karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry teren i godzina żeby prześcieradła straciły punkty, vamos Osasuna
0
@Michael24 najlepiej z cudzą
0
@BorzyKrzys biedra to w ogóle raj dla alkoholików, czasem zerknę czy jest coś ciekawego a tam zawsze KUP 2 i 40-50% zniżki, no i jak nie wziąć? No nie da się
0
@D10SLEO jestem herbaciarzem i codziennie wypijam od 3 kubków w górę, głównie zielona z jakimś mango, pigwą ale od jakiegoś czasu zacząłem pić kawę, mieloną w ręcznym młynku, przelewaną przez papierowy filtr, z dodatkiem różnych korzennych przypraw czasem dodaje śmietanke 30% i niedawno jakoś wziąłem sobie espresso z żabki... Ohyda, kwaśna, gorzka brrr nie wiem co oni tam mielą
0
@blakkudium Atleti mamy już w LL? jakoś niedawno z nimi graliśmy, czy to było jakieś przełożone spotkanie
0
@Kinginiesta dużo jeśli chce się obejrzeć jeden/dwa mecze w miesiącu
0
@Diplo no ale z Atleti lepiej grać jeden mecz niż dwa, wolałbym real bo w ewentualnym finale z ich fartem może zdarzyć się wszystko, a tu raczej spokojny dwumecz by był
0
@Nieznajomy na razie dość długo trzyma topową:/
0
O widzę, że przyjdzie prawdopodobnie nam grać przeciwko PSG i Dembele w życiowej formie, niefajnie :/ mógłby znowu zacząć się kopać po czole
1
@Lola120 to nie chce się gotować czy nie ma czasu:p dla mnie to dwie różne sprawy, jak nie mam czasu to biorę pudełko z cateringu a jak mi się nie chce siedzieć przy garach to np. dziś udka kurczaka wrzuciłem w maślankę z przyprawami, potem w mąkę (migdałową bo keto) z tartym parmezanem i hyc do airfrayera/piekarnika i samo się robi, choć jednak trochę czasu to pieczenie zabiera
Ewentualnie sushi bowl, pieczony łosos, awokado, serek śmietankowy, ogórek świeży, pestki słonecznika sezam i sobie nakładasz na nori (można też z ryżem)
Albo stek wołowy po 2-3minuty z każdej strony z bułką podpieczona z masłem chyba że dłuższą wersja z pieczonymi kawałkami ziemniaków
0
@kuz no na tej powtórce nie widać impetu w ogóle ani kontaktu z nogą, czerwo słuszne, centymetry i chłop mógłby mieć po kolanie, dla mnie każdy wślizg z nogą uniesioną powyżej kostki powinien się kończyć minimum żółtkiem
4
no i w tym momencie zależymy tylko od siebie a niektórzy już ligę oddawali :) myślę, że w tym roku walka będzie do ostatniej kolejki
1
@Who_you_mam i asysta drugiego stopnia :)
0
Olmo nie dotknął?
0
Ale ta Sevilla jest rzadka :p
4
Ale ten sędzia jest wkurwiajacy
0
@MesQueUnClub96 gdyby Lewego tam nie było to Yamal by wpakował bramę
1
@Kazragore no grał normalnie jak na siebie czyli totalnie bezproduktywnie
1
@Who_you_mam a oki nie zauważyłem
0
@Who_you_mam panie bez faulu nawet
3
Kolejny stempelek
2
No jeszcze kontuzji Pedriego brakowało
1
Przydałby się Casado za blondynkę
9
Dla mnie ta czerwona jest spoko ale chciałbym żeby wszystkim tak rozdawali
0
@PiotrR zadaniowiec
0
Ajaj no niepotrzebnie tę nogę podnosił
8
@kanver_ nikt normalnie od takiego kontaktu nie pada na ziemię, Ty też jak ktoś Cie z tyłu dotknie to padasz na kolana?
22
Chłop poczuł rękę na plecach i padł jak rażony
0
W końcu wróciła skuteczność Raphy
1
Just Pedri things