1

No panie sędzio perfidny faul na lewym

0

@Kazragore ja też i myślę czego tu się cieszą

1

Aj akurat teraz Yamal powinien wjeżdżać na pełnej w pole karne

1

Fermin jest zero-jedynkowy jak leci do odbioru, albo zrobi pusty przelot albo wjedzie w nogi przeciwnikowi

0

Pedri jakiś schowany dziś

0

@ViscaelBarca2007 zobaczymy co będzie po przedłużeniu kontraktu

8

No teraz Kounde złamał linie, a chłop zgłupiał albo się przestraszył potężnego Wojciecha

0

Fermin kurczak bez głowy mode

2

@filipo2002 co tutaj było głupiego?

0

@kanver_ no Rapha dotknął na linii więcej jego gol

4

Jaki gigafart, Rapha powinien zjebe dostać

0

Rapha głąb chciał ukraść gola ciekawe czy nie był na spalonym

2

No szczerze to to żółtko z dupy

1

No czysicutko://

10

Tu kwit powinien być dla Balde

0

@BulaKG nieeee bo nie podaje do wielkiego Polaka rodaka!!!11one

0

@yoli sprzedać dzieciaka póki coś wart :))

0

@ProMILs chyba z ikrą

1

@esem91 o chłopie ale zapodałeś, u mnie 2009 rok a na pewno były wcześniej jeszcze bo kontu tu miałem jakoś od 2006?
"uwielbialem go jako pilkarza, ale nie wierzylem w niego jako trenera teraz chcialbym aby został Fergusonem Barcelony bo jest to ikona klubu i ma serce w kolorze Blaugrana a do tego ma nieprzecietne zdolnosci przywodcze :) aaaa na pomocnika moze wziąc Enrique tego czlowiek tez chcialbym zoabczyc kiedys na ławce trenerskiej Barcy"

38

Niech w końcu ten mityczny mental upadnie I sobie głupi ryj rozwali, tego sobie i Wam życzę

0

Hahaha xd brawo Cama

0

Co prosty Angol już szuka pomocy u sędziów

0

@TridenteMSN nie przesadzaj, metr od niego przy takim zasięgu wystarczy się przewrócić, po to jest bramkarz, że jak coś leci w bramkę to to wybić

6

To nie jest żółta? Dwukrotny faul taktyczny

0

Pan Brewka w szoku

0

@wyrek no właśnie o tym mówię, że nawet 3-0 tutaj mnie jakoś nie podnieca bo wiem co będzie się działo w rewanżu

0

Nieee no nie nabierzecie mnie kolejny raz, Arsenal niby ma wywalić real z LM? No way

2

Ale rogalik z masełkiem

3

O kurde jaka brameczka Lautaro :o widziałem też te interwencje Kurtuły co niby God mode xdd dajcie spokój najzwyklejszy strzał, który powinien być obroniony przez każdego bramkarza

1

Eee nie ma Thierriego w studiu? Pewnie na trybunach siedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?