karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lągle pało wbijaj swojaka za te wszystkie w barwach Barcy
0
@Piotr,1985 czyli typowy mecz Robercika
1
Od sęka się odbiło a ten że ależ szybkie odegranie xd
0
Źle wygląda ta połowa :/
0
Ale typy aktorzyny przebrzydle
2
Yyy tu nawet faulu nie było chłop sam padł
0
Kurde niezbyt dobrze ten Eric wygląda :/
0
To jest kryminał to zagranie Raphy
0
Lągle żebyś Ty tak za Barcę walczył
2
Nie czaje tego Yamala dogrania ma takie dokładne a strzały jakieś kapcie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co się anatomii uczą chłopaki
0
@MesQueUnClub96 oglądam jednym okiem dwoma od 15 min i pierwszy raz usłyszałem jego nazwisko przed chwilą
0
Yyy skąd Fermin na boisku? :o coś ominąłem?
1
W sumie gdyby Frenkie pierwszy położył nogę to on by dostał stempla
0
No stempelek ale temu akurat się należy
2
Xd serio gwizdnął przez to Pedri to dobry chłopak i przepraszał przeciwnika?
0
I cyk Pedro czerwo
1
co Pedri wyczarował ale by była asystka ajjj
4
wyprostowana noga od tyłu, jak to ma nie być czerwo
0
@Destroyer_of_Worlds także abyśmy dziś wzięli z nich przykład
5
Typ se kręci kółeczka i daje do boku zamykając koledze jakiekolwiek zagranie, zamiast samemu szukać przerzutu... O I z tego bramka pięknie...
2
Szkoda, że w pierwszym meczu remisik nie padł
0
@agaFCB tablety na trzy miesiące, ale czasem właśnie kleszcze łażą po sierści więc teoretycznie mogą przejść na właściciela, ale jeśli się wbija w skórę psa to umierają
0
Ojoj to czerwo będzie
2
Jezu widziałem to już w sieci
0
hahaha a juz odpaliłem fortune zeby postawić na real
0
chyyyba nie wyszła za linie nie?
1
aj szkoda, że męczennik tam nie zahaczył nóżką
0
haha już perfidnie spalonego chorągiewa pokazała chociaż nie masz szans, że był