8

@Kgorecki2500 zatrzymałem się na czasach jak kosztował 2.5-3

0

@Roobo wygląda na to, że to złoto... głupców czyli piryt

0

@MichuZ44 przeczytałem
1. Realmadryt na fcbarca.com
2. Real Madryt

1

pozytywnie :) morda sama się uśmiecha przy takich akcjach i swoją drogą od Hansiego bije takie dobro i ciepło

11

@FloroFloro jakim trzeba być odklejencem, żeby w mecz Las Palmas-Barcelona wkleić Owsiaka

6

Dużo coś ostatnio tych spotkań do zapomnienia

2

Co oni kurwa pokazują, przecież wcześniej była rękq

2

Przecież typ z Las Palmas przyjmuje ręką o czym mówimy

0

Nie no nie wyczarują tu karnego, spalony plus ręką przyjął chlop

3

@kuz nie no biały

0

Tak jest, w końcu ładna akcja, brawo Olmo

0

Co oni grają? Zjadłem kolacyjke ale zaraz chyba wróci

10

Czysicutko xdd kolejny grzbiet z gwizdkiem

2

Kartki za to nie było?

0

Nie bardzo interesuje się polską piłką, czy jest jakiś lepszy skrzydłowy od Grosika?

1

Kiedy ostatnio Yamal zagrał porządny mecz?

2

W sumie ciemnoskóry pan zatrzymał Inigo ma to sens teraz

1

@chrissssty69 rozumiem, że przez naukę angielskiego zapomniałeś o języku polskim?

4

@Cule2013 owszem patrzę na Ciebie z góry

0

@barca__rządzi z twarzy :)

0

O kurła właśnie się skleilem, że ten Sergi Samper co dostał czerwo w Motorze Lublinie to grał kiedyś u nas :o chłop 30lat a wygląda jakby był po 40

7

@bartekvisca jasne, że tak, nie lubię wielkich dojów jak większość chłopców

0

W ogóle pomyślcie, że w Polsce ktoś dostaje takie pytanie "jaka jest różnica między spierdalaj a jebać Cię" xd

2

kurde real przewalił mi 50zl to może Atleti przewali kolejne ale poczekamy do drugiej połowy z tym

0

@gumaz mam kilka w lodówce, nie zbiednieje ;))

0

Dobra poszło 50zl na rządowych więc raczej tego nie wyciągną

0

Dobry teren i godzina żeby prześcieradła straciły punkty, vamos Osasuna

0

@Michael24 najlepiej z cudzą

0

@BorzyKrzys biedra to w ogóle raj dla alkoholików, czasem zerknę czy jest coś ciekawego a tam zawsze KUP 2 i 40-50% zniżki, no i jak nie wziąć? No nie da się

0

@D10SLEO jestem herbaciarzem i codziennie wypijam od 3 kubków w górę, głównie zielona z jakimś mango, pigwą ale od jakiegoś czasu zacząłem pić kawę, mieloną w ręcznym młynku, przelewaną przez papierowy filtr, z dodatkiem różnych korzennych przypraw czasem dodaje śmietanke 30% i niedawno jakoś wziąłem sobie espresso z żabki... Ohyda, kwaśna, gorzka brrr nie wiem co oni tam mielą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?