2

Lągle pało wbijaj swojaka za te wszystkie w barwach Barcy

0

@Piotr,1985 czyli typowy mecz Robercika

1

Od sęka się odbiło a ten że ależ szybkie odegranie xd

0

Źle wygląda ta połowa :/

0

Ale typy aktorzyny przebrzydle

2

Yyy tu nawet faulu nie było chłop sam padł

0

Kurde niezbyt dobrze ten Eric wygląda :/

0

To jest kryminał to zagranie Raphy

0

Lągle żebyś Ty tak za Barcę walczył

2

Nie czaje tego Yamala dogrania ma takie dokładne a strzały jakieś kapcie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co się anatomii uczą chłopaki

0

@MesQueUnClub96 oglądam jednym okiem dwoma od 15 min i pierwszy raz usłyszałem jego nazwisko przed chwilą

0

Yyy skąd Fermin na boisku? :o coś ominąłem?

1

W sumie gdyby Frenkie pierwszy położył nogę to on by dostał stempla

0

No stempelek ale temu akurat się należy

2

Xd serio gwizdnął przez to Pedri to dobry chłopak i przepraszał przeciwnika?

0

I cyk Pedro czerwo

1

co Pedri wyczarował ale by była asystka ajjj

4

wyprostowana noga od tyłu, jak to ma nie być czerwo

0

@Destroyer_of_Worlds także abyśmy dziś wzięli z nich przykład

5

Typ se kręci kółeczka i daje do boku zamykając koledze jakiekolwiek zagranie, zamiast samemu szukać przerzutu... O I z tego bramka pięknie...

2

Szkoda, że w pierwszym meczu remisik nie padł

0

@agaFCB tablety na trzy miesiące, ale czasem właśnie kleszcze łażą po sierści więc teoretycznie mogą przejść na właściciela, ale jeśli się wbija w skórę psa to umierają

0

Ojoj to czerwo będzie

2

Jezu widziałem to już w sieci

0

hahaha a juz odpaliłem fortune zeby postawić na real

0

chyyyba nie wyszła za linie nie?

1

aj szkoda, że męczennik tam nie zahaczył nóżką

0

haha już perfidnie spalonego chorągiewa pokazała chociaż nie masz szans, że był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?