0

Uuuuff ale kambulec z serca

2

O nie chyba tam nie ma spalonego ://

0

Pedri dziś sporo strat

0

Oczywiście prawie przez de Jonga mało nie straciliśmy

0

Ahhh a co by tu było bez tego czerwa? Myślę że łatwe 3-0 i spokojny rewanz

1

Jebany jak zmieścił, brawo Rapha

1

Yamalek się wkurzy

0

@FCB NA ZAWSZE! Barkiem w plecy nooo nie wiem 50/50

0

@La Pulgaa chłop już powinien być pod prysznicem, jak nie czerwo bezpośrednie to druga żółta

0

A Araujo za co dostał?

0

@domin1515 plus oni dostają faul na de jongu i czerwo dla Benfiki

0

Ale Rapha to strasznie zjebał to jest seta

1

No tak tak brawo sędzia, koperta typie ci wystaje z kieszeni

1

No nawet kurwy nie sprawdzą

1

Nie no czerwo to jest

1

Dawaj czerwo i gramy po równo

2

Ale Szczena nam ratuje dupsko

0

@krol211 po co Inigo odskoczył żeby nie faulować, właśnie powinien to zrobić nawet na żółtko

3

Lewy mógł po prostu cofnąć na stoperka, główki wygrywa

1

@Piecu11 jeśli jest 1-0 i 90 to walisz typa do gleby, jeśli 0-0 i 20 minuta to wyjmujesz piłkę z siatki i lecisz odrobić

0

Jeszcze Pedri dziś jakiś nieswój:/ aj aj a tak fajnie wyglądał ten mecz

0

Ehhh szkoda, że Olmo :/

0

Kto do boksu? Yamalek?

1

Kurde milimetry i trafiłby w te piłkę ://

0

Tam de Jonga dwoma rekoma był pchany

0

Ktoś kiedyś mówił.Cubarsi by nie zrobił tego co Araujo

0

@Marcelinho132 ja jak widzę holenderska panienkę to mam odruch...

2

@Ogorinho1974 nigdy się nie liczyły podwójnie

0

Hahaha co chłop dał wrzutkę xdd

2

Niech ktoś powie Simeone, że już się nie liczą bramki na wyjeździe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?