1

Real się doślizga pewnie do finału a może nawet go wygra i znowu będzie wciskanie balona męczennikowi ewentualnie mekambe

1

@kuz chłop by smalec ze skwarkami ojebal to by chodził jak zły

0

@Messiah10 prawie jak mekambe na ogórkach z City

1

@regatta52 boisko na olimpijskim jest 4 metry dłuższe i 2 szersze

3

O co chodzi, PSG miało przecież zostać wyjaśnione przez pierwszy bardziej poukładany zespół i dlaczego tak się nie dzieje? zadumanatwarz.jpg

1

@Filipem Torre to taki Torres bez s

1

Oho zaczyna się wyścig kurczaków bez głowy

0

Poprzestawiał Gaviczka

2

Benfica chciałaby chyba już pod prysznic

3

Rapha na spalonym był

0

Podobnie pewnie pierwszy mecz by wyglądał, szkoda tego czerwa

0

@KrwawiaceoczyVEB dał przywilej

0

Yamalek w halowkach gra to patrzecie teraz jak zmieni

0

14 stopni w Barcelonie uuuupał

1

Jak ma tak asystować to dla mnie może nie strzelać do kolejne 3 miesiące

1

Araujo świetne wyprowadzenie piłki, podać do Kounde i wyjebane niech sobie radzi

1

Tam tak padało czy oni tak zrosili te murawę?

2

Czy mi sie wydaje czy piłka ledwo się tacza po murawie taka jest mokra

0

Jest tu ktoś kto ogarnia likwidację szkód?

0

@ranger3120 świnie się nie pocą

2

@Bulbazaur17 no masz rację a ten post nie ma większego sensu, to raczej powinno byc
-kto tam? (pyta Szczena)
-piłkarze Benfici

0

Ciekawe czy nam by takiego karnego gwiezdneli co Bayernowi

0

Ciekawe czy ramadan miał wpływ na słaby występ Salaha i Lamina

3

Co ten chłop pierd.... w studio, no de Jong wyskakuje i zostaje pchnięty to jak miał zawalczyć o piłkę

0

@yoli jedna zajebista w 20sekundzie, potem ta główka z bliskiej odległości i strzał z pola karnego łysego, reszta to fluki te strzaly, na plus jeszcze piąstkownie i łapanie dośrodkowań

0

Lol Szczęsny top5 w największej liczbie podań

1

@Kapitan hawk Jaszyn to by bardziej leżał

0

@ElKamil przed tym meczem mówiliśmy oby się nie powtórzyła sytuacja z Araujo z PSG:p

0

Eee ciekawiej było jak Wojtuś odjebal xd 5-4 >> 1-0 :p

6

Typie grałeś 11 na 10 przez cały mecz a płaczesz, że za wcześnie skończył xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?