0

@Antimadridista_WR typowy "super" mecz blondaska czyli nic do przodu i truchtem w obronie

0

Gavi mecz widmo

0

Nie spalił? Bo chyba centymetry

0

Małolat z dziadkiem ❤️

0

Coś to źle zaczęło wyglądać, Atleti za dużo do głosu dochodzi

2

Piękny powrót de Jonga

1

Kounde znowu prawie dał babola:/

10

Szczena ze szlugiem w jednej ręce nawija chłopa

1

Szkoda, że spuścili z tonu, jednobramkowa zaliczka jest dość śliska

0

Ciekawe czy wzięli aviomarin

0

Przy tym pierwszym kontakcie może i by się dało coś znaleźć

2

Znając Yamalka to padolino ale niech pokażą powtórkę

0

Rapha dziś jakiś mało konkretny prócz tych różnych

1

@Ramon_Villaverde Laskowski strzeliłby dwie setki

0

@kamiVeB albo przecięcie na wslizgu i żadnego zagrożenia

1

Ciepło się zrobiło:o

0

@Aureczek szkoda tylko że nie faulował przy akcji na 0-2, złapałby kwita ale przy jego "agresywnej" grze to raczej nic złego

0

Nie dość, że rekin zwalił dwie setki to jeszcze mógł spalić gola Pedriego

2

I pomyśleć że jakbyśmy mieli jakiegoś Saviole dziś na 9 to byłoby 5-2

1

Tego Galana to jutro dopiero GreenKeeper wyciągnie z murawy

0

Ale piękny wyblok

1

Ale go wypatrzył Rapha!! Najs

0

@Who_you_mam bo Olmo to zajebisty zmiennik w 60minucie, ja bym dał Casado lub Gaviego

0

Szkoda tego początku, od 15-20min wybijają tylko piłkę na oślep byle dalej od pola karnego

6

Lągle ze względu na stare czasy poproszę jakis wylew w polu karnym

0

Ktoś prócz Casado nie strzelił bramki w tym sezonie?

3

Cholo odpuść, w LM macie ważniejsze mecze ;)

0

Ale meczycho uuuff

0

Moje dziecioki kochane

0

No to niezłe 3-0 dla Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?