karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR typowy "super" mecz blondaska czyli nic do przodu i truchtem w obronie
0
Gavi mecz widmo
0
Nie spalił? Bo chyba centymetry
0
Małolat z dziadkiem ❤️
0
Coś to źle zaczęło wyglądać, Atleti za dużo do głosu dochodzi
2
Piękny powrót de Jonga
1
Kounde znowu prawie dał babola:/
10
Szczena ze szlugiem w jednej ręce nawija chłopa
1
Szkoda, że spuścili z tonu, jednobramkowa zaliczka jest dość śliska
0
Ciekawe czy wzięli aviomarin
0
Przy tym pierwszym kontakcie może i by się dało coś znaleźć
2
Znając Yamalka to padolino ale niech pokażą powtórkę
0
Rapha dziś jakiś mało konkretny prócz tych różnych
1
@Ramon_Villaverde Laskowski strzeliłby dwie setki
0
@kamiVeB albo przecięcie na wslizgu i żadnego zagrożenia
1
Ciepło się zrobiło:o
0
@Aureczek szkoda tylko że nie faulował przy akcji na 0-2, złapałby kwita ale przy jego "agresywnej" grze to raczej nic złego
0
Nie dość, że rekin zwalił dwie setki to jeszcze mógł spalić gola Pedriego
2
I pomyśleć że jakbyśmy mieli jakiegoś Saviole dziś na 9 to byłoby 5-2
1
Tego Galana to jutro dopiero GreenKeeper wyciągnie z murawy
0
Ale piękny wyblok
1
Ale go wypatrzył Rapha!! Najs
0
@Who_you_mam bo Olmo to zajebisty zmiennik w 60minucie, ja bym dał Casado lub Gaviego
0
Szkoda tego początku, od 15-20min wybijają tylko piłkę na oślep byle dalej od pola karnego
6
Lągle ze względu na stare czasy poproszę jakis wylew w polu karnym
0
Ktoś prócz Casado nie strzelił bramki w tym sezonie?
3
Cholo odpuść, w LM macie ważniejsze mecze ;)
0
Ale meczycho uuuff
0
Moje dziecioki kochane
0
No to niezłe 3-0 dla Barcy