1

To kwit powinien być

2

Dobra Rapha przydałoby się bys wrzucił jakikolwiek bieg

4

Przecież to ewidentny spalony

0

Ale zameczek ustawiony

1

Brawo Lewy zamiast 0-1 to 1-0

0

To jakiś krewny Casemiro?

1

Casado zmień buty albo się

0

@Seneka Sete zrobił

1

Przeżył synuś Cholo?

1

Casado to dziś na karuzeli

1

No jakby Llorente padł to ciekawe czy by tu karnego nie było

0

No jak można tego nie strzelić:/

0

Ależ przestrzelił :/

0

Jakie saneczki w marcu xd

2

Vini wariacie akurat herbatkę piłem xdd

0

Podpierająca to karny?

0

@Tuc też uważam, że każde nieprzypadkowe dotknięcie twarzy to czerwo powinno być

1

Odpaliłem mecz 10min temu real nie umie wyjść z połowy i pewnie też mecz wygrają

0

Julianek poślizg imienia Stevena Gerarda

0

@ini_barca no podwójne dotknięcie

2

Ile tam doliczonego?

0

@Oskar00 chłopie oni tak co roku nie mają szans

0

Korci włączyć:/

0

@Sapos93 to od oglądaniu realu

2

Jak dwa sezony temu byłem na Camp Nou i widziałem go na żywo to zrobił na mnie największe wrażenie, jego dynamika była nadprzeciętna a teraz dorzucił używanie mózgu i widać efekty, myślę że może się jeszcze chłopak rozwinąć

1

@Koni8M co tu ma forma, pozycję wygrał po prostu silniejszy fizycznie bydlak

5

@ViscaelBarca2007 nigdy nie wiesz w jakiej formie dostaniesz dany zespół, pewnie PSG z początku fazy ligowej dostałoby oklep

0

@Uukasz_93 nie zawsze :)

1

Real się doślizga pewnie do finału a może nawet go wygra i znowu będzie wciskanie balona męczennikowi ewentualnie mekambe

1

@kuz chłop by smalec ze skwarkami ojebal to by chodził jak zły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?