kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@robsesh Ta sytuacja ze wślizgiem to tylko jedno, widziałem inny klip z tego meczu jak szarpał gościa za koszulkę w polu karnym. On ma za małe "boiskowe IQ", żeby nie nazwać tego gorzej. Niczego się nie nauczył po tym, jak kończył nam tym kładzeniem łapsk na rywalach mecze, czy to z Realem w superpucharze w 2024, czy to z PSG. Nie nadaje się do poważnej drużyny. Wracając, w towarzyskim meczu takie wejście, no litości. Twarda gra? On po prostu nie kontroluje tego, co robi.
1
Dana White krótko i trafnie o kontrowersjach związanych z wprowadzaniem AI w UFC.
3
@Leooo Mamy farta, że mają kontuzje, to przynajmniej szanse są wyrównane. Ale dalej mają znacznie mocniejszą kadrę. My się jaramy Pietuszewskim, który zagrał parę meczów i zrobił parę liczb w lidze portugalskiej kiedy ich Gyokeres zdeklasował tę samą ligę jak nikt w ostatnich 20 latach.
2
@blakkudium Lewy niech się weźmie w garść i wraca na najwyższy poziom, tu jest Liga Mistrzów do wygrania, a za rok kolejne trofea z Hansim Flickiem. A potem tak do 40stki w Barcelonie i może odchodzić, wtedy pozwalam.
3
Wystarczy, że będzie solidny i będzie dawał liczby, tak jak wcześniej, przed powrotem Raphy. Za resztę powinni odpowiadać Yamal i Pedri.
1
@PatrychoO Z takimi koszulkami nic nie ugrają, nie ma szans.
1
@Encore Właśnie to raczej w drugą stronę idzie. Po prostu Isak nigdy nie był warty 150 mln.
2
Wciąż czegoś u Araujo brakuje. Jeszcze ze dwie pielgrzymki do Ziemi Świętej, terapia ayahuascą, poważna rozmowa z ojcem i może zacznieć myśleć na boisku, ale to nie jest pewne.
2
@Encore Nieoczywisty wybór, ale dla mnie Książe Półkrwi / Zakon Feniksa. Masa moich ulubionych scen i postaci jest z tamtych filmów - walka Dumbledore'a z Voldemortem, Inferi, Bellatrix, Umbridge, Syriusz, Moody, wątek Ministerstwa Magii, w końcu głębsze pochylenie się nad postaciami Snape'a i Malfoya, więcej mroku, powagi. Świetna muzyka, Hooper radził sobie prawie tak dobrze jak Williams.
0
Wygląda okej, na trzeci komplet świetna.
8
@Vegeta88 Była już taka jedna grupa z Japonią która wyglądała na awans...
6
No, panowie. Ta grupa jest na awans. Tylko trzeba tą Szwecję pokonać.
2
Z jednej strony prezydentowi nie wypada, ale z drugiej ładnie tam chłopaków buduje.
0
@ViscaelBarca2007 Niektórzy zawodnicy są nie do odbudowania. Araujo to jest taka jenga - budujesz, budujesz, układasz pieczołowicie te klocki, ale w końcu to po prostu musi runąć i zawalić nam kluczowy mecz.
0
@chavez Może Neuer? Jak chodzi o same 9tki, to dla mnie Robert był najlepszy, ale tutaj bardzo ciasno z Suarezem i na pewno Kane jeszcze powalczy o ten tytuł.
4
Uwaga na uszy, jeśli ktoś chce obejrzeć. Ale patrzę na ten film i widzę, że Araujo NICZEGO się nie nauczył przez ten rok. Dalej kładzie łapy bez powodu na przeciwniku, bezmyślne wślizgi, desperackie łatanie błędów ustawienia. On nie może u nas grać, nie nadaje się do tego. Nie stać nas na luksus posiadania Rudigera w składzie, gdzie nie mamy ze sobą komitetu sędziowskiego.
1
@speedweed Lekki stempel XD. Dobrze, że wspomniałeś tu Rudigera, bo on też powinien siedzieć w więzieniu.
@Foton Trafił w piłkę, to można nogę urwać?
6
Dobra, Araujo do więzienia za ten wślizg. Japierdziele, niech on już wyjedzie do tego Izraela i tam zostanie. To nie jest zawodnik na poważny klub.
1
@Vurt Klasyczny Rashford, drybling przez pół boiska i podanie do nikogo
0
@BojanKriKicz W tym sezonie Yamal znacznie lepszy od Raphy. Ale musi to podtrzymać.
0
4 kontuzja Raphy w tym sezonie, jak już pech, to na całego.
2
@Damian11 Rashford grał okej, zrobił świetne liczby pod nieobecność Raphy. 30 mln jest warty na spokojnie.
2
Wygląda na to, że Lamine Yamal i Pedri będą musieli w kwietniu udowodnić, że są na tym samym poziomie co Raphinha jak chodzi o wpływ na grę.
0
@directedbyfcb Flick powinien częściej zdejmować go w okolicach 60 minuty, gdy mecz jest ustalony, ale klub z zasady nie gra meczów o nic.
0
@directedbyfcb Lamine Yamal ma 18 lat, powinien częściej odpoczywać. Tego talentu może nie starczyć na długo, jak tak dalej pójdzie. Nie każdy ma dyscyplinę CR7
0
@FCB24 Też, ale klub raczej nie gra typowych meczów o nic, jak spotkania towarzyskie.
11
Tuchel odpuszcza mecz z Urugwajem Kane'owi, Sace i Rice'owi, bo zagrali mnóstwo minut w klubie w tym i w poprzednim sezonie.
"Mają u mnie kredyt zaufania. Dla ich dobra, żeby dać im odpocząć psychicznie i fizycznie, wszyscy na tym skorzystamy."
Lamine Yamal nie ma tego luksusu (zagrał 1200 minut więcej od Kane'a przez ostatnie 2 sezony) i zagra w meczu o nic z Serbią.
2
Chyba już wiemy, kto będzie nowym (starym) trenerem kadry jak już odpadniemy ze Szwecją
2
@Chimera Dlatego obu bym nie brał. W najgorszym przypadku można wziąć Rashforda za 30 mln i nim tam grać na przemian z Lewym, ewentualnie próbować Olmo na fałszywej 9tce. W głowie mam Real, który po odejściu Benzemy grał bez dziewiątki (wiekowy Joselu wchodził na końcówki) i wygrał Ligę Mistrzów.
3
Z tej dwójki Osimhen, bo to prawdziwa dziewiątka, a nie jakiś twór dziewiątkopodobny.