2

Co to za chaos?

1

I przytaczają jakieś mecze z prehistorii jak to zwykle mają w zwyczaju

15

Debilny, brutalny atak na piszczel jeszcze z naskoku jakiegoś, 3 mecze to powinno być minimum a skończy się wszyscy wiemy jak

0

Chłop przejął piłkę, 3 typów skręcił na metrze a la Bamba płacze że nie wykończył lepiej

0

Co się stało z Araujo?

1

Jak za takie padolino można kwita nie dać, przebrzydły Afroamerykanin

0

no i gdzie linia spalonego?

0

@barcelonaLM i mówi kto jak jest ubrany xddd

0

@Archie żurek ze swojską kiełbasą od babci i pieczony kurczak faszerowany czosnkowo-ziolowym masłem z fasolką szparagową

0

@Gacek5 Gul, Vex, Ohm

0

@heniusss c+ to nie eleven albo TVP, tam zazwyczaj był dobry komentarz nawet kiedyś Ołłowskiego dało się słuchać

0

@kamiVeB taaa gruba głupota

1

@gukwa *tapet, komentarz sponsorowany przez dr Miodka :)

0

@Azrik szkoda, że jak łamaga :((

4

Jezu Fateusz mogłeś asystke dać

0

@DolMac ooo dzięki, ja przeczytałem 'lewy chce srać w...." I myślę wtf xd

0

@creative7 a co było napisane bo mi się nie udało odczytać

1

Tylko ja widzielem jakiś transparent po polsku do lewego?

2

Ta 10 na plecach xddd

0

Tam ktos napisał chce srać na...? Coooo?

1

Jaki press przy 4-0, brawo

1

Ale było psioczenia na każdego z el tridente

0

@Patrykl145 awans Barcy i odpadnięcie realu

1

Ale w obronie to Fermin jest daremny, przy wystawianiu ocen proszę administrację o policzenie ile razy chłopak poleciał na raz, na prostych nogach

0

Ciekawe czy piękny holender walczy o pieniążki czy serio coś mu przeskoczyło i będziemy mieli z niego w końcu pociechę

0

Ale Pedri dziś nieswój, w ogóle pod grą go nie widać

0

@aspr1me jest źle ale i dobrze, ujowo ale też zajebiście no jakoś tak się kręci, streszczenie z La bamby

1

No panie sędzio perfidny faul na lewym

0

@Kazragore ja też i myślę czego tu się cieszą

1

Aj akurat teraz Yamal powinien wjeżdżać na pełnej w pole karne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?