0

Dobry teren i godzina żeby prześcieradła straciły punkty, vamos Osasuna

0

@Michael24 najlepiej z cudzą

0

@BorzyKrzys biedra to w ogóle raj dla alkoholików, czasem zerknę czy jest coś ciekawego a tam zawsze KUP 2 i 40-50% zniżki, no i jak nie wziąć? No nie da się

0

@D10SLEO jestem herbaciarzem i codziennie wypijam od 3 kubków w górę, głównie zielona z jakimś mango, pigwą ale od jakiegoś czasu zacząłem pić kawę, mieloną w ręcznym młynku, przelewaną przez papierowy filtr, z dodatkiem różnych korzennych przypraw czasem dodaje śmietanke 30% i niedawno jakoś wziąłem sobie espresso z żabki... Ohyda, kwaśna, gorzka brrr nie wiem co oni tam mielą

0

@blakkudium Atleti mamy już w LL? jakoś niedawno z nimi graliśmy, czy to było jakieś przełożone spotkanie

0

@Kinginiesta dużo jeśli chce się obejrzeć jeden/dwa mecze w miesiącu

0

@Diplo no ale z Atleti lepiej grać jeden mecz niż dwa, wolałbym real bo w ewentualnym finale z ich fartem może zdarzyć się wszystko, a tu raczej spokojny dwumecz by był

0

@Nieznajomy na razie dość długo trzyma topową:/

0

O widzę, że przyjdzie prawdopodobnie nam grać przeciwko PSG i Dembele w życiowej formie, niefajnie :/ mógłby znowu zacząć się kopać po czole

1

@Lola120 to nie chce się gotować czy nie ma czasu:p dla mnie to dwie różne sprawy, jak nie mam czasu to biorę pudełko z cateringu a jak mi się nie chce siedzieć przy garach to np. dziś udka kurczaka wrzuciłem w maślankę z przyprawami, potem w mąkę (migdałową bo keto) z tartym parmezanem i hyc do airfrayera/piekarnika i samo się robi, choć jednak trochę czasu to pieczenie zabiera

Ewentualnie sushi bowl, pieczony łosos, awokado, serek śmietankowy, ogórek świeży, pestki słonecznika sezam i sobie nakładasz na nori (można też z ryżem)

Albo stek wołowy po 2-3minuty z każdej strony z bułką podpieczona z masłem chyba że dłuższą wersja z pieczonymi kawałkami ziemniaków

0

@kuz no na tej powtórce nie widać impetu w ogóle ani kontaktu z nogą, czerwo słuszne, centymetry i chłop mógłby mieć po kolanie, dla mnie każdy wślizg z nogą uniesioną powyżej kostki powinien się kończyć minimum żółtkiem

4

no i w tym momencie zależymy tylko od siebie a niektórzy już ligę oddawali :) myślę, że w tym roku walka będzie do ostatniej kolejki

1

@Who_you_mam i asysta drugiego stopnia :)

0

Olmo nie dotknął?

0

Ale ta Sevilla jest rzadka :p

4

Ale ten sędzia jest wkurwiajacy

0

@MesQueUnClub96 gdyby Lewego tam nie było to Yamal by wpakował bramę

1

@Kazragore no grał normalnie jak na siebie czyli totalnie bezproduktywnie

1

@Who_you_mam a oki nie zauważyłem

0

@Who_you_mam panie bez faulu nawet

3

Kolejny stempelek

2

No jeszcze kontuzji Pedriego brakowało

1

Przydałby się Casado za blondynkę

9

Dla mnie ta czerwona jest spoko ale chciałbym żeby wszystkim tak rozdawali

0

@PiotrR zadaniowiec

0

Ajaj no niepotrzebnie tę nogę podnosił

8

@kanver_ nikt normalnie od takiego kontaktu nie pada na ziemię, Ty też jak ktoś Cie z tyłu dotknie to padasz na kolana?

22

Chłop poczuł rękę na plecach i padł jak rażony

0

W końcu wróciła skuteczność Raphy

1

Just Pedri things

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?