karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Kgorecki2500 zatrzymałem się na czasach jak kosztował 2.5-3
0
@Roobo wygląda na to, że to złoto... głupców czyli piryt
0
@MichuZ44 przeczytałem
1. Realmadryt na fcbarca.com
2. Real Madryt
1
pozytywnie :) morda sama się uśmiecha przy takich akcjach i swoją drogą od Hansiego bije takie dobro i ciepło
11
@FloroFloro jakim trzeba być odklejencem, żeby w mecz Las Palmas-Barcelona wkleić Owsiaka
6
Dużo coś ostatnio tych spotkań do zapomnienia
2
Co oni kurwa pokazują, przecież wcześniej była rękq
2
Przecież typ z Las Palmas przyjmuje ręką o czym mówimy
0
Nie no nie wyczarują tu karnego, spalony plus ręką przyjął chlop
3
@kuz nie no biały
0
Tak jest, w końcu ładna akcja, brawo Olmo
0
Co oni grają? Zjadłem kolacyjke ale zaraz chyba wróci
10
Czysicutko xdd kolejny grzbiet z gwizdkiem
2
Kartki za to nie było?
0
Nie bardzo interesuje się polską piłką, czy jest jakiś lepszy skrzydłowy od Grosika?
1
Kiedy ostatnio Yamal zagrał porządny mecz?
2
W sumie ciemnoskóry pan zatrzymał Inigo ma to sens teraz
1
@chrissssty69 rozumiem, że przez naukę angielskiego zapomniałeś o języku polskim?
4
@Cule2013 owszem patrzę na Ciebie z góry
0
@barca__rządzi z twarzy :)
0
O kurła właśnie się skleilem, że ten Sergi Samper co dostał czerwo w Motorze Lublinie to grał kiedyś u nas :o chłop 30lat a wygląda jakby był po 40
7
@bartekvisca jasne, że tak, nie lubię wielkich dojów jak większość chłopców
0
W ogóle pomyślcie, że w Polsce ktoś dostaje takie pytanie "jaka jest różnica między spierdalaj a jebać Cię" xd
2
kurde real przewalił mi 50zl to może Atleti przewali kolejne ale poczekamy do drugiej połowy z tym
0
@gumaz mam kilka w lodówce, nie zbiednieje ;))
0
Dobra poszło 50zl na rządowych więc raczej tego nie wyciągną
0
Dobry teren i godzina żeby prześcieradła straciły punkty, vamos Osasuna
0
@Michael24 najlepiej z cudzą
0
@BorzyKrzys biedra to w ogóle raj dla alkoholików, czasem zerknę czy jest coś ciekawego a tam zawsze KUP 2 i 40-50% zniżki, no i jak nie wziąć? No nie da się
0
@D10SLEO jestem herbaciarzem i codziennie wypijam od 3 kubków w górę, głównie zielona z jakimś mango, pigwą ale od jakiegoś czasu zacząłem pić kawę, mieloną w ręcznym młynku, przelewaną przez papierowy filtr, z dodatkiem różnych korzennych przypraw czasem dodaje śmietanke 30% i niedawno jakoś wziąłem sobie espresso z żabki... Ohyda, kwaśna, gorzka brrr nie wiem co oni tam mielą