0

@directedbyfcb dlaczego dobra skoro Lewy jest bliżej bramki niż Cubarsi a ten bliżej niż madryciok

0

@Tasde akurat to z boiska mogło być ciężkie do interpretacji

2

@Gibbon_FCB madrycioki nie muszę nic robić by nimi być :) wierzyłem po 0-4 z PSG będę wierzył i teraz

0

@FabianekMrozek lekkie przesunięcie wtedy walentynki i rewanż chyba dzień kobiet

3

Najpiękniejsze jest to, że przy 0-4 nikt tej Barcy jeszcze nie skreśla, 1% chance 99% faith

0

Oni to zinterpretowali, że palce Cubarsiego były dalej niż pięta Lewego xd i stopa madrycioka pomiędzy nimi, hit

2

@krisubarca i jeszcze półautomat nie zadziałał xd

1

@Nazio_87 kolejność osób licząc od najbliższego od bramki
1. Lewy
2. Cubarsi
3. Jakiś kiep
Jak to jest spalony?

0

@BulaKG jak pilka była bliżej bramki niż obrońca

0

Niech mi ktoś wytłumaczy jak spalony może być gdy piłka jest zagrywana do tyłu?

0

@Kozinho. Niedaleko pada śmieć od śmietnika

0

@ElKamil strzelili ale śmiecie wydrukowali spalonego

0

@AduŚ07 no rzeczywiście, od razu odpadamy

2

42 lata ten Gargamel ma? Xddd widać, że obciąganie madryciakom nie służy

0

@Hosh nasi powinni to samo zrobić

3

Hahaha zjeb z gwizdkiem nawet się nie kryje xddd

1

Dla nas za mało, Membipi już by stał na 11 metrze

1

Fajne boisko, w okręgówce grałem na 3x lepszych

0

@Azi a nawet jeśli to Cubarsi non stop był za lewym nawet na ćwierć sekundy nie był wychylony dalej

1

@Deathwing112 ale jedna zabrali

3

Jeszcze później tego 2 metrowego spalonego gwizdnij

3

Nie chce mi się tego oglądać, nie ze względu na wynik a te pizdy sędziowskie

3

Rezerwy na rewanż i niech jadą z sędziami jak z kur...

2

Ale powinni grzać w gazetach tego spalonego widmo

2

No i gdzie się ten spalony, kurwa !!!!

0

Dawać linie śmiecie

0

@Technik Argentyńczycy raczej asami intelektu nie są

1

Co oni szukają jak od Lewego poszła do tyłu piłka

2

Coś wynajdą pewnie

0

Jaka jest najwyższa porażka Barcy Flicka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?