kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
@Karol145 Wszystkie bramki na konto obrony.
0
@Marcelinho99 Michniewicz dosłownie był w takiej sytuacji i awansował, ze znacznie gorszą kadrą.
8
City zapłaciło 80 mln za zmiennika, a Liverpool 150 mln.
3
@Pedri16Future Żeby tylko 60 tysięcy... Nikt nie bierze pod uwagę kosztów urzędniczych, pieniędzy przemielonych przez biurokrację, by ta kasa mogła wzbogacić naszego "artystę".
1
@MessiForeverTheBest Gdyby nie kontuzje to na pewno by coś podziałał w tym PSG, moim zdaniem po prostu miał pecha.
6
Mbappe i Haaland zjadają wyniki poprzedników. Co ciekawe, Yamal ma 18 lat i już 46 goli w dorosłej piłce, a zaczynał na najwyższym poziomie. On też szykuje się na mocnego goleadora.
0
@NeroTFP1 Teraz jest jeszcze łatwiej, ja np. zdawałem z kamerą cofania.
0
@Kazragore Jakbym miał wymieniać moje ulubione postacie to musiałbym wymienić całą kadrę serialu, więc chyba sobie odpuszczę :)
3
I tak to właśnie jest. Hiszpania, Francja, Niemcy grają sobie jakieś mecze o pietruszkę, a my już dzisiaj w wielkim finale. I co, łyso? Warto było wychodzić z grupy?
2
@Cryptolis To, co opisałeś, sprawia jednocześnie, że łatwiej było się utożsamiać z postacią Neda. To był świetny ruch narracyjny, do Królewskiej Przystani, w świat intryg i spisków wchodziliśmy z perspektywy postaci, dla której to wszystko było czymś obcym. Był fatalnym graczem, to prawda, ale to jeden z powodów, dla których budził największą sympatię.
0
@Chimera Nie wiem, czy znam inny serial w którym byłoby tak wiele porywających kreacji aktorskich. Ale cóż, wielka w tym zasługa Martina, który wszystkie te postaci i ich wątki napisał i zrobił to fenomenalnie.
3
@Colon To zachęcam obejrzeć, u mnie GoT to topka najlepszych seriali, zwłaszcza sezony 1-4 - tym dałbym 10/10.
5
Ned Stark i Oberyn Martell... Tych postaci się nie zapomina.
0
@MesQueUnClub_87 Upadek jednej legendy, początek drugiej. Ten pakt z diabłem musiałby zostać podpisany dla dobra Barcelony i Lamine Yamala.
0
@Gibbon_FCB Odważnie :)
0
Wygrywamy Ligę Mistrzów, ale w następnym sezonie Leo Messi idzie do Realu Madryt robić swój last dance. Tak, czy nie?
0
@mekston Niee, tak po prostu mnie wzięło na wspominiki. A Szwecja to obecnie taki średniak europejski, jak my właśnie. Bardziej chodziło mi o takie ścisłe grono, top 10 najlepszych drużyn w danym czasie.
0
@meteo100 No właśnie ciężko, ale jakby tak dalej szukać, to dopiero w 82 roku byłyby jakieś zwycięstwa.
0
@Beztroskii Guardiola wybrał do składu Erlinga Haalanda, a nie wszechstronnego Alvareza. I pozbył się Argentyńczyka bez żalu.
0
Ostatni zwycięski mecz o stawkę z rywalem z najwyższej półki w wykonaniu reprezentacji Polski to 2:0 z Niemcami w 2014 roku w el. do mistrzostw europy 2016.
By znaleźć takie zwycięstwo, ale na wielkiej imprezie (mundial, Euro), musimy cofnąć się do 1986 roku i meczu z Portugalią (1:0).
0
1 wygrana z Anglią...
0
@JimMorrisonFCB Sorloth mu gole podbiera, łajdak.
4
Julian Alvarez w rozgrywkach La Ligi: 25 goli i 8 asyst w 66 występach
1
@barcanawieki Lewandowska to jest taka najbardziej stereotypowa starzejąca się Polka, która myśli, że będzie wiecznie młoda i zachowuje się jak nastolatka. Zamiast wspierać męża i się ustatkować - baciaty z spoconymi, umięśnionymi Alvaro, jakieś plemienne obcieranie się z kontekstem seksualnym, w dodatku udostępniane publicznie... Do tego faktyczne umniejszanie Robertowi - bo on to miał talent i tylko go musiał wykorzystać, a ona na przykład wszystko osiągnęła ciężką pracą.
Uważam, że Barcelona jest stratna o jakieś 10-15 bramek przez to, że Lewy musi się z tą kobietą użerać.
0
Juve to chyba najgorsza drużyna we Włoszech, do jakiej mógłby pójść Lewy. Od wielu lat w kryzysie, byłyby wobec niego gigantyczne oczekiwania i presja na wyniki. Do tego styl który delikatnie mówiąc by mu nie sprzyjał. I spora konkurencja - młodzi Vlahović i Kolo-Muani, solidny David i Milik, który gdy nie jest w szpitalu, to jakiś tam poziom daje z ławki. Nie miałby łatwiej o skład niż u nas.
0
@Kozinho. Wiadomo
0
@cules100pro Wiadomo, to tylko takie zdjęcie. Ale można wziąć nawet 5 w kolejności najdroższego zawodnika z każdej pozycji w Hiszpanii i wciąż miałbyś lepszą kadrę, niż nasza.
0
@Transu96 Ferran akurat jest stałym członkiem składu Hiszpanii i wykręca tam świetne liczby. Ostatnio mniej gra, bo wcześniej Fuente wystawiał go na prawym skrzydle, a teraz jest tam niekwestionowany Yamal
1
Klasycznie, 3 jedenastka Hiszpanii deklasuje pierwszą Polski.
0
Efekt Tuska, czy takie mamy po prostu czasy?