1

Mbappe wraca do pierwszego składu, wiemy, czego można się spodziewać :)

1

@Adran360 Tylko Premier League jest nimi tak skrajnie wypchana. Inne ligi są normalne. Może poza Ligue 1, ale to w ogóle jest dziwny twór, z jednej strony arabskie PSG, z drugiej strony masa drużyn które stały się już filiami bogatszych klubów z PL.

0

Nie byłbym w stanie się emocjonować angielską piłką, dla mnie to wszystko sztuczne twory opierające się na gigantycznej kasie znikąd. Już prędzej bym oglądał Serie A, tam o wiele bardziej czuć tę atmosferę mimo karkołomnego stylu i taktyki.

2

@Kessie @Frimpong

0

Przecież Salah w tym sezonie to jest poziom Ansu Fatiego. Dlaczego on dostaje tyle minut, to tylko Slot wie.

1

@Encore W ważnych meczach strzela rzadko

1

Hat trick, hat trick, hat trick

0

Salah idzie do Arabii, czy do MLS'u?

0

@mekston Właśnie Bayern pewny tytułu może mocno mu sprzyjać, koledzy na pewno będą na niego grać, jak dawniej na Lewego. Szanse oczywiście nie za wysokie, na wyrównanie rekordu dałbym... 15%.

2

Haalandinho z dubletem

0

Penalti claro, Haalandzik z szansą?

3

Wszyscy trąbią o tym, jaka to zła Anka, bo tańczy baciatę z sympatycznymi Hiszpanami. A nikt nie pamięta, jak Lewy zdradzał ją z parszywym Niemcem Reusem.

1

Ten angielski hit wygląda jak przeciętny mecz Barcelony z Rayo Vallecano w niedzielę o 14.

0

@MirusAmisz Ale skład raczej my mielibyśmy lepszy po przyjściu Haalanda.

0

Zastanawiam się co stworzyłoby lepszą drużynę - przyjście Haalanda do Barcelony, czy przyjście Flicka do City.

1

@escarabajo Od Serie A się jednak brutalnie odbił

0

Harry Kane nie zagra dzisiaj z Freiburgiem, czyli na wyrównanie rekodu będzie miał jeszcze tylko 6 kolejek. Niemniej, 10 goli w 6 spotkań to dalej realny wynik, gdy mówimy o zawodniku tej klasy i patrząc na częstotliwość, z jaką Bayern otrzymuje rzuty karne w tym sezonie.

1

@Danny Gaucho Wydaje mi się, że ego CRa nie pozwoliłoby mu zakończyć kariery w sytuacji, gdy Messi mógłby przejąć jego rekord. Najwyżej przedłuży kontrakt i będzie grać do 45, w końcu to i tak jego klub, gdzie zwalnia trenerów i ustala transfery.

0

@Bernard777 W Interze jest Lautaro, nie potrzebują Lewego.

10

Ciekawe, czy Messiemu będzie chciało się pograć jeszcze te 2-3 lata w MLS, by przebić wynik Ronaldo. Ale podejrzewam, że CR będzie grać w tej Arabii dopóki Messi oficjalnie nie zakończy kariery.

12

Juventus to zły kierunek. Klub w potężnym kryzysie, duża presja na wyniki, gigantyczna konkurencja na pozycji Lewego. Vlahović, Kolo-Muani, David, Milik... Jeśli Włochy, to tylko Milan.

2

@Who_you_mam Jak to mawiał mędrzec - boże, widzisz i nie grzmisz...

0

@Zoker Będę czytać w przyszłości. Na razie zachwycam się stylem i wyczuciem Rothfussa w "Imieniu wiatru". Tak dobrze napisaną fantasy widziałem chyba tylko u Sapkowskiego

2

Dlaczego on tak nie grał u nas... Swoją drogą, to jak piłka jest przewrotna. Przyszedł do PSG, wygrał Złotą Piłkę i Ligę Mistrzów - wszystko, o czym marzył Mbappe, grając tu przez lata. Moim zdaniem równać z tym może się tylko Harry Kane, który poszedł do Bayernu wygrywać trofea, tylko po to, by w pierwszym sezonie trafić na pierwszy sezon Bayernu bez trofeów od jakichś kilkunastu lat.

0

@DragonxNF W tej stronie co podlinkowałeś są, tylko zmieszane z angielskimi z jakiegoś powodu. Masz:
- Droga królów
- Słowa światłości
I dalej pod Oathbringerem. Tutaj niestety wchodzimy w obszar znienawidzonego przeze mnie dzielenia tomów na dwie części, z Pieśnią Lodu i Ognia Martina było tak samo. Jakoś angielskie wydawnictwa nie mają z tym problemu, ale cóż - najpewniej u nas tak musi być.
- Dawca przysięgi, część 1
- Dawca przysięgi, część 2
- Rytm wojny, część 1
- Rytm wojny, część 2
- Wiatr i prawda, część 1
- Wiatr i prawda, część 2

8

Ten ostatni mecz miał Lewy naprawdę dobry, nie wiem, jak można było dać mu za niego negatywną notę. Tyle ile on roboty zrobił w utrzymaniu piłki, w rozegraniu, rozprowadzeniu akcji, wychodząc na ścianę... Nawet te przyjęcia miał, jakby się cofnął o 2 lata do tyłu. Widać, że mu zależało. Chciałbym, by grał tak w Barcelonie.

1

@DragonxNF Coś musiałeś przegapić, bo wszystkie tomy mają polski przekład i są już wydane, nawet w dwóch różnych wydaniach (jedno miękkie i jedno twarde)

1

@Zoker Mam u siebie angielskie wydanie z racji na język i na tą wspaniałą okładkę (niżej podlinkuję). O wiele lepsza niż ta polska, gdzie w obu wydaniach walnęli jakiegoś generycznego rycerza z mierzem i dealuj z tym.
https://www.goodreads.com/book/show/7235533-the-way-of-kings
Ale na razie czeka. Na pewno oczekiwania mam spore, bo już w Mistbornie Sanderson pokazał nieliche zdolności i wyobraźnię, a to Archiwum podobno jest jego opus magnum.

1

@lukkobe Pressing to nie wszystko. Gavi nie ma argumentów by grać na skrzydle. Taka jest moja opinia.

0

Mecz w superpucharze, okej. Ale w szerszej perspektywie Gavi wyglądał tam słabo za Xaviego, ewidentnie strasznie się męczył. Jego najlepsza pozycja pokrywa się niestety z pozycją Pedriego.

Notabene, ten fałszywy skrzydłowy to był chyba jeden z najgorszych wynalazków Xaviego. Ale co zrobisz, jak alternatywą był Ansu Fati.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?