karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co to za chaos?
1
I przytaczają jakieś mecze z prehistorii jak to zwykle mają w zwyczaju
15
Debilny, brutalny atak na piszczel jeszcze z naskoku jakiegoś, 3 mecze to powinno być minimum a skończy się wszyscy wiemy jak
0
Chłop przejął piłkę, 3 typów skręcił na metrze a la Bamba płacze że nie wykończył lepiej
0
Co się stało z Araujo?
1
Jak za takie padolino można kwita nie dać, przebrzydły Afroamerykanin
0
no i gdzie linia spalonego?
0
@barcelonaLM i mówi kto jak jest ubrany xddd
0
@Archie żurek ze swojską kiełbasą od babci i pieczony kurczak faszerowany czosnkowo-ziolowym masłem z fasolką szparagową
0
@Gacek5 Gul, Vex, Ohm
0
@heniusss c+ to nie eleven albo TVP, tam zazwyczaj był dobry komentarz nawet kiedyś Ołłowskiego dało się słuchać
0
@kamiVeB taaa gruba głupota
1
@gukwa *tapet, komentarz sponsorowany przez dr Miodka :)
0
@Azrik szkoda, że jak łamaga :((
4
Jezu Fateusz mogłeś asystke dać
0
@DolMac ooo dzięki, ja przeczytałem 'lewy chce srać w...." I myślę wtf xd
0
@creative7 a co było napisane bo mi się nie udało odczytać
1
Tylko ja widzielem jakiś transparent po polsku do lewego?
2
Ta 10 na plecach xddd
0
Tam ktos napisał chce srać na...? Coooo?
1
Jaki press przy 4-0, brawo
1
Ale było psioczenia na każdego z el tridente
0
@Patrykl145 awans Barcy i odpadnięcie realu
1
Ale w obronie to Fermin jest daremny, przy wystawianiu ocen proszę administrację o policzenie ile razy chłopak poleciał na raz, na prostych nogach
0
Ciekawe czy piękny holender walczy o pieniążki czy serio coś mu przeskoczyło i będziemy mieli z niego w końcu pociechę
0
Ale Pedri dziś nieswój, w ogóle pod grą go nie widać
0
@aspr1me jest źle ale i dobrze, ujowo ale też zajebiście no jakoś tak się kręci, streszczenie z La bamby
1
No panie sędzio perfidny faul na lewym
0
@Kazragore ja też i myślę czego tu się cieszą
1
Aj akurat teraz Yamal powinien wjeżdżać na pełnej w pole karne