karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real się doślizga pewnie do finału a może nawet go wygra i znowu będzie wciskanie balona męczennikowi ewentualnie mekambe
1
@kuz chłop by smalec ze skwarkami ojebal to by chodził jak zły
0
@Messiah10 prawie jak mekambe na ogórkach z City
1
@regatta52 boisko na olimpijskim jest 4 metry dłuższe i 2 szersze
3
O co chodzi, PSG miało przecież zostać wyjaśnione przez pierwszy bardziej poukładany zespół i dlaczego tak się nie dzieje? zadumanatwarz.jpg
1
@Filipem Torre to taki Torres bez s
1
Oho zaczyna się wyścig kurczaków bez głowy
0
Poprzestawiał Gaviczka
2
Benfica chciałaby chyba już pod prysznic
3
Rapha na spalonym był
0
Podobnie pewnie pierwszy mecz by wyglądał, szkoda tego czerwa
0
@KrwawiaceoczyVEB dał przywilej
0
Yamalek w halowkach gra to patrzecie teraz jak zmieni
0
14 stopni w Barcelonie uuuupał
1
Jak ma tak asystować to dla mnie może nie strzelać do kolejne 3 miesiące
1
Araujo świetne wyprowadzenie piłki, podać do Kounde i wyjebane niech sobie radzi
1
Tam tak padało czy oni tak zrosili te murawę?
2
Czy mi sie wydaje czy piłka ledwo się tacza po murawie taka jest mokra
0
Jest tu ktoś kto ogarnia likwidację szkód?
0
@ranger3120 świnie się nie pocą
2
@Bulbazaur17 no masz rację a ten post nie ma większego sensu, to raczej powinno byc
-kto tam? (pyta Szczena)
-piłkarze Benfici
0
Ciekawe czy nam by takiego karnego gwiezdneli co Bayernowi
0
Ciekawe czy ramadan miał wpływ na słaby występ Salaha i Lamina
3
Co ten chłop pierd.... w studio, no de Jong wyskakuje i zostaje pchnięty to jak miał zawalczyć o piłkę
0
@yoli jedna zajebista w 20sekundzie, potem ta główka z bliskiej odległości i strzał z pola karnego łysego, reszta to fluki te strzaly, na plus jeszcze piąstkownie i łapanie dośrodkowań
0
Lol Szczęsny top5 w największej liczbie podań
1
@Kapitan hawk Jaszyn to by bardziej leżał
0
@ElKamil przed tym meczem mówiliśmy oby się nie powtórzyła sytuacja z Araujo z PSG:p
0
Eee ciekawiej było jak Wojtuś odjebal xd 5-4 >> 1-0 :p
6
Typie grałeś 11 na 10 przez cały mecz a płaczesz, że za wcześnie skończył xdd