karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb dlaczego dobra skoro Lewy jest bliżej bramki niż Cubarsi a ten bliżej niż madryciok
0
@Tasde akurat to z boiska mogło być ciężkie do interpretacji
2
@Gibbon_FCB madrycioki nie muszę nic robić by nimi być :) wierzyłem po 0-4 z PSG będę wierzył i teraz
0
@FabianekMrozek lekkie przesunięcie wtedy walentynki i rewanż chyba dzień kobiet
3
Najpiękniejsze jest to, że przy 0-4 nikt tej Barcy jeszcze nie skreśla, 1% chance 99% faith
0
Oni to zinterpretowali, że palce Cubarsiego były dalej niż pięta Lewego xd i stopa madrycioka pomiędzy nimi, hit
2
@krisubarca i jeszcze półautomat nie zadziałał xd
1
@Nazio_87 kolejność osób licząc od najbliższego od bramki
1. Lewy
2. Cubarsi
3. Jakiś kiep
Jak to jest spalony?
0
@BulaKG jak pilka była bliżej bramki niż obrońca
0
Niech mi ktoś wytłumaczy jak spalony może być gdy piłka jest zagrywana do tyłu?
0
@Kozinho. Niedaleko pada śmieć od śmietnika
0
@ElKamil strzelili ale śmiecie wydrukowali spalonego
0
@AduŚ07 no rzeczywiście, od razu odpadamy
2
42 lata ten Gargamel ma? Xddd widać, że obciąganie madryciakom nie służy
0
@Hosh nasi powinni to samo zrobić
3
Hahaha zjeb z gwizdkiem nawet się nie kryje xddd
1
Dla nas za mało, Membipi już by stał na 11 metrze
1
Fajne boisko, w okręgówce grałem na 3x lepszych
0
@Azi a nawet jeśli to Cubarsi non stop był za lewym nawet na ćwierć sekundy nie był wychylony dalej
1
@Deathwing112 ale jedna zabrali
3
Jeszcze później tego 2 metrowego spalonego gwizdnij
3
Nie chce mi się tego oglądać, nie ze względu na wynik a te pizdy sędziowskie
3
Rezerwy na rewanż i niech jadą z sędziami jak z kur...
2
Ale powinni grzać w gazetach tego spalonego widmo
2
No i gdzie się ten spalony, kurwa !!!!
0
Dawać linie śmiecie
0
@Technik Argentyńczycy raczej asami intelektu nie są
1
Co oni szukają jak od Lewego poszła do tyłu piłka
2
Coś wynajdą pewnie
0
Jaka jest najwyższa porażka Barcy Flicka?