod pressingu kuleje
11
O co chodzi z tym sędzią XD. Przecież to Albańczyk faulował
4
@heniusss sugerujesz, że naszego Rekina nie ceniłby tak wysoko?